Carnival Youth

Carnival Youth

“Carnival Youth” ir indie rock grupa no Latvijas, kas ar straujiem panākumiem debitēja 2011. gadā, gūstot atpazīstamību gan dzimtenē, gan ārpus tās.

Grupu izveidojuši dvīņi Edgars (ģitāra, vokāls) un Emīls (bungas, vokāls) Kauperi un Roberts Vanags (taustiņinstrumenti, vokāls), pēc pusgada tai pievienojies Aleksis Luriņš (ģitāra, basģitāra).

2014. gada 26. maijā grupa izdeva pirmo ierakstu — minialbumu “Never Have Enough”, bet jau tā paša gada oktobrī iznāca grupas debijas albums “No Clouds Allowed”, kas apbalvots ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" kategorijā "Labākā debija”.

2016. gada janvārī “Carnival Youth” saņēma European Border Breakers Award balvu par panākumiem ārvalstīs. 2016. gada 1. aprīlī iznāca grupas otrais albums "Propeller".

Redaktors iesaka
'Carnival Youth' publicē videoklipu singlam 'Youth Is Gold' un dodas uz SXSW Teksasā  (4)
13.marts 2017 09:59
Pašmāju indīroka grupa " Carnival Youth " 13. martā publicējusi videoklipu dziesmai "Youth Is Gold", kas ir ceturtais un noslēdzošais singls no viņu pērn izdotā albuma "Propeller". Kopā ar to tiek izdota arī jauna dziesma – singla b-puse "Lots Of Nobodies", portālu "Delfi" informē grupas menedžments.
Noskaties! Kā tapa un skanēja 'Carnival Youth' Rīgas koncerts
13.decembris 2016 10:48
"Palladium" koncertzālē 26. novembrī noslēdzās pašmāju grupas " Carnival Youth " Latvijas koncertturneja, pulcējot vairākus tūkstošus apmeklētāju. Šobrīd grupas dalībnieki jau devušies Ziemassvētku brīvdienās, lai janvārī atsāktu koncertēt, bet jau martā "Carnival Youth" dosies uz prestižo mūzikas konferenci SXSW Teksasā, ASV.
Foto: 'Carnival Youth' pārpildītā koncertzālē noslēdz Latvijas turneju  (14)
27.novembris 2016 10:25
Ar uzstāšanos pārpildītā koncertzālē "Palladium" sestdien, 26. novembrī, savu Latvijas turneju noslēgusi pašmāju grupa " Carnival Youth ". Ar koncertiem visā Latvijā tika popularizēts grupas otrais studijas albums "Propeller".