Cirque du Soleil

Cirque du Soleil

"Cirque du Soleil" ir pasaulslavens kanādiešu cirks, kas pārstāv tā saucamo jauno cirka mākslu. Trupu 1984. gadā nodibināja divi ielu mākslinieki, tāpēc tā numuros bieži vērojami ielu mākslā sastopamie elementi. Šis cirks savos uzvedumos neizmanto dzīvnieku trikus. Patlaban "Cirque du Soleil" ir pasaulē lielākā un komerciāli veiksmīgākā cirka kompānija.

2017. gada septembrī "Cirque du Soleil" viesosies Rīgā ar izrādi "Varekai"

Redaktors iesaka
Eņģeļa kritiens mistiskā mežā. 'Saules cirka' izrādes 'Varekai' aizkulišu noslēpumi  (3)
03.augusts 2017 03:04
Balts eņģelis, izmisīgi vicinot spārnus, krīt dziļā, tumšā un ļoti savādā mežā, kurā viņam būs lemts iepazīties ar neparastiem radījumiem, atgūt ticību sev un atrast mīlestību. Tā jau 15 gadus sākas slavenā "Cirque du Soleil" viens no krāšņākajiem šoviem - "Varekai", kas šā gada septembrī piestās arī Rīgā.
Pasaulslavenais 'Cirque du Soleil' Rīgā izrādīs šovu 'Varekai'  (7)
19.aprīlis 2017 11:05
Šā gada rudenī pazīstamais " Cirque du Soleil " cirks pēc četru gadu pārtraukuma atgriezīsies Latvijā, izrādot programmu "Varekai". Izrādes notiks "Arēnā Rīga" no 20. līdz 24. septembrim, portālu "Delfi" informē izrādes "Varekai" rīkotāju pārstāvji Latvijā un Igaunijā.
Septiņas pasaulslavenas cirka trupas, kas iztiek bez dzīvnieku trikiem  (42)
30.marts 2017 00:25
Būt vai nebūt Latvijā tradicionālajām cirkam, kura sastāvdaļa ir arī dažādi plēsīgu un eksotisku savvaļas dzīvnieku rādīti triki? Vai saglabāt gadu desmitiem ilgi kopto cirka skolu tās arhaiskajā formā, vai novērtēt 21. gadsimta iespējas un dzīvniekus labāk vērot populārzinātniskās televīzijās pārraidēs? Šādi jautājumi pēdējo mēnešu laikā plosa gan vietējos kultūras profesionāļus, gan skatītājus. Tikmēr pasaulē jau kopš 70. gadiem aug un attīstās jaunais un laikmetīgais cirks, sniedzot skatītājiem prieku un brīnuma sajūtu, strikti atsakoties no dzīvnieku iesaistīšanas priekšnesumos.