Cēsu mākslas festivāls

Cēsu mākslas festivāls

Mākslas festivāls "Cēsis", kas ik gadu notiek Vidzemes pusē, apmeklētājiem piedāvā plašu kultūras pasākumu programmu.

Festviāla ietvaros notiek akadēmiskās mūzikas koncerti, vizuālās mākslas izstādes un dažādas performances, diskusijas, teātra un operas izrādes, festivāla apmeklētāji var noskatīties arī dažādas kino un satelītprogrammas.

Festivāla direktors ir Juris Žagars.

Redaktors iesaka
Iegrimšana mūzikā. Saruna ar sitaminstrumentālistu Andrea Belfi
27.jūlijs 2018 07:40
Cēsu Mākslas festivālā radiopārraides "Tīrkultūra" veidotajā instalācijā "Negaidītie avoti" jeb "Unexpected Sources" uzstāsies arī itāļu mūziķis Andrea Belfi. Viņa mūzikā smalkjūtīgi sadzīvo bungu komplekts un elektronika. Viņa mūziku ir aizraujoši klausīties, bet Belfi lielu uzmanību pievērš arī skatuves telpai un mūziķa vizuālajam kontaktam ar publiku. Man kā cilvēkam, kas Belfi spēli klausījies vien ierakstos, tas liek domāt, ka viņa dzīvie koncerti ir vēl bagātīgāka pieredze. Pirms par to pārliecināmies Cēsu Mākslas festivālā, ekspresintervijā varam iepazīties ar Andrea Belfi un viņa domām par mūziku.
Drosmīgi eksperimenti un izcilības – izziņo Cēsu mākslas festivāla programmu  (10)
11.jūlijs 2018 21:47
Svinot 12. pastāvēšanas jubileju, šogad no 22. jūlija līdz 26. augustam norisināsies Cēsu Mākslas festivāls. Tā programmā – gan radoši eksperimenti, gan klasiskas mākslas vērtības.
Izziņo šī gada Cēsu mākslas festivāla galvenos notikumus  (4)
23.maijs 2018 17:13
Izziņoti šā gada Cēsu mākslas festivāla galvenie notikumi, kas laikā no 22. jūlija līdz 26. augustam notiks Cēsu pilsētā un tās apkārtnē.