Banga

Populārākie raksti
Vasaras sapņu osta – Roja. Skaists maršruts brīvdienām gar Kurzemes jūrmalu  (4)
25.jūlijs 2015 09:04
Rojas novads ir kā sapņu osta ikvienam, kuru vilina jūras veldze, priežu smarža un nesteidzīga atpūta pie dabas. Rudenī var klausīties jūras bangās, ziemā namu logus izdaiļo spožas lampiņas un cilvēki rosās Ziemassvētku tirdziņā, pavasarī māju pagalmus rotā pienenes, bet vasarā Rojas novads pārvēršas par kūrorta vietu.
'Neviena latviešu sieviete nestaigā ar protēzēm!' Teātra leģendai Bertai Rūmniecei – 150
27.oktobris 2015 19:03
Īpatnējs balss skanējums, nebeidzama sirsnība, cilvēciska vienkāršība un apbrīnojama pieticība. Tā Bertu Rūmnieci, kurai aizvadītajā nedēļā apritēja 150 gadi, atceras laikabiedri un pagātnes liecību autori. Deviņu bērnu māte un ar nebeidzamu dzīves sparu apveltītā Rūmniece ir leģendāra latviešu aktrise, pirmā Tautas mākslinieces apbalvojuma laureāte Latvijas teātra mākslas vēsturē un ikonisku lomu atveidotāja pazīstamāko latviešu lugu pirmuzvedumos.
Foto: RFW otrā diena - džentlmeņi, sievietes karotājas un aristokrāti
19.marts 2015 13:00
Trešdien, 18. martā, aizvadīta Rīgas Modes nedēļas otrā diena, kurā savas jaunās kolekcijas demonstrēja zīmoli " Alexandra Westfal ", "Natalija Jansone", " One Wolf " un " Narciss ", modes nedēļas viesus iepriecinot ar jaunajām rudens ziema 2015./2016. tendencēm.