Čārlijs Šīns

Čārlijs Šīns

Čārlijs Šīns ir pazīstams amerikāņu aktieris, kurš bija viens no galvenajiem varoņiem populārajā komēdijserialā "Two and a Half Men".

Populārākie raksti
Desmit slavenības, kuras bijušas atkarīgas no seksa  (38)
19.janvāris 2017 15:58
Gandrīz viss, kas sniedz baudu un patīkamas izjūtas, pārāk lielās devās var kļūt par atkarību un grūti ārstējamu slimību. Sekss nav izņēmums. Populārajiem un bagātajiem tikt pie grēcīgajiem gultas prieciņiem, protams, ir krietni vienkāršāk nekā tiem ļaudīm, kuru vārds nevienam neko neizsaka.
Slaveno pagātnes grēki, mīlas dēkas un nedienas: gada skaļākie skandāli pasaulē  (7)
21.decembris 2016 07:30
Decembra beigas ir īstais laiks atskatīties uz aizvadītā gada apspriestākajiem un skaļākajiem notikumiem pasaules šovbiznesā. Spilgtu ziņu nav trūcis – slaveni ļaudis šķīrušies un publiski ķildojušies, gaismā celti seni pagātnes notikumi, tabloīdus pāršalkuši skandāli un anonīmu "labdaru" intrigas. "Delfi Izklaide" piedāvā apkopojumu ar šī gada skandalozākajiem notikumiem ārzemēs.
Ģimenē ir spēks: desmit slaveni šovbiznesa klani  (7)
11.oktobris 2017 09:00
Oktobra vidū apritēs jau desmit gadu, kopš TV pirmizrādi piedzīvoja šovs "Keeping Up with the Kardashians". Tas stāsta par vienu no mūsdienās populārākajām šovbiznesa ģimenēm, bet mūzikas un kino industrijā netrūkst arī citu spilgtu piemēru, kas apliecina – talantu, veiksmi un panākumus var nodot no paaudzes paaudzē.