Andris Keišs

Andris Keišs

Andris Keišs ir populārs Jaunā Rīgas Teātra aktieris, kurš ir tēlojis gan daudzās teātra izrādēs, gan arī kinofilmās un TV seriālos. Aktieris ir saņēmis vairākus Latvijas mēroga apbalvojumus kā, piemēram, 2011. gada "Spēlmaņu nakts" gadskārtējā teātra balvu pasniegšanas ceremonijā saņēmis labākā aktiera balvu par titullomu izrādē "Otello".

Populārākie raksti
Noskaidroti 'Spēlmaņu nakts' balvu kandidāti  (23)
19.jūnijs 2013 16:07
Trešdien, 19.jūnijā, Dailes teātra kafejnīcā "Epikūra dārzs", piedaloties 2012. gada Spēlmaņu nakts laureātiem Inesei Pudžai, Sandim Pēcim un Daumantam Kalniņam, kā arī Spēlmaņu nakts žūrijai, teātru vadītājiem, aktieriem, Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētājai Daigai Šiliņai – Gaismiņai un LTDS valdes loceklim, Jaunā Rīgas teātra aktierim Vilim Daudziņam, tika pasludināti 2012/2013 gada sezonas Latvijas Teātra balvas "Spēlmaņu nakts" pretendenti 17 nominācijās, portālu "Delfi" informē LTDS Radošās daļas projektu koordinatore Undīne Preisa.
Pasniegs Mūzikas ierakstu gada balvu 'Zelta mikrofons 2013'  (13)
05.marts 2014 11:17
Trešdien, 5. martā, Latvijas Nacionālajā teātrī notiks Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības ( LaIPA ) un Latvijas Mūzikas producentu apvienības (LaMPA) gada balvas "Zelta Mikrofons" balvu pasniegšanas ceremonija.
Izrādes apskats: 'Velns ar ārā!' jeb Valsts aparāta atpurvošana  (49)
16.decembris 2016 06:04
Politiskais teātris Latvijā allaž ir gaidīts, izrādes vienmēr (vai arī vairumā gadījumu) pārvēršas par lieliem notikumiem, ļaujot skatītājiem gan pasmieties par mūsdienu Latvijas politikā un sabiedriskajā dzīvē notiekošo, gan arī visai skaudri sastapties ar patiesību, ja izrādes radošā komanda piedāvājusi bagātīgu faktu apkopojumu par kādu politisko figūru.