Akcija Runājot par alkoholu

Akcija Runājot par alkoholu

Iniciatīvas "Runājot par alkoholu" mērķis ir palīdzēt jauniešiem veidot savu viedokli, ietekmēt situācijas sev apkārt, izvēlēties rīkoties atbildīgi un patstāvīgi, nepakļauties vienaudžu spiedienam un pateikt „nē” alkoholam un citām atkarību izraisošām vielām un aktivitātēm.

Kopš 2013.gada rudens biedrības "Go Beyond" iniciatīva "Runājot par alkoholu" strādā ar skolotājiem un sociālajiem pedagogiem, piedāvājot metodes alkohola prevencijai klasē un skolā. Vairāk informācijas: www.runajotparalkoholu.lv

Komentāriem un ierosinājumiem, lūdzu, rakstiet info@runajotparalkoholu.lv

Populārākie raksti
Runājot par alkoholu: izlasi un izvēlies Latvijas skolēnu labākos radošos darbus  (30)
15.decembris 2014 11:40
Pirmssvētku laikā biedrības " Go Beyond " iniciatīva " Runājot par alkoholu " sadarbībā ar portāliem "Delfi.lv" un "Cālis.lv" aicināja skolēnus no 6. līdz 12.klasei izteikt viedokli radošo darbu konkursā " Alkohols , svētki, sabiedrība un es".
Kā noteikt, ka bērnam ir datoratkarība?  (6)
24.novembris 2014 10:11
Atkarība ir fiziska, psihiska un sociāla slimība , kuru raksturo nespēja kontrolēt lietošanas procesu, laiku, biežumu un daudzumu. To nevar kontrolēt ar gribasspēku un raksturu. Atkarībām raksturīgi, ka tās rada līdzatkarību ģimenē, darba vietā un jebkurā sociālā vidē.
Paškontrole vecākiem: Cik daudz alkohola ir par daudz?  (40)
15.novembris 2014 18:54
Valsts svētku brīvdienās, kad saviesīgu pasākumu, brīvo brīžu un ģimenes vakariņu ir vairāk kā parasti, ir īpaši svarīgi pārliecināties, lai alkohola lietošana nekļūtu par primāru svētku sastāvdaļu un iemeslu. Cilvēku uztvere par to, kas ir "daudz" vai "maz" ir atšķirīga, tomēr ir iespējams izmērīt, kad alkohols kļūst par risku cilvēka veselībai, rīcībai un lēmumiem.