Bāriņtiesa

Populārākie raksti
Nepilngadīgo lietu inspektore: cilvēki, atjēdzieties, bērni jums visu atmaksās!  (5)
21.septembris 2017 07:02
"Reizēm uz mūsu nodaļu atved ļoti sarežģītus bērnus. Pasēdi ar viņu vakarā, aprunājies, bet kaklā samilzt kamols – gribas klusējot apskaut un raudāt. Neraugoties uz baiso "varoņdarbu" uzskaitījumu, tavā priekšā ir izbijies un ļoti vientuļš bērns. Bet viņš jau ir uzkāpis uz slidenas takas un diez vai no tās nokāps..." Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Nepilngadīgo prevencijas nodaļas galvenā inspektore Irina Rūķe sarunā ar "Delfi" atklāj, kur rodas grūtie bērni un bērnu grūtības.
Ģimene bāriņtiesu pielīdzina gestapo; iestāde pārmetumus noraida  (35)
31.marts 2016 07:02
"Kā interesēs strādā bāriņtiesa? Ne jau bērna, kā to paredz likums, viņi ir kā gestapo, bezjūtīgi un auksti, cieti kā akmens," tādus izteicienus Rīgas bāriņtiesas virzienā raida kādas sākumklašu vecuma meitenes aizstāvji. Šāda veida pārmetumus kategoriski noliedz Rīgas bāriņtiesas vadība, uzsverot, ka bērnam ilgstoši tika liegta iespēja uz identitāti un meitene cietusi no emocionālās vardarbības.
Slimnīcā ar smagām traumām nogādā zīdaini; bērna vecāki aizturēti  (82)
26.februāris 2015 12:02
Trešdien, 25.februārī, Jēkabpils reģionālajā slimnīcā divus mēnešu vecam puikam konstatētas smagas traumas. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (VP ZRP) darbinieki, aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu, aizturējuši bērna vecākus, portālu "Delfi" informē VP ZRP.