Baraks Obama

Baraks Obama

Baraks Obama ir 44. Amerikas Savienoto Valstu prezidents. Pirms kļūšanas par prezidentu Obama bija Ilinoisas štata jaunākais senators. Obama pārstāv Demokrātisko partiju un prezidenta vēlēšanās sacentās ar republikāņu kandidātu Džonu Makeinu. Obama ir ievērojams arī kā pirmais melnādainais ASV prezidents. 2009. gadā viņš saņēma Nobela miera prēmiju par centieniem stiprināt starptautisko diplomātiju un sadarbību starp cilvēkiem.

Populārākie raksti
Maskavā panika par rubļa devalvāciju; NATO aicina izvietot Ukrainā novērotājus (teksta tiešraides arhīvs)  (150)
02.marts 2014 09:12
Spriedze Ukrainā sasniegusi jaunus augstumus. Krimā svarīgākos objektus ir ieņēmušas vai ielenkušas Krievijas armijas vienības. Tikmēr Maskavā ir sākusies "devalvācijas panika" un iedzīvotāji maina rubļus pret ārvalstu valūtām.
Ko par mūsu veselību un tās iespējamiem riskiem atklāj dzimšanas mēnesis
05.oktobris 2015 22:32
Lai gan vairums no mums par zodiaka zīmju ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi vien pasmaida, dzimšanas mēnesim, kā izrādās, ir krietni lielāka ietekme uz mūsu personību, kā domājam. To apliecina arī Kolumbijas Universitātes pētnieki, kuri izveidojuši algoritmu, kas skaidro saistību starp dzimšanas mēnesi un veselības riskiem, kam cilvēkiem būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība, vēstī Mirror.co.uk .
Puča mēģinājums Turcijā neitralizēts; nogalināts 161 cilvēks; 1440 - ievainoti (plkst.13.50)  (227)
16.jūlijs 2016 07:18
Turcijas izlūkdienests MIT sestdienas rītā paziņoja, ka militārā apvērsuma mēģinājums valstī ir "atvairīts" un situācija atgriežas normālajās sliedēs.