Dabasu Durovys

Populārākie raksti
Kaupera trūkumi, Andrejevas neveiksme un Dona izrādīšanās: 'Muzikālā banka' eksperta acīm  (215)
25.janvāris 2016 12:09
Roka un popa dziesmu aptaujas Muzikālā banka fināla skatītāju rindās bija arī cienījamais vokālais pedagogs un skatuves eksperts Edgars Kramiņš . Viņš priekšnesumus izvērtēja kā absolūti neatkarīgs eksperts, un viņa viedoklis par finālistiem atšķiras no tautas un žūrijas kopīgi izspriestā.
Foto: Ar dziesmām un dančiem līdz rīta gaismai izskanējusi Latgaliešu valodas nakts  (15)
05.maijs 2017 17:07
Sestdien, 6. maijā, pašā rīta agrumā ar dziesmām un dejām izskanēja "Latgaliešu valodas nakts" Festivāla parkā Rēzeknē, ziņo pasākuma organizatori.
Mūziķis Arnis Slobožaņins: 'Latvija ir labākais, kas ar latgaliešiem varēja notikt'  (139)
30.aprīlis 2017 09:06
Ar Arni kā radošu cilvēku un filmas producentu tiekos Rēzeknē 27. aprīlī, dažas stundas pirms īsfilmas "Pyrmī osni" otrās sērijas "Lauleibys" pirmizrādes "Gora" Mazajā zālē. Trīs viegli uztveramos inscinējumos atklāta 1917. gada Latgales kongresa būtība, jau redzētā pirmā sērija papildināta ar sešiem vēsturnieka DU asociētā profesora, Dr. hist. Henriha Soma komentāriem. Nesen iznākusi arī latgaliešu dziesmu izlase "Celīs, bruoļ!", kur daudzo mūziķu vidū piedalās arī Arnis. Disks gan jānovērtē idejiski un enerģētiski, nevis jāmeklē augstas muzikālas kvalitātes, teic mūziķis.