Carnival Youth

Carnival Youth

“Carnival Youth” ir indie rock grupa no Latvijas, kas ar straujiem panākumiem debitēja 2011. gadā, gūstot atpazīstamību gan dzimtenē, gan ārpus tās.

Grupu izveidojuši dvīņi Edgars (ģitāra, vokāls) un Emīls (bungas, vokāls) Kauperi un Roberts Vanags (taustiņinstrumenti, vokāls), pēc pusgada tai pievienojies Aleksis Luriņš (ģitāra, basģitāra).

2014. gada 26. maijā grupa izdeva pirmo ierakstu — minialbumu “Never Have Enough”, bet jau tā paša gada oktobrī iznāca grupas debijas albums “No Clouds Allowed”, kas apbalvots ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" kategorijā "Labākā debija”.

2016. gada janvārī “Carnival Youth” saņēma European Border Breakers Award balvu par panākumiem ārvalstīs. 2016. gada 1. aprīlī iznāca grupas otrais albums "Propeller".

Grupas jaunākais albums "Vienā vilcienā" iznāca 2017. gada pavasarī.

Redaktors iesaka
'Carnival Youth' koncertu Siguldā iesildīs 'The Bad Tones'  (1)
16.augusts 2017 09:49
Grupas " Carnival Youth " koncertā Siguldas pilsdrupu estrādē, kas notiks 26. augustā, iesildītāju lomā uzstāsies pašmāju psihedēliskā roka grupa "The Bad Tones", portālu "Delfi" informē grupas menedžmenta pārstāvji.
Noskaties! 'Carnival Youth' laiž tautās video singlam 'Stūre'  (5)
04.augusts 2017 09:26
Latviešu indīroka apvienība " Carnival Youth " 2. augustā publicējusi videoklipu jaunākajam grupas singlam "Stūre" no albuma "Vienā vilcienā". Klips filmēts Siguldā, kur 26. augustā gaidāms līdz šim lielākais "Carnival Youth" brīvdabas solo koncerts, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.
Jaunības melanholija latviski. 'Carnival Youth' albuma recenzija  (16)
06.jūlijs 2017 08:12
" Carnival Youth " sāk pieaugt. Ja tu aktīvi muzicē jau piecus gadus, izdod trešo albumu, pārmaiņas pēc iedziedi to latviski, nevis angliski, un visi sāk mazliet piemirst, ka tavs tēvs ir Renārs Kaupers, tie ir labi rādītāji, ka esi nostājies pats uz savas muzikālās takas. Jaunais gandrīz minialbums "Vienā vilcienā" apliecina Emīla Kaupera, Edgara Kaupera un Roberta Vanaga kļūšanu par stabilu vērtību pašmāju poprokā.