Citadele

Citadele

Citadele ir Latvijas banka, kas dibināta 2010. gada 30. jūnijā pēc Parex bankas restrukturizācijas pabeigšanas. 75% bankas akciju īpašnieks ir valsts akciju sabiedrība „Privatizācijas aģentūra”, bet 25% un vienas akcijas īpašnieks ir Eiropas rekonstrukcijas un attīstības banka. Bankai ir vairākas filiāles arī ārpus Latvijas.

Redaktors iesaka
'Citadele' pirms termiņa valstij atmaksā visu aizdevumu  (86)
14.februāris 2012 15:39
" Parex bankas " sadalīšanas rezultātā 2010.gada vasarā izveidotā banka " Citadele " pirms termiņa atmaksājusi valstij visu aizdevumu – 200 miljonus eiro (140 miljonus latu), informē banka.
Par 50 000 eiro kukuļa pieprasīšanu aiztur 'Citadeles' nodaļas vadītāja vietnieku  (91)
22.augusts 2011 15:54
Piektdien Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturēja valstij daļēji piederošas kredītiestādes amatpersonu par 50 000 eiro (apmēram 35 000 latu) kukuļa pieprasīšanu un tā daļas pieņemšanu no kāda komersanta, portālu "Delfi" informēja KNAB pārstāve Ieva Karlsberga. Aizturētais ir "Citadeles" bankas darbinieks - nodaļas vadītāja vietnieks, informēja banku pārraugošajā Ekonomikas ministrijā.
Sāk 'Citadele bankas' pārdošanas procesu  (19)
22.jūlijs 2011 21:42
Privatizācijas aģentūras apstiprinātais pārdošanas konsultants "Nomura International plc" ir sācis AS " Citadele banka" pārdošanas procesu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Privatizācijas aģentūra" pārstāvis Guntis Kārkliņš.
'Positivus' ieskaņā Rīgā varēs noskatīties Igija Popa koncertfilmu
19.maijs 2016 22:29
31. maijā plkst. 19.30 kinoteātrī "Kino Citadele" vienā seansā tiks demonstrēta koncertfilma "Iggy Pop Live in Basel 2015", portālu "Delfi" informēja "Positivus Music" pārstāvji.
Vilciena sliedes kļuva par 17 gadus vecā Dmitrija giljotīnu; lūdz ziedot protēzes izgatavošanai  (18)
18.maijs 2016 16:53
"Piedod man par to, ka sabojāju tev dzīvi," – tie bija pirmie vārdi no Dmitrija, ko izdzirdēja mamma, kad dēls bija atguvies pēc vairākām operācijām. Pagājušā gada 31. decembra vakars daugavpiliešu Fjodorovu ģimenē ienāca ar lielu traģēdiju. 17 gadus vecais dēls Dmitrijs bija pakļuvis zem vilciena un pilnībā zaudējis kreiso kāju, pēc kā kritiskā stāvoklī nogādāts slimnīcā.
Paralimpieši tomēr tiks pie vienotiem tērpiem Rio spēļu parādei  (2)
13.maijs 2016 14:06
Latvijas paralimpieši tomēr tiks pie vienotiem tērpiem Riodežaneiro spēļu atklāšanas parādei, un finansējumu tiem nodrošinās banka " Citadele ", informēja uzņēmuma pārstāvji.
'Re:baltica': Latvijā naudu mēģina izvietot ar Uzbekistānas specdienestiem saistīti cilvēki  (50)
12.maijs 2016 09:45
Latvijā naudas līdzekļus mēģina izvietot ar Uzbekistānas eliti saistītas personas, tostarp ar specdienestiem saistīti cilvēki, daļa no kuriem savā valstī pašlaik krituši valdošās varas nežēlastībā, raksta pētnieciskās žurnālistikas centrs "Re:baltica".
Trešdien 'Kino Citadele' uzsāk filmu rādīšanu no izcilākajām izstādēm
11.maijs 2016 12:37
Kinoteātrī "Kino Citadele" trīs seansos uz lielā ekrāna būs iespēja redzēt un aplūkot aktuālās pasaules mēroga izstādes no Londonas Nacionālās galerijas, Bārnsa fonda Filadelfijā un Karaliskās mākslas akadēmijas Londonā, portālu "Delfi" informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) pārstāvji.
Lasītājs neizpratnē: 'Kino Citadele' 9. maijā biļetes drukā krievu valodā  (135)
09.maijs 2016 23:04
"Devos uz "Kino Citadele" ar cerību - labi pavadīt vakaru, bet, nopērkot biļetes, saņēmu tās izdrukātā krievu valodā," satraucies ir portāla "Delfi" lasītājs Jānis.
Liepājas zemnieks investē 0,32 miljonus eiro, lai atbrīvots no graudu uzpircēju diktāta  (14)
07.maijs 2016 09:48
Zemnieku saimniecība "Āboliņi", piesaistot 320 000 eiro lielu finansējumu, šopavasar ir uzbūvējusi jaunu angāru ražas uzglabāšanai. Saimniecības pamata darbības nozare ir graudkopība un rapsis, un "Āboliņu" īpašnieks Laimonis Leimants atzīst, ka, pateicoties investīcijām, jau šogad viņam būs iespēja savus graudus realizēt uz maksimāli izdevīgiem nosacījumiem.
Ārsts: Pulmonālā hipertensija kā vēzis iemitinās plaušās un neļauj tām elpot
06.maijs 2016 13:02
Pulmonālā hipertensija ir tikpat bīstama kā plaušu audzēji, jo burtiski nosmacē cilvēku, skaidro Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas kardiologs dr. Andris Skride . "Tas ir kā atstāt cilvēku mazā telpā bez skābekļa pievades, kur viņš pamazām nosmok. Tāpēc ir ļoti svarīgi šo slimību atklāt laikus, jo tādā veidā mēs ar zālēm varam atvērt šīs smacējošās telpas durvis, ielaižot tajā gaisu," salīdzina dakteris Skride.
RSU iegādājas zemesgabalu par divreiz augstāku cenu, vēsta laikraksts  (113)
06.maijs 2016 07:28
Deviņās dienās 80% peļņa – šāds darījums izdevies kādam 1966. gadā dzimušam uzņēmējam, pārdodot zemesgabalu Rīgas Stradiņa universitātei (RSU), piektdien vēsta laikraksts "Diena".
Skola ar stāstu: Alfrēdskola – Vidzemes Gaismas pils  (17)
06.maijs 2016 00:02
Vidzemes Gaismas pils un radošo personību citadele – tā īsumā ir iespējams raksturot Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu jeb Alfrēdskolu, kā to sirsnīgi sauc bijušie un esošie skolēni, skolotāji un kas šonedēļ atzīmē desmitgadi pirms simtgades.
Pulmonālās hipertensijas dienā ūdenslīdēji Daugavas dzelmē meklēs īpašu lādi
05.maijs 2016 11:52
5. maijā, Pasaules Pulmonālās hipertensijas dienā, ūdenslīdēji no Daugavas dzelmes mēģinās izcelt īpašu lādi, kas glabā kādu noslēpumu. Vai ūdenslīdējiem to izdosies izdarīt, uzzināsim pulksten 17, kad viņi nirs 8–9 metru dziļumā un centīsies atrast lādi, kas tur ievietota pirms vairākām dienām. Cerams, ka Daugavas straume lādi ar noslēpumaino saturu nebūs aiznesusi no vietas, kur tā tika novietota, informēja Pulmonālās hipertensijas biedrībā (PHB).
Rallija 'Kurzeme' laikā ap 'Lielo dzintaru' un Grobiņas novadā būs satiksmes ierobežojumi
05.maijs 2016 11:02
Šajā nedēļas nogalē notiekošā Ātruma festivāla – rallija "Kurzeme" laikā noteikti apstāšanās un transporta kustības ierobežojumi atsevišķās ielās koncertzāles "Lielais dzintars" apkārtnē, kā arī satiksmes ierobežojumi paredzēti Grobiņas novadā, kur norisināsies ātrumposma sacensības.
Pārdots tranzītbiznesa strīdos ierautais atpūtas komplekss 'Lejastiezumi'  (24)
04.maijs 2016 19:16
Marta beigās pārdots " Latvijas kuģniecībai " pastarpināti piederējušais Kuldīgas novada atpūtas komplekss "Lejastiezumi", liecina ieraksts zemesgrāmatā.
Uz arodbiedrību rīkoto tautas sapulci sanāk aptuveni 3000 cilvēku  (231)
01.maijs 2016 12:26
Uz Latvijas Brīvo arodbiedrības savienības rīkoto akciju - tautas sapulci "Par cienīgu darbu veselam un izglītotam cilvēkam Latvijā" šodien bija ieradušies aptuveni 3000 cilvēku, liecina Valsts policijas aplēses.
Pasaules pulmonālās hipertensijas dienā aicina uz īpašu ūdenslīdēja šovu
28.aprīlis 2016 11:24
5. maijā ar ūdenslīdēja šovu un atbalsta gājienu cauri Vecrīgai tiks atzīmēta Pasaules pulmonālās hipertensijas diena. Šogad pasākumi, kas veltīti šai dienai, notiks vairāk nekā 80 pasaules valstīs, lai sabiedrībā aktualizētu nespecifisko simptomu dēļ grūti diagnosticējamo slimību. Tāpat šī diena ir svētki ikvienam pulmonālās hipertensijas pacientam, kurš iemācījies sadzīvot ar šo slimību.
Ušakovs otrreiz karikatūras domu censtos pasniegt citādāk  (221)
28.aprīlis 2016 08:59
Rīgas domes (RD) priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) sociālajos tīklos izvietojis karikatūru par PSRS laikā radītajiem zaudējumiem Latvijai ar mērķi likt politiķiem beigt izmantot vēsturi problēmu un neizdarības attaisnošanai, taču sacīja, ka otrreiz vēstījumu tomēr censtos pasniegt citādākā veidā.
'Citadele' investējusi pusmiljonu eiro mobilajā aplikācijā  (5)
27.aprīlis 2016 14:36
Banka " Citadele " izstrādājusi jaunu bankas mobilo aplikāciju, kas dod iespēju klientiem pieslēgties internetbankai caur telefonu vai planšetdatoru arī bez kodu kartes vai kodu kalkulatora. Tas iespējams, jo internetbankas aplikācija, kurā var autorizēties ar "MobileSCAN", un pats "MobileSCAN" autorizācijas risinājums ir apvienoti vienā ierīcē.
Zāles ir, bet atļauties nevaru. Tatjana lūdz palīdzību cīņā ar vēzi  (2)
26.aprīlis 2016 14:05
Tatjana Bičika (55 gadi), kura jau četrus gadus mēģina uzveikt ļaundabīgu ādas audzēju ar metastāzēm, saka, ka pašlaik emocionāli jūt milzīgu spriedzi, jo zāles, kas varētu glābt viņas dzīvību, ir atrastas, taču līdzekļu to iegādei nepietiek. Aptuveni 109 tūkstoši eiro – tāda ir summa, kas nepieciešama gadu ilgam ārstniecības kursam. Daļu summas Tatjanai ar ģimenes palīdzību jau izdevies savākt, taču ar to ir krietni par maz, portālam Rutks.lv stāsta viņas meita Jana Bičika.
Rīgā nosvilušo 'Lamborghini' īpašnieks zīmējas ar pārkāpumiem  (24)
26.aprīlis 2016 13:28
Nedēļas sākumā Latviju satricināja ziņa, ka Skanstes virsotņu autostāvvietā nodeguši divi smalki Lamborghini spēkrati. Drīz vien tika sazīmēta grezno automobiļu saistība ar pašmāju šovbiznesa zvaigznēm , un jāatzīst, arī nosvilušo auto īpašnieks ir gana kolorīta personība.
Universālveikala 'Stockmann' telpu īpašnieka apgrozījums pērn sarūk par 6%  (1)
24.aprīlis 2016 09:52
Rīgas universālveikala "Stockmann" telpu īpašnieks "Stockmann centrs" pagājušajā gadā strādāja ar 4,993 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 2% un bija 1,939 miljoni eiro, liecina datubāzē "Lursoft" publicētais gada pārskats.
'Dogo' sāga: portāls 'Ziedot.lv' sāk ziedojumu vākšanu slimības izpētei
22.aprīlis 2016 12:11
Ziedojumu portālā "Ziedot.lv" sākta ziedojumu vākšana neatkarīgai suņu barības vada dilatācijas – polineiropātijas cēloņu izpētei.
Pirmo reizi Baltijā 'Virtuālās Karjeras dienas 2016' ikvienam, kam svarīga karjera
21.aprīlis 2016 13:22
Šogad pirmo reizi vienlaicīgi visās Baltijas valstīs nedēļas garumā, no 20. līdz 27. aprīlim, norisināsies "Virtuālās Karjeras dienas 2016". Tas ir moderns un mūsdienīgs pasākums interneta vidē, kura mērķis ir piedāvāt ikvienam, kam ir svarīga sava karjera, vienuviet iepazīties ar darba devēja kultūru, vidi, darbinieku veiksmes stāstiem, foto un video galerijām, aktuālajām vakancēm, kā arī tiešsaistē sarunāties ar potenciālajiem darba devējiem, apmeklējot interneta vietni www.Karjerasdienas.lv
Hokeja leģenda Balderis par Latvijas biznesa vidi: 'tagad ir užas'  (150)
20.aprīlis 2016 07:53
Leģendārais latviešu hokejists Helmuts Balderis ir sašutis par esošo biznesa vidi Latvijā. Intervijā laikrakstam " Diena " viņš skarbi raksturo nejēdzības ar kurām viņam nācies saskarties daudzu gadu garumā.
Sezonas hīts - Horvātija
13.aprīlis 2016 11:37
Neskatoties uz zināmu Baltijas tūristu plūsmas kritumu uz tādām zemēm kā Itālija, Bulgārija, Turcija,, ceļojumi uz Horvātiju arvien vēl ir populāri un pieprasīti. To ir viegli izskaidrot: Horvātijas kūrorti ir pieņemami cenas ziņā, vietējie iedzīvotāji tur ir draudzīgi, sarunvaloda vieglāk saprotama. Ja ņem vērā, ka Horvātija ir vienīgā valsts Eiropā, kur vienlaicīgi var apvienot komfortablu atpūtu pie jūras un interesantas ekskursijas uz apkārtējām Balkānu valstīm, kur daba nav saules izdedzināta, bet daudzās upes un ūdenskritumi ir ūdens pilni arī vasarās, tad piekrītiet - ir pietiekami iemeslu, lai apmeklētu šo reģionu.
Pārdošanā izlikts Kargina ģimenes luksusa auto parks  (47)
12.aprīlis 2016 13:25
Pārdošanā nonākuši vairāki eksbaņķiera un "Parex bankas" izveidotāja Valērija Kargina ģimenei piederoši luksusa auto, liecina portāla "Delfi" rīcībā esošā informācija.
Kinofestivāls 'Spektrs' piedāvās vairākas Latvijas pirmizrādes  (1)
11.aprīlis 2016 10:11
"Kino Citadele" no 11. līdz 17. aprīlim notiks kinofestivāls "Spektrs", kurā tiks demonstrētās astoņas filmas – no tām vairākas piedzīvos Latvijas pirmizrādi, informēja festivāla organizatoru un "Kinoblogeri.lv" pārstāvis Sergejs Timoņins.
'Citadeles' valdes loceklis: bankas daudz ziņo Kontroles dienestam, bet notiesājošu spriedumu maz  (9)
10.aprīlis 2016 13:31
Bankas ļoti daudz ziņo Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestam jeb Kontroles dienestam, taču krimināllietu ir maz, vēl mazāk ir ierosinātu tiesas procesu un vēl mazāk - notiesājošu spriedumu, sacīja bankas " Citadele " valdes loceklis, Risku un atbilstības direkcijas vadītājs Valters Ābele.
Zooloģiskā dārza vadītāja ienākumi pērn - 79 928 eiro; nopirktas vēl divas motorlaivas  (59)
08.aprīlis 2016 11:24
Rīgas Zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētāja Rolanda Greiziņa ienākumi pērn bijuši 79 928 eiro, kā arī aizvadītajā gadā viņš ticis pie divām motorlaivām, kā rezultātā viņa īpašumā pašlaik jau ir trīs motorlaivas, liecina Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskajā datubāzē pieejamā amatpersonas deklarācija par 2015. gadu.
Kažokzvēru audzētava 'Grobiņa' lūdz sākt tiesiskās aizsardzības procesu  (6)
05.aprīlis 2016 11:14
Kažokzvēru audzētājs "Grobiņa" otrdien Liepājas tiesā plāno iesniegt pieteikumu par tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) lietas ierosināšanu, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai " Nasdaq Riga ".