Aivars Aksenoks

Aivars Aksenoks

Aivars Aksenoks - politiķis, pārstāvot "Jauno laiku", bijis tieslietu ministrs, kā arī Rīgas mērs no 2005. līdz 2007.gadam. Vēlāk no politikas attālinājies, kļuvis par Rīgas motormuzeja direktoru.

Populārākie raksti
Foto: Leģendāri autiņi un moderna vide – atklāts rekonstruētais Rīgas Motormuzejs  (7)
01.jūlijs 2016 16:25
Pēc vērienīgās rekonstrukcijas Mežciemā, vēsturiskajā vietā pie Biķernieku trases , atkal atdzimis Rīgas Motormuzejs . Baltijā lielākā un modernākā seno spēkratu kolekcija tagad izkārtota kā interaktīvs stāsts jeb ceļojums pa autopasauli un ne tikai. Apmeklētājiem tas durvis vērs 2. jūlijā.
Atklājas būtiska kļūda par ES līdzekļiem veiktajā ūdensvadu modernizācijā, vēsta TV3  (44)
18.septembris 2016 19:26
2005.gadā ar Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstu Rīgā sākās ūdenssaimniecības modernizācija, taču Mežaparkā nav demontēts vēsturiskais ūdensvads, kā tas bija plānots, svētdien vēsta raidījums "Nekā personīga".
Kolekcionāru atradumu izstādē Motormuzejā varēs apskatīt vienīgo 'Aurea 600' modeli
22.februāris 2017 16:39
Piektdien, 24. februārī, pulksten 15 CSDD Rīgas Motormuzejā tiks atklāta izstāde "Garāža", kur tiks izrādīti jaunākie un spilgtākie 2016. gada Latvijas Antīko automobiļu kluba biedru un citu auto kolekcionāru atradumi. Izstādē būšot aplūkojami desmit dažādu laiku un stilu automobiļi, turklāt katram no šiem auto ir savs īpašais stāsts, informē Motormuzejā.