Ainars Latkovskis

Ainars Latkovskis

Ainars Latkovskis ir latviešu politiķis, kas pārstāv partiju "Vienotība" un vairākkārt bijis Saeimas deputāts. Latkovska politisko interešu loks saistīts ar nacionālās drošības un tieslietu jautājumiem.

Populārākie raksti
Vaškevičs ir neglābjami slims uz mūžu, uzsver prokuratūra  (257)
01.novembris 2017 19:15
Korupcijā apsūdzētais bijušais Muitas Kriminālpārvaldes vadītājs Vladimirs Vaškevičs , kurš dzīvo Austrijā, ir neglābjami slims uz mūžu. Līdz ar to Latvijā viņš, visticamāk, tā arī netiks tiesāts – par to trešdien Saeimas Aizsardzības komisijas deputātus informēja Ģenerālprokuratūras pārstāve, vēstīja raidījums "LNT Ziņas sešos".
Zatlers: Magonis bija monopolizējis visus sakarus ar Krieviju – tas bija tāds ģimenes bizness  (196)
14.augusts 2015 14:10
No amata atbrīvotais VAS "Latvijas dzelzceļa" (LDz)vadītājs Uģis Magonis bija monopolizējis visus sakarus ar Krieviju un sanāk, ka tas bijis tāds ģimenes bizness, piektdien Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja eksprezidents Valdis Zatlers .
Studentiem par dalību valsts sargāšanas mācībās maksās 10 000 eiro  (118)
07.novembris 2017 17:05
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā, kas paredz, ka civilo augstskolu studentiem, kuri būs izgājuši intensīvas militārās apmācības, izmaksās kompensāciju.