Dagnija Staķe

Dagnija Staķe

Dagnija Staķe ir latviešu politiķe, kura pārstāv Latvijas Zemnieku savienību. Bijusi Saeimas deputāte, kā arī strādājusi Latvijas Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra un Latvijas Labklājības ministra amatos.

Populārākie raksti
ZZS atbalstītu vismaz triju Dombrovska valdības ministru demisijas pieprasījumus  (99)
21.marts 2013 08:11
Valda Dombrovska (V) valdība savu uzticību ir izsmēlusi, un opozīcijā esošā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) ir gatava pārņemt stafeti, atbalstot vismaz triju valdības ministru demisijas pieprasījumus, intervijā laikrakstam " Diena " sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis .
Noskaidroti konkursa 'Ineses Galantes Talanti.LV' laureāti  (13)
20.maijs 2014 09:29
Noskaidroti klasiskās mūzikas un džeza talantu konkursa "Ineses Galantes Talanti.LV" laureāti - par uzvarētājiem atzīti 12 mūziķi četrās kategorijās, informēja konkursa pārstāve Ilona Skuja.
Nosaukti konkursa 'Ineses Galantes talanti' laureāti  (1)
20.aprīlis 2015 11:04
Pēc vairāku mēnešu konkursa norises svētdien, 19.aprīlī, tika noskaidroti talantu konkursa " Ineses Galantes Talanti" 2015. gada laureāti - 12 mūziķi četrās kategorijās, kā arī noteikta konkursa sekotāju simpātija. Visu konkursa uzvarētāju vārdi un priekšnesumu video publicēti konkursa mājaslapā .