Aivars Aksenoks

Aivars Aksenoks

Aivars Aksenoks - politiķis, pārstāvot "Jauno laiku", bijis tieslietu ministrs, kā arī Rīgas mērs no 2005. līdz 2007.gadam. Vēlāk no politikas attālinājies, kļuvis par Rīgas motormuzeja direktoru.

Redaktors iesaka
Aksenoks: labējās partijas domē nevēlas strādāt ar JL  (131)
06.februāris 2007 12:24
Rīgas mērs Aivars Aksenoks (JL) uzskata, ka JL koalīcijas partneri Rīgas domē nevēlas strādāt kopā ar visu JL frakciju, bet tikai ar dažiem tās pārstāvjiem. Līdz šim gan JL frakcija bijusi vienota un atbalstīja Aksenoku. Pašreizējais mērs arī pieļauj, ka mēģinājums viņu gāzt ir cena, ko TB/LNNK maksā par atļauju balsot pret pilnvarojumu valdībai slēgt robežlīgumu ar Krieviju.
Rīgas mērs – Aivars Aksenoks (papildināts)  (386)
29.marts 2005 14:36
Pirmajā jaunā sasaukuma Rīgas domes sēdē par pilsētas mēru ievēlēts “Jaunā laika” pārstāvis Aivars Aksenoks, par kuru balsoja 31 deputāts no četrām labējām partijām, kuras šorīt parakstīja koalīcijas līgumu.
Jauns likums nostiprinās tiesu neatkarību  (237)
22.augusts 2003 05:01
Tieslietu ministrs Aivars Aksenoks ir pārliecināts, ka jaunais Tiesu iekārtas likums paredzēs lielāku tiesu finansiālu neatkarību no izpildvaras, cels to kvalitāti un efektivitāti, kā arī labāk pasargās iedzīvotājus no ierēdņu patvaļas, paaugstinot tiesiskumu. Tā žurnālistiem Aksenoks sacīja ceturtdien.