Arcade Fire

Arcade Fire

"Arcade Fire" ir populāra kanādiešu rokgrupa. Grupas dibinātāji un vadošie mūziķi ir precēts pāris Vins Batlers un Režina Šasāna. Pastāvēšanas laikā grupa saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus, tai skaitā "Grammy" balvu par gada labāko albumu – 2010. gadā izdoto "The Suburbs".

Redaktors iesaka
Foto: 'Arcade Fire' līderis faniem sagādā īpašu ballīti klubā 'Piens'
06.augusts 2018 10:30
Īpašu ballīti Rīgas klubā "Piens" svētdienas, 5. augusta, vakarā saviem faniem sagādājis grupas " Arcade Fire " līderis Vins Batlers (Win Butler), nospēlējot apmēram stundu garu DJ setu.
Orķestris-cirks ar Bovija svētību. Stāsts par grupu 'Arcade Fire'  (17)
03.augusts 2018 07:42
" Arcade Fire " tiek saukta par vienu no šā brīža labākajām mūzikas festivālu grupām – multiinstrumentāls orķestris, cirks un rokmūzikas glābiņš vienlaikus. Kopš grupas sensacionālā debijas albuma "Funeral" 2004. gadā "Arcade Fire" ir tikusi gan pie "Oskara" balvas nominācijas par skaņu celiņu filmai "Her" ("Viņa", 2013), gan "Grammy" nominācijām par katru līdz šim izdoto albumu, turklāt, kļūstot par pirmo indie mūzikas grupu, kas saņēmusi šo prestižo balvu kategorijā "Gada albums". Savu svētību grupai devušas arī rokmūzikas leģendas Deivids Bovijs un Brūss Springstīns. Jau 6. augustā "Arcade Fire" koncertēs Latvijā, pirmo reizi kā šāda veida koncertu vietu iezīmējot Mežaparka Zaļo teātri.
Noskaties! 'Arcade Fire' sniedz ieskatu jaunajā albumā 'Everything Now'
02.jūnijs 2017 15:28
Kanādiešu indīroka grupa " Arcade Fire " publiskojusi šovasar gaidāmā albuma tituldziesmu "Everything Now", kas tapusi sadarbībā ar vienu no dueta " Daft Punk " dalībniekiem – Tomā Bogaltēru, vēsta žurnāls "Rolling Stone".