Centrs "Dardedze"

Populārākie raksti
Katra vecāka pienākums – bērnam iemācīt 'Biksīšu likumu' jeb izslēgt seksuālās vardarbības riskus  (5)
20.oktobris 2015 21:43
Vidēji katrs piektais bērns Eiropā cieš no seksuālas vardarbības. Neļauj tam notikt ar savu bērnu, tā ar kampaņu "1 no 5" jeb "Iemāci bērnam Biksīšu likumu!" mudina " Centrs Dardedze ".
VBTAI: Divi bērni ir izkrituši cauri mūsu valsts drošības sietam un atsitušies pret zemi  (37)
05.janvāris 2017 14:43
Ja katrs, kurš saņem algu no valsts budžeta, izdarītu visu pēc labākās sirdsapziņas, tad šādi gadījumi kā Dobelē nenotiktu. Ir vienkārši atbildību uzvelt sabiedrībai, jo tādā gadījumā vainīgs nebūs neviens. Bet divi bērni - bojā gājušais zīdainis un vēl nedzimušais mazulis, ir izkrituši cauri mūsu valsts drošības sietam un atsitušies pret zemi, tā par traģēdiju Dobelē, kur gāja bojā deviņus mēnešus veca meitenīte un, visticamāk, pēc narkotiku pārdozēšanas mira viņas vecāki, bet vēl trīs bērni novārguši nogādāti slimnīcā, "Delfi" norādīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšniece Ilona Kronberga.
Pazudušie bērni: cik bargi būtu jāsoda vecāki  (27)
08.augusts 2016 00:02
Pēdējo pāris mēnešu laikā dažādās Latvijas vietās un dažādos apstākļos pazuda vairāki mazi bērni, kuru meklēšanā tika iesaistīti gan glābšanas dienesti, gan simtiem brīvprātīgo. Visi šie bērnu pazušanas gadījumi, par laimi, beigušies labi – bērni atrasti sveiki un veseli un atdoti vecākiem. Dzīve turpinās… Vai šie pāris gadījumi būs mācība citiem? No pieredzes – diezin vai. Tomēr arvien biežāk sabiedrībā tiek aktualizēts jautājums, kādai jābūt vecāku atbildībai bērnu pieskatīšanā. Vai tomēr vecāki nemaz nav tik ļoti vainīgi? Bērni taču mēdz būt kā ūdenszāles un "katram var gadīties"?