Dānija

Dānija

Dānija ir valsts Ziemeļeiropā. Tajā ir viens no augstākajiem dzīves līmeņiem pasaulē. Dānijā ir bezmaksas augstākā izglītība, kā dēļ arī daudzi studenti no Latvijas ikgadu dodas studēt uz Dāniju. 2011. gada 1. janvārī Dānija uz sešiem mēnešiem kļuva par Eiropas Savienības prezidējošo valsti.

Populārākie raksti
Hokejistu 'labākās' pašu vārtos iemestās ripas  (23)
16.jūnijs 2013 16:30
Laikā, kad NHL pilnā sparā rit Stenlija kausa finālsērijas spēles, piedāvājam iepazīt spilgtākos augstākā līmeņa hokeja spēļu vārtus, kurus spēlētāji guvuši, metot ripas paši savos vārtos.
8 neticamas vietas, kur joprojām lepni stāv ļeņinekļi  (56)
22.aprīlis 2015 07:00
Šodien aprit 145 gadi kopš revolucionāra un pirmā PSRS vadītāja Vladimira Iļiča Ļeņina dzimšanas. Viņa slava līdz ar komunisma idejas norietu ir stipri pabalējusi, un daudzās pasaules valstīs, tostarp Latvijā, nozuduši arī simti reiz uzstādīto boļševiku līdera pieminekļu. Tikmēr tie joprojām sastopami dažādās kapitālisma citadelēs.
10 fakti, kas raksturo Eiropu un eiropiešus  (36)
14.decembris 2015 00:02
Jaunākais Eiropas Savienības statistikas biroja " Eurostat " visaptverošais pētījums "Cilvēki ES: kas mēs esam un kā mēs dzīvojam?" raksturo eiropiešu dzīvi, ņemot vērā gan mājokļu izmēru, gan dzimstību un izglītības līmenī, gan iekštelpu kanalizācijas pieejamību.