Dace Melbārde

Populārākie raksti
Simti tūkstošu aizdevumos un iespaidīgs autoparks – ko atklāj Dūklava, Reira un citu deklarācijas  (283)
30.aprīlis 2017 10:02
Aizdevumos izsniegti vairāki simti tūkstošu eiro, iespaidīgs autoparks, bet gada ienākumi lēšami vairākos desmitos tūkstošu – portāls "Delfi" pēc Valsts ieņēmumu dienesta Publiskojamo datu bāzē pieejamās informācijas piedāvā uzzināt, ko atklāj zemkopības ministra Jāņa Dūklava, finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas, kultūras ministres Daces Melbārdes , kā arī labklājības ministra Jāņa Reira valsts amatpersonas deklarācijas par pērno gadu.
Ķīnā austi tautastērpi un olimpiskā vingrošana. Simtgades Deju svētki strīdu krustugunīs  (273)
19.janvāris 2017 11:47
Jau pāris mēnešus neapmierinātība rūgst pašmāju tautas deju kolektīvu vidē saistībā ar gaidāmajiem Latvijas simtgades deju svētkiem. Gatavošanās lielajam notikumam jau sākusies, bet dejotāji un kolektīvu vadītāji ir neapmierināti gan ar stilizētajiem, arheoloģiskajiem tērpiem, kuru izgatavošana jāsedz vai nu no pašvaldību, vai pašu dejotāju kabatām, kā arī svētku kulminācijas – deju lieluzveduma "Māras zeme" horeogrāfiju – tā tiek salīdzināta ar olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas priekšnesumu vai pat totalitāra režīma sarīkotas parādes vingrošanu, kurā maz palicis no latviskuma un tautisko deju "zelta fonda".
Apstiprināta Laimdotas Straujumas valdība (Teksta tiešraides arhīvs)  (278)
22.janvāris 2014 03:32
Trešdien Saeimas ārkārtas sēdē parlaments par Ministru prezidenti apstiprināja Laimdotu Straujumu (V). Viņa būs pirmā sieviete, kam uzticēta Latvijas Republikas valdības vadīšana.