Daesh

Populārākie raksti
Iepriekš paredzēja 'Brexit' un Trampu: 'Bloomberg' pesimistiskie scenāriji 2017. gadam  (82)
04.janvāris 2017 09:39
Lielbritānijas vēlētāju balsojums par izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās tiek uzskatīti par pērnā gada negaidītākajiem pavērsieniem starptautiskajā politikā. Tikmēr ietekmīgais mediju koncerns "Bloomberg" atgādina, ka tos abus paredzēja savā ikgadējā "Pesimistu ceļvedī", un atklāj savas jaunākos pesimistiskos scenārijus šim gadam.
7 konflikti, kuri apdraudēs pasauli 2017. gadā  (70)
16.decembris 2016 08:55
Nopietna militāra konflikta iespējamība starp NATO dalībvalstīm un Krieviju, kā arī smagas krīzes izcelšanās Ziemeļkorejā tiek uzskaitīti starp galvenajiem iespējamajiem starptautiskās sistēmas draudiem nākamajā gadā, vēsta organizācijas "Starptautisko attiecību padome" devītais ikgadējais pētījums .
Par militāru uzbrukumu Latvijai bīstamāka ir degradēta sabiedrība, uzskata kādreizējais ASV vadošais terorisma apkarotājs  (204)
20.decembris 2016 04:02
Jaunais " Baltic International Bank " (BIB) padomes loceklis Kofers Bleks nav tipisks baņķieris – viņa karjeras spilgtākie brīži saistīti ar izlūkošanu Āfrikā vai karu pret terorismu Afganistānā. Vēl nesen viņš tika minēts kā viens no kandidātiem Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) vadītāja krēslam jaunā ASV prezidenta Donalda Trampa administrācijā. Tomēr bijušais ASV CIP pretterorisma vienības vadītājs apgalvo, ka terorisma apkarošanai un banku nozarei ir ne viena vien kopīga iezīme.