Cēsis

Cēsis

Cēsis ir Latvijas pilsēta Vidzemes augstienes ziemeļu daļā. Cēsis ir viena no vecākajām Latvijas pilsētām, kura bagāta ar dažādiem kultūras un mākslas pieminekļiem.

Populārākie raksti
Foto: Traģiskā avārijā pie Cēsīm bojā gājis cilvēks  (101)
10.janvāris 2015 20:09
Sestdienas vakarā Priekuļu novadā, pie Bērzkroga, nobraucot no ceļa, avarējis mikroautobuss "Volkswagen". Negadījumā gājis bojā viens cilvēks, bet vēl viena persona tajā cietusi, portālu "Delfi" informē Valsts policijā.
Traģiskā avārijā Jaunmārupē iet bojā sešus gadus vecs bērns; pieci cilvēki cietuši  (126)
11.janvāris 2015 08:40
Ap vienpadsmitiem vakarā sestdien Jaunmārupē sadūrās divas vieglās automašīnas; avārijā cieta pieci cilvēki un bija viens bojāgājušais - sešus gadus vecs bērns, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
Vietas visā Latvijā, kur jau šajās brīvdienās darbojas slēpošanas kalni un brīvdabas slidotavas
31.decembris 2015 07:14
Ziemassvētkos tik ļoti cerētais, bet nesagaidītais baltums un sals ir klāt, tāpēc, sagaidot Jauno gadu, visticamāk, svētku noskaņas netrūkst. Arī aktīvās atpūtas vietas steidz radīt apstākļus, lai visi ziemas baudītāji varētu ķerties pie lietas - slēpošanas kalnos jau put svaigs sniegs, bet slidotavās uzliets ledus. Tūrismagids.lv piedāvā izvēlēties kādu no tiem un sagaidīt Jauno gadu aktīvi un svaigā gaisā.