Čaks Noriss

Čaks Noriss

Čaks Noriss ir pasaulslavens amerikāņu aktieris, kurš parasti piedalās asa sižeta filmās. Viena no viņa atpazīstamākajām lomām ir seriāla "Volkers, Teksasas Reindžers" galvenais varonis. Pēc šīs lomas internetā lielu popularitāti guva joki par Čaku Norisu, kuros izcelts viņa spēks un neuzvaramība.

Populārākie raksti
Kā noveco aizgājušo laiku 'bojeviku' zvaigznes  (54)
29.jūlijs 2017 07:00
Mūsdienās šo nišu Holivudā ieņēmuši Toms Krūzs , Džeisons Stethems , Vins Dīzels un pat Mets Deimons. Taču īstiem kinomīļiem spilgtā atmiņā joprojām ir vecās labās spriedzes filmu zvaigznes no astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem gadiem – muskuļoti tēvaiņi, kuri konfliktus risināja ar brutālu spēku un dūrēm, savu intelektu nepārpūlot un par sekām nedomājot.
ФОТО: Как стареют звезды боевиков 1990-х  (16)
30.jūlijs 2017 10:18
Сегодня эту нишу в Голливуде занимают Том Круз, Джейсон Стэйтем, Вин Дизель и даже Мэтт Дэймон, но настоящие ценители жанра боевиков помнят о настоящих корифеях 80-90-х годов: мускулистых, брутальных, неубиваемых и готовых разнести все вокруг ради спасения мира или защиты добра. Delfi Izklaide вспоминает героев боевиков и показывает, как они выглядят сегодня.
Čaka Norisa ģimeni piemeklējušas lielas rūpes  (12)
10.novembris 2017 16:42
Amerikāņu aktieris un austrumu cīņu meistars Čaks Noriss šoruden sūdz tiesā vairākas veselības aprūpes kompānijas – asa sižeta filmu zvaigzne uzskata, ka viņa sieva Džena ārstu nolaidības dēļ saindējusies ar ķimikālijām, kas tiek izmantotas magnētiskās rezonanses skenēšanā.