Aivars Leimanis

Aivars Leimanis

Aivars Leimanis ir leģendārs latviešu baletdejotājs, baletmeistars, Latvijas Nacionālās operas Baleta trupas vadītājs. Bijis arī Rīgas domnieks. Izcilās baletdejotājas Elzas Leimanes tēvs.

Populārākie raksti
Mūžībā aizgājis Latvijas Nacionālā baleta solists Aleksejs Avečkins
19.augusts 2013 13:41
19. augusta rītā pēc smagas slimības mūžībā aizgājis viens no izcilākajiem Latvijas Nacionālā baleta solistiem – premjers Aleksejs Avečkins. Pēdējie dzīves akordi izskanējuši žilbinošam māksliniekam un brīnišķīgam cilvēkam, portālu "Delfi" informē Latvijas Nacionālās operas pārstāvji.
Liepiņš: Hermaņa operas nevaram atļauties  (168)
19.novembris 2013 10:20
Tiks mainīts operas "process", ieviesta mākslinieciskā padome, pārvērtēti dārgi uzvedumi un neizdevīgas viesizrādes, kā arī eksperimentālos darbos piesaistīti jaunie režisori un komponisti, intervijā "Latvijas Avīzei" sola Latvijas Nacionālās operas (LNO) valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš .
Foto: 'Lielās Mūzikas balvas' saņem Latvijas izcilākie mūziķi  (28)
05.marts 2014 07:00
Otrdienas, 4. marta, vakarā Latvijas Nacionālajā operā (LNO) pasniegtas "Lielās Mūzikas balvas 2013". Laureātu vidū ir pianisti Reinis Zariņš un Herta Hansena, diriģents Jānis Liepiņš un citi. Portāls "Delfi" publikas simpātijas balvu pasniedza saksofonistam Oskaram Petrauskim (attēlā).