Baltinavas novads

Populārākie raksti
Pašvaldību temperatūra: Kuri novadi 'izmirst' visstraujāk  (93)
09.maijs 2017 00:09
Iedzīvotāju skaita izmaiņas dažos novados pēdējos gados bijušas milzīgas. Latgalē izceļas Viļakas un Baltinavas novads, Vidzemē tas ir Raunas un Strenču novads, Kurzemē – Durbes un Priekules, bet Zemgalē – Jēkabpils un Auces novads. Šajās pašvaldībās pēdējo septiņu gadu laikā iedzīvotāju skaits samazinājies pat par septīto daļu. "Delfi" skaidro, kādēļ šajos novados kritums ir visstraujākais.
Pašvaldību temperatūra: Kāpēc Ilūkstē, Naukšēnos un Jūrmalā algu kāpums pārsniedz 50%  (21)
30.maijs 2017 00:06
Kopš 2010. gada vislielākais algu pieaugums pašvaldību struktūrās bijis Ilūkstes novadā, kur atalgojums pieaudzis par teju 70%. Otrajā vietā ir Naukšēnu novads un Jūrmala , kam seko Grobiņas, Jaunpiebalgas un Sējas novadi. Portāls "Delfi" pēta, kā 50% un vairāk algu kāpums veicinājis attīstību pašvaldībās.
'Uguns' un 'Gaiss' – Ziemeļlatgalē atklās dabas stihijām veltītus tūrisma objektus
26.jūlijs 2017 13:19
Latgale it nemaz nesnauž! Noslēdzoties pašvaldību kopprojektam "Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī!", no 28. jūlija līdz 9. septembrim ikviens interesents vienu pēc otra varēs apskatīt piecus dabas stihijām veltītos vides objektus. Starp citu, to izveide raksturota kā dāvana iedzīvotājiem Latvijas simtgadē.