Dabas aizsardzības pārvalde

Dabas aizsardzības pārvalde

Dabas aizsardzības pārvalde ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pakļautībā esoša iestāde, kura nodarbojas ar Latvijas aizsargājamo dabas teritoriju apsaimniekošanu un pārvaldīšanu.

Populārākie raksti
Latvijas skaistāko dabas taku karte un idejas, kurp doties brīvdienās  (10)
15.marts 2017 11:44
Vietējais tūrisms Latvijā kļūst arvien populārāks, un arvien vairāk cilvēku brīvdienas cenšas pavadīt nevis lielveikalā, bet gan pie dabas. Pēdējo gadu laikā tapis ļoti daudz brīnišķīgu dabas taku. Tik daudz, ka pat grūti izvēlēties. Esam izveidojuši uzskatāmu karti ar nelieliem aprakstiem par dabas takām un apskates objektiem, kas varētu palīdzēt izlemt, kurp doties.
5 vietas, kur netālu no Rīgas baudīt veselīgu atpūtu dabā
06.maijs 2016 08:45
Tā kā laika prognoze nedēļas nogalei solās būt iepriecinoša, jau tagad vērts plānot atpūtu pie dabas visai ģimenei. Lūk, piecas idejas, kurp doties kājām, ar velosipēdu vai auto! Turklāt neviena no vietām nav tālāk par 50 kilometriem no galvaspilsētas.
10 interesantas takas Jūrmalā – bērniem, veselīgai atpūtai un dabas baudītājiem
25.marts 2017 08:57
Pavasaris ir oficiāli iestājies, un laiks doties ārā. Šoreiz nevajadzēs braukt nekur tālu, pat auto var atstāt mājās un sēsties vilcienā vai velosipēdam sedlos, lai brauktu uz Jūrmalu. Pilsētā ir daudzas zināmas un arī mazzināmas pastaigu vietas dažādām gaumēm. Lūk, desmit garāki un īsāki maršruti, kurp doties jau šajās brīvdienās.