Aija Tērauda

Populārākie raksti
TOP 8: Īsākās laulības Latvijas šovbiznesā  (16)
29.novembris 2015 13:49
Lai gan valda stereotips, ka aktīva sabiedriskā dzīve un popularitāte ar ģimene dzīvi nav savienojama, ir tikai cilvēcīgi, ka katrs grib šo tēzi pārbaudīt pats uz savas ādas. Dažiem patiešām izdodas pierādīt pretējo, laimīgu laulību savienojot ar spožu karjeru šovbiznesā. Taču netrūkst arī tādu, kuru mēģinājums veidot ģimeni izgāžas ar īpaši skaļu blīkšķi. DELFI Izklaide apkopoja tos Latvijā populāros pārus pēdējo gadu laikā, kuriem laulību solījums "līdz nāve mūs šķirs" izplēnēja gada laikā vai nedaudz vēlāk.
Latviešu slavenības, kuras iemīlējušas ārzemniekus  (42)
30.novembris 2017 13:03
Latvijā populārā modele un skaistumkonkursu dalībniece Simona Kubasova , kura jau labu laiku dzīvo ASV, šomēnes saderinājās ar mīļoto vīrieti , barbadosiešu izcelsmes uzņēmēju Radžu, un tagad tikai atliek gaidīt, kad zvanīs kāzu zvani.
Jaunajā ASV seriālā redzami arī latviešu slimnieki  (24)
11.augusts 2014 09:59
Nedēļas nogalē skatītāju vērtējumam tika nodota amerikāņu režisora Stīvena Soderberga seriāla The Knick pirmā sērija, kas īpaši iepriecinājusi Latvijas kino mīļotājus – epizodiskā lomiņā tur redzama arī latviešu izcelsmes aktrise Aija Tērauda  (attēlā) un dzirdama latviešu valoda.