Andželīna Džolija

Andželīna Džolija

Andželīna Džolija ir pasaulslavena amerikāņu aktrise, kura filmējusies vairākos kases grāvējos kā, piemēram, "Mr. & Mrs. Smith", "Lara Croft: Tomb Raider" un "The Cradle of Life". No 2004. gada viņa kopā ar Bredu Pitu kļuva par vienu no ietekmīgākajiem slavenību pāriem pasaulē, bet 2016. gada septembrī tapa zināms – sapņu mīlasstāsts ir beidzies.

Redaktors iesaka
Sekss, narkotikas, skandāli un dēkas: Džolijas pagātnes rēgi  (24)
22.septembris 2016 11:16
Šonedēļ pasauli pāršalca vēsts, ka šķiras Holivudas pats slavenākais un apjūsmotākais pāris – aktieri Andželīna Džolija un Breds Pits . Tagad aktīvi tiek pētīti ne tikai šķiršanās iemesli, bet celti gaismā arī dažādi pagātnes grēciņi.
Pita un Džolijas šķiršanās tracī ierauta arī Anistone  (6)
21.septembris 2016 17:17
Viens no šī brīža karstākajiem tematiem pasaules šovbiznesā ir Holivudas slavenākais pāris, aktieri Andželīna Džolija un Breds Pits , kuri nolēmuši šķirties. Preses uzmanības centrā, pašai negribot, nonākusi arī Pita bijusī sieva – aktrise Dženifera Anistone (abi attēlā).
Strīdi, krāpšana, narkotikas: kas izpostīja Holivudas skaistāko mīlasstāstu?  (36)
21.septembris 2016 11:29
Jau vairākus mēnešus publiskajā telpā klīda runas par nopietnu krīzi Holivudas slavenākā pāra, aktieru Andželīnas Džolijas un Breda Pita (abi attēlā) laulībā. Šonedēļ tapa zināms, ka Džolija pirmdien tiesā iesniegusi laulības šķiršanas dokumentus . Tabloīdi sākuši aktīvi vētīt laulāto privātās dzīves detaļas.