Alberts Demčenko

Alberts Demčenko

Alberts Demčenko ir Krievijas kamaniņbraucējs. Viens no pasaules labākajiem šī sporta veida pārstāvjiem, olimpisko spēļu vicečempions un pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētājs.

Populārākie raksti
Savickis krievu medijiem: Latvijas skeletonisti paši jāpārbauda dopinga lietošanā  (308)
11.decembris 2016 22:34
Man nepatīk, kad politiku jauc ar sportu, bet Latvijas skeletonistus pašus ir jāpārbauda dopinga lietošanā, intervijā Krievijas portālam "Life.ru" sacījis KHL kluba Rīgas " Dinamo " valdes priekšsēdētājs Juris Savickis . Viņš intervijas faktu kaimiņvalsts medijam svētdienas vakarā apstiprinājis arī portālam "sportacentrs.com".
Krievijas medijs: Tretjakovs un Zubkovs ir starp ziņojumā minētajiem dopinga lietotājiem  (94)
10.decembris 2016 23:03
Olimpiskie čempioni skeletonists Aleksandrs Tretjakovs un bobslejists Aleksandrs Zubkovs ar stūmējiem, kā arī vicečempioni kamaniņu sportā stafetē Alberts Demčenko un Tatjana Ivanova ir starp tiem Krievijas sportistiem, kuriem 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs bija pozitīvas dopinga analīzes, vēsta portāls "Sports.ru".
Demčenko: Latviešu kamaniņu braucēji izstrādājuši olimpiskās kamanas  (33)
24.februāris 2013 20:54
Latviešu kamaniņu braucēji izstrādājuši "olimpiskās kamanas", pie kurām tikuši tieši pirms Pasaules kausa Soču posma, uzskata pieredzējušais krievu sportists Alberts Demčenko .