Baltkrievija

Baltkrievija

Baltkrievija ir valsts, kura atrodas Austrumeiropā. Valsts pārvaldes sistēma ir prezidentālā republika un valsts galva jau kopš 1994. ir Aleksandrs Lukašenko, kurš valdīšanas laikā ievērojami stirpināja politiskās un ekonomiskās attiecības ar Krieviju. Lukašenko sev un valstij pievērš pastiprinātu uzmanību galvenokārt ar autoritārām un diktatoriskām valdīšanas metodēm.

Populārākie raksti
'Lielvaras komplekts' - valstis, kurās joprojām atrodas Krievijas armijas bāzes  (347)
01.oktobris 2015 00:04
Krievijas militārās aktivitātes pieaugums Sīrijā pēdējā mēneša laikā tiek vērtēts pretrunīgi. Vienlaikus izskan gan viedoklis, ka Maskavas iesaiste sarežģītajā konfliktā bija negaidīta un neizprotama, gan norāde, ka Krievijas iesaiste savu interešu aizsardzībai bijusi tikai laika jautājums.
Minska un Maskava 'uz nažiem': Lukašenko krievu bāzi nevajagot, sūdz Krieviju tiesā  (192)
04.februāris 2017 00:02
Pēdējās dienās, kopš Krievija paziņoja par robežkontroles zonas ieviešanas uz līdz šim atvērtās robežas ar Baltkrieviju, pamanāmāks un skaļāks kļuvis Minskas un Maskavas strīds.
Āzijas vīri: Cik gadus pie varas turas NVS valstu vadītāji  (94)
21.oktobris 2015 06:00
Gadiem ritot, līderu sejas Neatkarīgo Valstu Sadraudzības ( NVS ) samitos mainās tikai daļēji. Pirms nedēļas Kazahstānas galvaspilsētā Astanā notikušajā NVS vadītāju sanāksmē vairāki no valstu prezidentiem uz kopēju fotografēšanos devās jau otro gadu desmitu pēc kārtas.