Baiba Sipeniece-Gavare

Baiba Sipeniece-Gavare

Baiba Sipeniece-Gavare ir Latvijā pazīstama televīzijas un radio raidījumu vadītāja.

Populārākie raksti
Vai atceries, ka viņi kādreiz bija kopā? 11 spilgti Latvijas pārīši  (91)
11.septembris 2015 10:55
Ironiskās sarunās Latvijas šovbizness nereti tiek salīdzināts ar pīļu dīķi, kurā visi viens otru pazīst un nereti samainās ar brūtēm vai brūtgāniem. Pēdējo gadu desmitu laikā Latvijas sabiedrības krējums pieredzējis ne vienu vien dīvainu pārīti, kuru mīla šobrīd liekas nereāla – piemēram, par sapņu pāriem agrāk uzskatītas tādas savienības kā Lauris Reiniks un Linda Leen vai Gunārs Kalniņš un Zane Dombrovska. DELFI Izklaide atskatās uz 11 savulaik Latvijā pazīstamiem un spilgtiem mīlnieku pāriem, kuru savienība šodien šķiet nereāla.
Pirmais darbs un nauda: 10 slavenu latviešu stāsti  (53)
10.aprīlis 2013 10:00
Pirmā naudiņa, kas nopelnīta paša spēkiem, vienmēr paliek atmiņā – gan tiem, kas jau kļuvuši par miljonāriem, gan tiem, kas dzied un staigā pa ballītēm. Tāpēc vairāki Latvijā zināmi cilvēki DELFI Izklaidei pastāstīja, kāds bijis viņu pirmais darbs, par kuru saņemts atalgojums.
Sipeniece: publiska izrādīšanās ar bērniem ir prasta un stulba  (210)
09.septembris 2015 09:20
Laikā, kad sociālā striptīza vilnis Latvijā turpina uzņemt apgriezienus, par vēl vienu lietu, ar ko izrādīties sociālajos tīklos vai ar ko kā smalku aksesuāru paspīdēt publiskos pasākumos, kļuvuši mūsu pašu bērni. Televīzijas un radio raidījumu vadītāja un divu meitu mamma Baiba Sipeniece-Gavare (attēlā) aicina tautu, tostarp Rīgas mēru Nilu Ušakovu, būt saprātīgiem un, pirms atkal lepoties svešiniekiem ar savu lolojumu, padomāt, kā tas var ietekmēt pašu bērnu.