Alla Pugačova

Alla Pugačova

Alla Pugačova ir leģendāra krievu dziedātāja, kuras mākslinieciskā darbība turpinās jau vairākas desmitgades. Izpidījusi arī daudzas latviešu komponista Raimonda Paula sacerētās dziesmas. Pugačova ir arī Latvijā notiekošā festivāla "Jaunais vilnis" "mūza".

Redaktors iesaka
Pugačova un Galkins beidzot apprecējušies  (197)
24.decembris 2011 00:13
Šīs nedēļas izskaņā brīnumaina vēsts pāršalkusi Krievijas medijus – pēc desmit gadus ilgām attiecībām gredzenus mijis viens no visvairāk apspriestajiem krievu šovbiznesa pāriem Alla Pugačova un Maksims Galkins (abi attēlā).
Alla Pugačova gadā nopelna 4,5 miljonus dolāru  (8)
26.jūlijs 2010 11:53
Prestižā žurnāla Forbes Krievijas izdevums kārtējo reizi publicējis šīs valsts bagātāko un ietekmīgāko slavenību sarakstu, un šogad, sastādot reitingu, ņemta vērā ne tikai finansiālā situācija, bet arī personas "zvaigžņu statuss" – cik daudz katrs no viņiem pieminēts drukātajos medijos un internetā.
Alla Pugačova šogad pārtrauks dziedātājas karjeru  (11)
06.marts 2009 10:36
Populārā krievu dziedātāja Alla Pugačova, kura aprīlī svinēs 60 gadu jubileju, paziņojusi par koncertdarbības pārtraukšanu. Ceturtdienas preses konferencē māksliniece paziņojusi, ka skatuvi pametīs, līdzko būs pabeigta turneja pa Krieviju un NVS valstīm.