Baltkrievija

Baltkrievija

Baltkrievija ir valsts, kura atrodas Austrumeiropā. Valsts pārvaldes sistēma ir prezidentālā republika un valsts galva jau kopš 1994. ir Aleksandrs Lukašenko, kurš valdīšanas laikā ievērojami stirpināja politiskās un ekonomiskās attiecības ar Krieviju. Lukašenko sev un valstij pievērš pastiprinātu uzmanību galvenokārt ar autoritārām un diktatoriskām valdīšanas metodēm.

Redaktors iesaka
Baltkrievija pieteikusi 'televīzijas karu' Krievijas prezidentam  (92)
27.jūnijs 2011 14:13
Baltkrievijas valsts televīzija raidījumos uzbrūk kaimiņvalsts prezidentam Dmitrijam Medvedevam, vainojot viņu necieņas izrādīšanā pret Lielā Tēvijas kara veterāniem un oligarhu interešu aizstāvībā, pirmdien informē raidsabiedrība BBC.
CVK: Lukašenko pārvēlēts prezidenta amatā  (116)
20.decembris 2010 09:19
Svētdien notikušajās Baltkrievijas prezidenta vēlēšanās ir uzvarējis pašreizējais autoritārais valsts vadītājs Aleksandrs Lukašenko, saņemot 79% balsu, vēsta raidsabiedrība BBC.
Baltkrievijā izklīdina opozīcijas demonstrāciju, smagi ievaino prezidenta kandidātu  (5)
19.decembris 2010 22:29
Baltkrievijas īpašo uzdevumu milicija (OMON) svētdienas vakarā Minskā izklīdināja opozīcijas demonstrāciju, lietojot trokšņa granātas un stekus, un smagi ievainoja vienu no prezidenta vēlēšanu kandidātiem - pilsoniskās kampaņas "Saki patiesību!" līderi Vladimiru Ņekļajevu, paziņoja viņa preses sekretāre Jūlija Rimaševska.