Bailes no dzemdībām

Populārākie raksti
Seši biežākie iemesli, kāpēc sievietes nevēlas dzemdēt bērnus  (148)
17.novembris 2014 10:04
Sociologi konstatējuši, ka mūsdienās palielinās to sieviešu skaits, kuras neplāno bērnus. Kādi ir iemesli, kādēļ sievietes nevēlas kļūt par mātēm? To var būt gana daudz, bet aplūkosim sešus biežāk sastopamos. Iemeslus apkopojis portāl deti.mail.ru
Grūtniecei tuvojas 40 gadu slieksnis. Kā atgaiņāt sliktās domas
05.maijs 2015 13:12
Satraukums un bailes grūtniecības laikā nav nekas neparasts, bet kā vislabāk atgaiņāties no sliktajām domām, lai nekaitētu ne sev, ne gaidāmajam mazulim? Padomus kādai konkrētai sievietei sniedz dūla, taču tie noderēs ikvienai satrauktai grūtniecei .
Pirmā grūtniecība un tipiskākās bailes par to
20.oktobris 2015 10:43
Pirmā grūtniecība mēdz būt ne tikai vispozitīvākais un harmoniskākais periods ikvienas sievietes dzīvē, bet, nenoliedzami, arī pats nemierīgākais posms. Tavs organisms tuvākajā laikā piedzīvos virkni izmaiņu, un, protams, neiztikt arī bez trauksmes sajūtas, bailes topošo māmiņu var nepamest visus turpmākos deviņus mēnešus, kas var pastiprināties, tuvojoties dzemdību termiņam. Portāls Deti.mail.ru aplūko tipiskākos baiļu iemeslus un sniedz ieteikumus, kā tās pārvarēt. Pieredzē dalās arī portāla Cālis.lv lasītājas.