Dainis Īvāns

Dainis Īvāns

Dainis Īvāns ir latviešu politiķis un žurnālists. Bija Atmodas laika aktīvists un Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs. Pārstāvot Latvijas Sociāldemokrātisko Strādnieku partiju, Īvāns no 2001. līdz 2009. gadam bija Rīgas Domes deputāts.

Redaktors iesaka
Dainis Īvāns: Es labi jūtos tikai Latvijā  (14)
20.augusts 2009 11:33
Viens no redzamākajiem un ietekmīgākajiem Latvijas Atmodas darboņiem nenoliedzami bija Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Dainis Īvāns savā nu jau par leģendu kļuvušajā pelēkajā džemperītī ar auseklīšiem. Astoņus gadus nostrādājis Rīgas domē, Īvāns tagad sevi sauc par bezdarbnieku, bet ir aktīvi iesaistījies Baltijas ceļa piemiņas pasākumu organizēšanā.
LSDSP par Valsts prezidenta amata kandidātu izvirza Daini Īvānu  (194)
12.maijs 2007 16:44
Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) Dome vienbalsīgi par Valsts prezidenta kandidātu izvirzījusi Atmodas līderi, Latvijas Tautas frontes pirmo priekšsēdētāju Daini Īvānu, portālu "Delfi" informē LSDSP preses sekretārs Gatis Vanags.
Populārākā Rīgas domes amatpersona - Īvāns  (63)
13.jūnijs 2002 05:00
Joprojām populārākā Rīgas domes amatpersona ir Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas priekšsēdētājs Dainis Īvāns , kura reitings maijā bija 21,4 punkti. Par to liecina pēc pašvaldības pasūtījuma veiktā SKDS aptauja.