Dainis Īvāns

Dainis Īvāns

Dainis Īvāns ir latviešu politiķis un žurnālists. Bija Atmodas laika aktīvists un Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs. Pārstāvot Latvijas Sociāldemokrātisko Strādnieku partiju, Īvāns no 2001. līdz 2009. gadam bija Rīgas Domes deputāts.

Populārākie raksti
Skandāls pēc skandāla: baznīcas, cirks, dzīvoklīši - tiesvedību un strīdu apvītie īpašumi  (25)
08.februāris 2013 00:02
Kopš neatkarības atjaunošanas Latvijā daudzu īpašumu piederība joprojām ir strīdīga, vēl citi iepīti tiesvedībās dokumentālu neskaidrību vai kāda lietā iesaistītā dalībnieka apzinātu ļaunprātību dēļ.
Dainis Īvāns: Dzīve pēc cirka  (280)
25.februāris 2017 00:10
Ja Zemkopības ministrija kopīgi ar Kultūras ministriju drīzumā gūs Saeimas atbalstu savvaļas dzīvnieku priekšnesumu aizliegšanai, Latvijas simtgadi mēs sagaidīsim bez Rīgas cirka. Tas ir, bez klasiskā cirka. Bez tāda cirka, kas vairāk nekā simts gadus mums un mūsu priekštečiem reizē ar cilvēka spēju demonstrējumiem ļāvis izprast savvaļas dzīvnieku uzvedību, mācījis tos saudzēt un sargāt.
Dainis Īvāns: Vai kaku uzkodīsim?  (346)
28.jūnijs 2017 00:10
Saeimas lēmums par cirka dzīvnieku likvidāciju, ko jāizsludina Valsts prezidentam, izplaucis vēl krāšņāk, nekā sākotnēji varēja iedomāties. Aizliegts pat fotografēties ar "pērtiķīšiem". Tomēr likumam ir pietiekami daudz nepilnību. Nav, piemēram, skaidrs, ko darīt ar pilsoni, kurš tīksmiņu ar mērkaķīti nelegāli ievedīs no ārzemēm. Kā sodīt darbu zaudējušu dresētāju, kurš aiz gara laika pātagos dzīvoklī sagūstītu pelīti vai žurciņu, kas, grozies kā gribi, ir pasaules cirkos visvairāk izmantotie savvaļas dzīvnieki?