Cēsu mākslas festivāls

Cēsu mākslas festivāls

Mākslas festivāls "Cēsis", kas ik gadu notiek Vidzemes pusē, apmeklētājiem piedāvā plašu kultūras pasākumu programmu.

Festviāla ietvaros notiek akadēmiskās mūzikas koncerti, vizuālās mākslas izstādes un dažādas performances, diskusijas, teātra un operas izrādes, festivāla apmeklētāji var noskatīties arī dažādas kino un satelītprogrammas.

Festivāla direktors ir Juris Žagars.

Redaktors iesaka
Cēsu Mākslas festivāla kulminācija – flamenko operas 'Ainadamar' pirmiestudējums Latvijā
01.augusts 2017 13:49
Cēsu Mākslas festivāls šonedēļ aicina uz koncertu "Ērģeļu un klarnetes romance" Sv. Jāņa baznīcā, noskatīties vienu no Dailes teātra jaunākajām izrādēm "Kaķis uz nokaitēta skārda jumta" un pirms tās piedalīties teātra kritiķes Silvijas Radzobes sarunā ar izrādes režisori Lauru Grozu-Ķiberi, kā arī apmeklēt visa šī gada festivāla kulmināciju Cēsu pils parka estrādē – Osvaldo Golihova operas "Ainadamar" pirmuzvedumu Latvijā, portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāji.
Ar nebijušu brīvdabas performanci uz Gaujas atklāts Cēsu Mākslas festivāls  (3)
17.jūlijs 2017 14:38
Sestdien, 15. jūlijā, sākās 11. Cēsu Mākslas festivāls, kas ilgs līdz 13. augustam. Festivāla atklāšana notika uz Gaujas pie Ērgļu klintīm ar ansambļa "Perpetuum ritmico" koncertu un kino performanci "Upe upē", savukārt "INSIGNIA" mākslas galerijā koncertzālē "Cēsis" tika atklāta Mākslas akadēmijas absolventu izstāde "Netveramā robeža", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
Kino uz upes, flamenko opera un citi pārsteigumi. Sāksies ikgadējais Cēsu Mākslas festivāls
01.jūlijs 2017 12:43
Cēsu Mākslas festivāls šogad apmeklētājus gaida no 15. jūlija līdz 13. augustam, kā šīs vasaras īpašo projektu piedāvājot kino programmu "Upe" – seansus uz Gaujas upes pie Ērgļu klintīm, portālam "Delfi" pavēstīja festivāla pārstāve Egija Saļņikova.