Bolīvija

Populārākie raksti
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
Nāvējošs skaistums: 11 ļoti bīstami tūrisma objekti un vietas
19.septembris 2017 06:56
Ceļojums , protams, ir piedzīvojums, tomēr jāapzinās savu spēju robežas, un pirms brauciena vienmēr vērts izpētīt, kādas briesmas var draudēt galapunktā. Ja daudzi Latvijā sūdzas par laika apstākļiem, tad jāsaka, ka, paskatoties uz šīm 11 portāla "Tapoos" apkopotajām vietām, tiešām sāk šķist, ka rudens vētras vai pavasara pali tāds nieks vien ir. Šajā sarakstā iekļautās vietas amatieriem un nesagatavotiem ceļotājiem var būt nāvīgi bīstamas.
10 neparasti ceļojumu galamērķi, kur ir ļoti zemi terora draudi  (4)
12.janvāris 2017 15:56
Terorisma draudi visā pasaulē pieaug, un aptuveni 50 valstīs teroraktu iespējamības līmenis ir atzīts par augstu, tādēļ ceļotāji meklē arvien jaunas iespējas, kurp doties, lai labi pavadītu laiku, bet justos arī droši. Kā pierāda vietējo tūroperatoru vērojumi , šī izvēle aktuāla arī Latvijā. Ņemot vērā šīs prasības, "Telegraph Travel" iesaka galamērķus, kur pašlaik ir droši un interesanti.