Baltic International Bank

Baltic International Bank

Baltic International Bank ir Latvijas banka, kura piedāvā gan klasiskos banku pakalpojumus privātpersonām, gan arī nodokļu plānošanu, aktīvu aizsardzību un juridiskās konsultācijas ģimenēm. Banku 1993. gadā dibināja ietekmīgais latviešu uzņēmējs Valērijs Belokoņs.

Populārākie raksti
Ardievas naudas atmazgātāju lielvalsts statusam: kurās bankās līdz šim atklāti pārkāpumi  (26)
24.novembris 2016 00:08
Lai gan "Swedbank" ir lielākā pēdējā laikā sodītā Latvijas banka, tomēr tā ir ne tuvu ne vienīgā. Kratīšanas, aizturēšanas un izmeklēšanas pēdējo pāris gadu laikā - Latvijai tuvojoties iestājai pasaules turīgāko valstu klubiņā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) un Finanšu un kapitāla tirgus komisijai pastiprinot kontroles pasākumus kredītiestādēs - kļuvušas par biznesa ziņu ikdienu.
Par militāru uzbrukumu Latvijai bīstamāka ir degradēta sabiedrība, uzskata kādreizējais ASV vadošais terorisma apkarotājs  (204)
20.decembris 2016 04:02
Jaunais " Baltic International Bank " (BIB) padomes loceklis Kofers Bleks nav tipisks baņķieris – viņa karjeras spilgtākie brīži saistīti ar izlūkošanu Āfrikā vai karu pret terorismu Afganistānā. Vēl nesen viņš tika minēts kā viens no kandidātiem Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) vadītāja krēslam jaunā ASV prezidenta Donalda Trampa administrācijā. Tomēr bijušais ASV CIP pretterorisma vienības vadītājs apgalvo, ka terorisma apkarošanai un banku nozarei ir ne viena vien kopīga iezīme.
'Baltic International Bank' saņem 1,1 miljona eiro sodu  (74)
09.marts 2016 17:46
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome ceturtdien nolēmusi piemērot AS " Baltic International Bank " un tās valdes priekšsēdētājai Ilonai Guļčakai soda naudu – bankai 1 100 000 eiro un valdes priekšsēdētājai 25 000 eiro apmērā.