Apzinātība

Populārākie raksti
Neuzņemies atbildību par nelaimīga cilvēka laimi!
26.februāris 2017 06:36
Neuzņemies atbildību par nelaimīga cilvēka laimi, sirsnīgi iesaka psiholoģe Tatjana Čarugina vietnē "Gestaltism.ru". Izklausās nepareizi (īpaši, ja esam aizrāvušies ar beznosacījumu mīlestību un pasaules glābšanu)? Ļausim autorei paskaidrot.
Smalko plānu speciāliste: jau pavasarī cilvēkiem nāksies atbildēt par Zemei nodarīto
25.janvāris 2017 08:26
Īpašas spējas saskatīt parasta cilvēka acij neredzamo enerģiju pasauli un sazināties ar augstāku vibrāciju (smalko plānu) būtnēm lietuvietei Margaritai parādījās 12 gadu vecumā, un jau tolaik viņa sāka palīdzēt tuviniekiem risināt viņu problēmas un dziedināt viņus. Nu viņa jau gadiem ilgi vada pašizziņas seminārus, palīdzot cilvēkiem apzināties misiju, ar ko viņi atnākuši uz šo Zemi.
Ņem virsroku pār savu nemierīgo prātu! Apzinātības prakses, kas tev palīdzēs
09.oktobris 2016 10:32
Daudzi uzskata, ka dzīvi izmainīt ir ļoti grūti. Cilvēki, kas nodarbojas ar garīgo izaugsmi, uzskata, ka viņiem tas ir pa spēkam. Viss ir atkarīgs no mums pašiem. Viss, kas nepieciešams, lai dzīvē iestātos pozitīvas pārmaiņas, ir vēlme padarīt to labāku, izmantojot garīgos instrumentus, un apstiprināt to ar reālām darbībām. Piedāvājam tev vienkāršas prakses, ko savā grāmatā "Jaunā zeme" iesaka vācu publicists Ekharts Tolle .