Albānija

Populārākie raksti
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
Foto: 11 izbijušās Eiropas galvaspilsētas Nafplija, Vļora, Kauņa un citas  (13)
25.marts 2015 07:00
Pagājušajā nedēļā iepazīstinājām ar galvaspilsētām, kuras uzbūvētas tukšās vietās . Tikmēr tepat Eiropā netrūkst pilsētu, kuras reiz bijušas kādas valsts valdības "sēdeklis", taču šobrīd galvaspilsētas titulu nodevušas citām. Tāda ir arī attēlā redzamā Florence Itālijā.
Izbēgt no ikdienas ar vienvirziena biļetēm uz Tenerifi – avantūristes Justīnes stāsts  (14)
24.aprīlis 2016 00:00
Ilgi plānotie atvaļinājumi mums šķiet kārtīga izraušanās no ikdienas rutīnas. Bet ne Justīnei, kura vienmēr varēs pastāstīt kādu jaunu ceļojuma stāstu. Tagad aktīvā ceļotāja nopirkusi vienvirziena biļeti uz Tenerifi un jau kopš februāra sākuma dzīvo tur. Kā izrauties no ikdienas rutīnas, atrast sevi un dzīvot vietā, uz kuru aizbraucot dzīvošanas plāns vēl nav izdomāts, stāsta Justīne.