Certus

Populārākie raksti
Kādēļ Latvija var klusībā priecāties par 'Brexit'  (38)
16.maijs 2017 00:04
Lai gan Eiropas Savienības (ES) vadošā finanšu centra titulu šobrīd bauda Londona, uzņēmumu optimizācijas un " Brexit " rezultātā, visticamāk, tuvākajos gados stafetes kociņš nonāks pie kāda no citiem lielajiem spēlētājiem. Taču uzvarētāja no uzņēmumu resursu pārvietošanas var izrādīties arī Latvija, secinājusi domnīcas " Certus " pētniece Marina Leklēra.
Nodokļu reforma – kas gaidāms iedzīvotājiem?  (101)
28.februāris 2017 18:02
Šī nedēļa atkal ieies Latvijas jauno laiku vēsturē ar uzreiz divu ietekmīgu institūciju – Latvijas Bankas un Finanšu ministrijas – piedāvājumiem nodokļu sistēmas reformai. Tik vērienīgi reformu piedāvājumi nav pieredzēti kopš krīzes pirms gandrīz desmit gadiem. Tiesa, vēl gan nav zināms, vai politiķi vispār spēs vienoties par būtiskajām izmaiņām, kuras skars gandrīz katru valsts iedzīvotāju. Lai noskaidrotu, ar ko, iespējams, būs jārēķinās iedzīvotājiem, portāls "Delfi" aptaujāja piecus ekspertus.
Минфин представил план налоговой реформы: что готовят для жителей и бизнеса?  (56)
28.februāris 2017 08:25
Министерство финансов предлагает в рамках налоговой реформы уменьшить ставку подоходного налога с населения (ПНН) до 20%, отменить налог солидарности и сохранить налог с микропредприятий (НМП).