Ainārs Šlesers

Ainārs Šlesers

Ainārs Šlesers ir spilgts Latvijas uzņēmējs un politiķis. Bijis vairāku valdību sastāvā kā ekonomikas, satiksmes ministrs, ministru prezidenta biedrs. Vadījis ietekmīgo partiju LPP/LC, kas likvidēta 2011. gadā. Darbojies arī kā Rīgas vicemērs. Uzskatīts par vienu no trim Latvijas oligarhiem (kopā ar Andri Šķēli un Aivaru Lembergu). Kopš 2013. gada Šlesers ir partijas "Vienoti Latvijai" priekšsēdētājs.

Populārākie raksti
Latvijas bagātākie politiķi: miljonāri ir gan bijušo, gan esošo vidū  (89)
05.jūlijs 2014 07:06
Nav noslēpums, ka turīgie cilvēki it visur pasaulē uzskata politiku par gana aizraujošu nodarbi. Latvija nav izņēmums – arī šeit dažādos miljonāru sarakstos atrodami gan bijušo, gan esošo politiķu vārdi.
'Jurģi' Latvijas uzņēmumos – desmit nozīmīgas vadības maiņas  (30)
05.septembris 2015 07:26
Šī vasara ir zīmīga ar vēl vienu tendenci pašmāju biznesā, proti, vairāku vadošo, un savās nozarēs ietekmīgu uzņēmumu vadībā notikušas būtiskas pārmaiņas. Portāls "Delfi" aplūko desmit uzņēmumus, kuru stūri septembrī pārņēmis jauns vadītājs.
'Dzērājs', 'pērtiķis' un 'kobra' - Zatlers atklāj oligarhu un Āboltiņas darbošanās taktiku  (321)
21.marts 2015 14:02
Lai gan sākotnēji noliedzis oligarhu esamību Latvijā, bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers savā sestdien prezentētajā grāmatā "Kas es esmu" ne tikai vēlreiz nosauc personas, kas, viņaprāt, ir oligarhi Latvijā, bet arī pievēršas viņu personību un darbošanās taktikas raksturojumam, īsu repliku šajā kontekstā veltot arī partijas "Vienotība" līderei Solvitai Āboltiņai.