Centrs Dardedze

Populārākie raksti
Katra vecāka pienākums – bērnam iemācīt 'Biksīšu likumu' jeb izslēgt seksuālās vardarbības riskus  (5)
20.oktobris 2015 21:43
Vidēji katrs piektais bērns Eiropā cieš no seksuālas vardarbības. Neļauj tam notikt ar savu bērnu, tā ar kampaņu "1 no 5" jeb "Iemāci bērnam Biksīšu likumu!" mudina " Centrs Dardedze ".
VBTAI: Divi bērni ir izkrituši cauri mūsu valsts drošības sietam un atsitušies pret zemi  (37)
05.janvāris 2017 14:43
Ja katrs, kurš saņem algu no valsts budžeta, izdarītu visu pēc labākās sirdsapziņas, tad šādi gadījumi kā Dobelē nenotiktu. Ir vienkārši atbildību uzvelt sabiedrībai, jo tādā gadījumā vainīgs nebūs neviens. Bet divi bērni - bojā gājušais zīdainis un vēl nedzimušais mazulis, ir izkrituši cauri mūsu valsts drošības sietam un atsitušies pret zemi, tā par traģēdiju Dobelē, kur gāja bojā deviņus mēnešus veca meitenīte un, visticamāk, pēc narkotiku pārdozēšanas mira viņas vecāki, bet vēl trīs bērni novārguši nogādāti slimnīcā, "Delfi" norādīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšniece Ilona Kronberga.
Mamma nikna par vienpusējo pieeju bērnudārzā bērna adaptācijas periodā; komentē speciālists  (18)
14.oktobris 2017 16:24
Bērnudārza gaitu sākšana ir liels notikums visai ģimenei. Lielākā daļa bērnu patiesībā vēlas doties uz bērnudārzu, bet dažreiz adaptācijas process norit visai grūti – gan mazajam, gan vecākiem. Saņēmām "Delfi" lasītājas vēstuli, kurā pausta neizpratne par to, kā norit bērna adaptācija pašvaldības finansētās iestādēs. Viņa nesaprot, kādēļ bērnudārza gaitu sākšana teju visiem bērniem paiet asaru un kliegšanas pavadībā. Situāciju komentē speciāliste.