Baiba Rozentāle

Baiba Rozentāle

Baiba Rozentāle ir Latvijas infektoloģijas centra direktore, kā arī politiķe, kura strādājusi Latvijas veselības ministra amatā. Rozentāle pārstāv partiju "Saskaņa", kura ietilpst apvienībā "Saskaņas Centrs". Pirms tam Rozentāle pārstāvēja Latvijas Sociāldemokrātisko Strādnieku partiju un Tautas Partiju. Vairākas reizes tika ievēlēta Rīgas domē.

Populārākie raksti
Pēc 'piespiedu stacionēšanas skandāla' atlaiž Infektoloģijas centra Uzņemšanas nodaļas vadītāju  (71)
14.novembris 2017 07:45
Latvijas Infektoloģijas centra (LIC) galvenā ārste Baiba Rozentāle ir aicinājusi pamest amatu Uzņemšanas nodaļas vadītāju Ilzi Ekšteinu, kura bija publiski izlikusi rakstisku aicinājumu dežūrārstiem stacionēt visus uzņemšanas nodaļā nonākušos pacientus neatkarīgi no veselības stāvokļa, raksta "Latvijas Avīze".
Visvairāk svītrotie Rīgas vēlēšanās - Ēlerte, Rozentāle, Požarnovs; populārākie - Ušakovs, Ameriks un Broka  (319)
03.jūnijs 2013 13:40
Rīgas domes vēlēšanu nepopulārāko politiķu topu veido " Vienotības " līdere Sarmīte Ēlerte , kas saņēmusi 7829 svītrojumus, " Gods kalpot Rīgai " (GKR) kandidāte, bijusī veselības ministre Baiba Rozentāle (SC), kuru domē nav vēlējušies redzēt 5860 vēlētāji, un bijušais "tēvzemietis", pašvaldības SIA " Rīgas pilsētbūvnieks " priekšnieks Andrejs Požarnovs (GKR), kuru svītrojuši 5388 vēlētāji, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) publicētie provizoriskie vēlēšanu rezultāti.
Tviterī izplatītā 'Rozentāles direktīva' ir pārpratums un nav juridiski saistoša  (68)
08.novembris 2017 14:31
Tvitera lietotāju neizpratni radījis Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Latvijas Infektoloģijas centra (LIC) paziņojums dežūrārstiem, kas aicina stacionēt visus pacientus. Stacionārā to sauc par pārpratumu un uzsver, ka pacienti tiek stacionēti tikai, ja tas ir nepieciešams.