Bērna audzināšana

Populārākie raksti
Bijušās rīdzinieces Sanitas laulība ar islandieti Hilmāru. Ģimenes dzīve skaistajā zemē  (14)
17.aprīlis 2016 09:14
Es gan tur nevarētu dzīvot, tur taču ir briesmīgi laika apstākļi, šādu frāzi Sanitai Hildarsonei ( Hildarson ) bieži nācies dzirdēt no Latvijā dzīvojošajiem paziņām un draugiem, uzzinot, ka viņa pārcēlusies uz dzīvi Islandē. 28. aprīlī apritēs nu jau 12 gadi, kopš bijusī rīdziniece mijusi gredzenus ar islandieti Hilmāru, dzīvo Islandē, aptuveni 40 kilometrus no Reikjavīkas, un audzina trīs meitas – "pa pusei latvietes, pa pusei islandietes", bet ar īstiem latviešu vārdiem.
10 lietas, ko bērnam nedrīkst aizliegt  (3)
11.maijs 2015 19:20
Protams, aizliegumiem bērna audzināšanā jāpastāv, taču visai bieži mēs, vecāki, bērnam neļaujam to, kas pašiem var radīt kādas neērtības. Lūk, 10 lietas, kuras nekādā gadījumā nedrīkst bērnam aizliegt, tās apkopojis portāls interesnooo.com
Tie ir gēni jeb Piecas lietas, kurām nav nekāda sakara ar audzināšanu  (3)
16.decembris 2015 18:27
Pēdējos gados var novērot tendenci - bērna audzināšana tiek pārvērtēta un ir pieņemts uzskatīt, ka tā cilvēkā nosaka praktiski visu: raksturu, intelektu un pat ķermeņa svaru. Tomēr jaunākie pētījumi vēsta par to, ka no šī saraksta nevajadzētu izsvītrot gēnus, norāda portāls Parents.ru . Ne velti angļu klasiķis Viljams Šekspīrs ir teicis: "Daba vienmēr paņem savu".