Dagamba

Dagamba

Dagamba savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti. Grupas skaņdarbi Valtera Pūces un Daiņa Teņa aranžējumā ir viennozīmīgi iespaidīgi – vai tas būtu Bēthovena skaņdarbs vai fragments no "Led Zeppelin".

Starptautisko grupu Dagamba 2011. gadā Latvijā izveidoja izcils klasiskās mūzikas meistars – Valters Pūce (čells). Savus pirmos soļus Dagamba spēra divu mūziķu sastāvā. Valteram piebiedrojās viņa bērnības draugs Antons Trocjuks (čells). Viņu kaislīgā mīlestība pret mūziku, aizraujošie un radošie eksperimenti, kā arī netradicionālais izpildījums piesaistīja perkusijas meistaru Hamidrezu Rahbaralam no Irānas (dafs, vokāls) un lietuviešu pianistu Daini Teni (klavieres). Šobrīd grupas Dagamba sastāvā ir četri mūziķi.

Populārākie raksti
Foto: Elijas Goldingas uzstāšanās 'Positivus' festivālā  (9)
16.jūlijs 2017 00:52
"Positivus" otrajai dienai tuvojoties izskaņai, apmeklētājus Salacgrīvā ar izsteiksmīgu šovu un muzikālo skanējumu priecēja hiphopa meistari no ASV "Rea Sremmurd", kanādiešu gotiskā elektropopa grupa "Austra" un par popmūzikas princesi dēvētā Ellija Goldinga.
Foto: 'Dagamba' noslēdz Latvijas turneju ar vērienīgu koncertu 'Palladium'  (3)
13.novembris 2016 12:30
Grupa " Dagamba ", kas nereti dēvēti par klasiskās mūzikas huligāniem, ar vērienīgu koncertu sestdienas 12. novembra vakarā noslēdza savu Latvijas turneju, kurā tika popularizēts jaunais grupas jaunākais albums "Seasons".
Mūzikas industrija mūsdienās – latviešu grupas iekaro Eiropas skatuves  (7)
06.oktobris 2015 12:32
No 30. septembra līdz 4. oktobrim Vīnē un Bratislavā notikušajā mūzikas festivālā un konferencē "Waves Central Europe", kuras fokuss šogad bija Baltijas valstis, sevi spilgti pierādīja vairākas latviešu grupas. Portālam "Delfi" bija ekskluzīva iespēja veidot reportāžu no festivāla.