Ainārs Šlesers

Ainārs Šlesers

Ainārs Šlesers ir spilgts Latvijas uzņēmējs un politiķis. Bijis vairāku valdību sastāvā kā ekonomikas, satiksmes ministrs, ministru prezidenta biedrs. Vadījis ietekmīgo partiju LPP/LC, kas likvidēta 2011. gadā. Darbojies arī kā Rīgas vicemērs. Uzskatīts par vienu no trim Latvijas oligarhiem (kopā ar Andri Šķēli un Aivaru Lembergu). Kopš 2013. gada Šlesers ir partijas "Vienoti Latvijai" priekšsēdētājs.

Redaktors iesaka
Pagaidām noslēgusies arī Šlesera ēra Latvijas politikā: likvidē LPP/LC  (117)
01.decembris 2011 19:10
Partija LPP/LC ceturtdien kongresā pieņēma divus būtiskus lēmumus – atteicās no pirms vēlēšanām izvēlētā nosaukuma Šlesera Reformu partija/LPP/LC un nobalsoja par partijas likvidēšanu.
Šlesera kriminālprocesā pieminēti arī 'airBaltic', 'Live Riga' un RTO līdzīpašniece 'Zein Holding'  (45)
26.maijs 2011 12:23
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) iesniegumā Saeimai ar lūgumu atļaut kratīšanu Saeimas deputāta Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietā minēti fakti gan par Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja ievēlēšanu, gan par Šlesera dotiem uzdevumiem "airBaltic" prezidentam Bertoldam Flikam, gan par Šleseram it kā piederošiem uzņēmumiem, kuri, kā apgalvo Šlesers, patiesībā pieder viņa draugam Viesturam Koziolam, bet KNAB iesniegumā minētais "neatbilst patiesībai", apgalvo Šlesers.
AŠ² optimistiski pirms Saeimas vēlēšanām  (481)
21.maijs 2010 10:05
Līderu duets – LPP/LC vadītājs Ainārs Šlesers un Tautas partijas (TP) dibinātājs Andris Šķēle – pirms gaidāmajām vēlēšanām ir optimistiski noskaņoti un paredz savam politiskajam spēkam labus panākumus.