Aivars Lembergs

Aivars Lembergs

Aivars Lembergs ir pazīstams politiķis un uzņēmējs. Būdams Latvijas PSR Augstākās padomes deputāts, 1990.gadā balsojis par neatkarības atjaunošanu. Ilggadīgs Ventspils mērs, kurš tiek uzskatīts par ietekmīgu spēlētāju arī nacionālās politikas līmenī. Vairākkārtējs Zaļo un zemnieku savienības ministru prezidenta amata kandidāts. Kopā ar Andri Šķēli un Aināru Šleseru tiek dēvēts par vienu no Latvijas oligarhiem. Iesaistīts vairākos tiesas procesos, iespējams, viņam slēpti piederošo īpašumu dēļ.

Populārākie raksti
Latvijas bagātākie politiķi: miljonāri ir gan bijušo, gan esošo vidū  (89)
05.jūlijs 2014 07:06
Nav noslēpums, ka turīgie cilvēki it visur pasaulē uzskata politiku par gana aizraujošu nodarbi. Latvija nav izņēmums – arī šeit dažādos miljonāru sarakstos atrodami gan bijušo, gan esošo politiķu vārdi.
Laulības ostā otro reizi iestūrē Aivars Lembergs  (211)
27.novembris 2015 07:30
Piektdien, 27. novembrī, Ventspilī skanēs kāzu zvani - pilsētas mērs Aivars Lembergs mīs gredzenus ar savu izredzēto Kristīni Krasovsku (abi attēlā), un svinības solās būt vērienīgas.
Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajam bērnam  (181)
18.septembris 2015 16:56
Priecīgs notikums gaidāms Ventspils mēra Aivara Lemberga ģimenē - viņa mīļotā sieviete Kristīne Krasovska (abi attēlā) ir abu kopīgās atvases gaidībās.