DĀR

DĀR

DĀR jeb Dienvidāfrikas republika ir valsts Āfrikas dienvidos. Lielākā daļa tās iedzīvotāju ir melnādainie un tajā ir 11 oficiālās valodas. DĀR iegūst un eksportē zeltu, akmeņogles, dimantus, platīnu un citus derīgos izraksteņus. Valstī ir ļoti krāšņa daba, kura tiek aizsargāta īpaši veidotos nacionālajos parkos. Viens no zināmākajiem ir Krīgera nacionālais parks.

Durodols: Mairis Briedis pret mani piedzīvos savas karjeras pirmo zaudējumu  (44)
10.maijs 2016 19:15
Nigēriešu bokseris Olanrevaju Durodols Rīgā nav ieradies pēc atpūtas vai peļņas, bet gan tādēļ, lai sestdien pieveiktu Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi, uzreiz pēc ierašanās sacīja Nigērijas sportists.
Neviens Latvijas vīru brīvā stila cīkstonis nespēj kvalificēties Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm  (1)
08.maijs 2016 14:57
Latvijas vīru brīvā stila cīkstoņi svētdien arī noslēdzošajās kvalifikācijas sacensībās nespēja iekļūt starp Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniekiem un valsti četrgades prestižākajās sacensībās pārstāvēs vienīgi Anastasija Grigorjeva .
Palameikai septītā vieta sezonas pirmajā Dimanta līgas posmā  (1)
06.maijs 2016 21:01
Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika piektdien izcīnīja septīto vietu sezonas pirmajā Dimanta līgas posmā vieglatlētikā, kas risinās Dohā.
Lai Brieža cīņa tiktu atzīta, tās organizatoriem jāizpilda vairāki Pasaules Boksa padomes noteikumi  (9)
29.aprīlis 2016 19:53
Lai Latvijas labākā boksera Maira Brieža cīņa pret nigērieti Olanrevaju Durodolu tiktu atzīta, tās organizatoriem jāizpilda vairāki Pasaules Boksa padomes ( WBC ) noteikumi, piektdien notikušajā preses konferencē pauda Eiropas Boksa savienības (EBU) izpildkomitejas loceklis Igors Mazurovs. Tikmēr Brieža pārstāvji uzsver, ka izpildīs visu, ko WBC pieprasīs
Latvijas Boksa federācija nodarbojas ar reiderismu, apgalvo Brieža pārstāvji  (58)
29.aprīlis 2016 09:41
Latvijas Boksa federācija (LBF), cenšoties izjaukt Latvijas labākā boksera Maira Brieža cīņu, nodarbojas ar reiderismu, uzskata boksera pārstāvji.
Skola ar stāstu: Valmieras Viestura vidusskolas teātrinieki un mafija  (38)
27.aprīlis 2016 07:08
Aktu zālē izliktas vairākas solu rindas un lielo logu tumšie aizkari aizvilkti vien daļēji. Krēslos sēdošie skolēni sadalījušies pulciņos – daži lasa savus lugas teksta eksemplārus, citi apspriež skolas dzīvi. Kāds klusi trinkšķina ģitāru. Uz skatuves pārmaiņus kliedz un viens otru grūsta te skolēns, te skolotājs. Pamatīgais cīniņš beidzas, kad skolēns ar būkšķi nogāžas uz skatuves dēļiem, taču tas nav nekas nenormāls vai ārkārtējs – tā ir teātra klases aktiermeistarības stunda Valmieras Viestura vidusskolā (VVV).
Marcinkēviča piedzīvo zaudējumu Iraklijas ITF turnīra finālā
24.aprīlis 2016 15:12
Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča svētdien piedzīvoja zaudējumu Grieķijas pilsētā Iraklijā notiekošā ITF 10 000 sērijas turnīra vienspēļu finālā.
Marcinkēviča sasniedz Iraklijas ITF turnīra finālu
23.aprīlis 2016 16:00
Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča sestdien sasniedza Grieķijas pilsētā Iraklijā notiekošā ITF 10 000 sērijas turnīra vienspēļu finālu.
Briedis un viņa pārstāvji atklāj nianses par maijā gaidāmo ambiciozo cīņu  (27)
14.aprīlis 2016 16:07
Organizatori cer, ka tieši pēc mēneša gaidāmajā Latvijas boksera cīņā ar nigērieti Olanrevaju Durodolu, lai kļūtu par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu, izdosies atvērt arī "Arēnas Rīga" otro stāvu, turklāt cīņu, iespējams, varēs vērot arī kādā televīzijā Latvijā, ceturtdien preses konferencē pastāstīja sportista pārstāvis Raimonds Zeps.
Finsters/ Točs iekļūst Ķīnā notiekošā 'Xiamen Open' pamatturnīrā  (2)
12.aprīlis 2016 08:34
Latvijas pludmales volejbolisti Rihards Finsters/ Edgars Točs otrdien Ķīnā iekļuva pasaules tūres "Xiamen Open" turnīra pamatsacensībās.
Briedis maijā boksēsies 'Arēnā Rīga'; nepieciešamais finansējums vēl nav savākts
07.aprīlis 2016 14:25
Kaut arī pagaidām nepieciešamais finansējums vēl pilnībā nav savākts, Latvijas bokseris Mairis Briedis maijā Rīgā aizvadīs cīņu pret nigērieti Olanrevaju Durodolu, lai kļūtu par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu, pastāstīja sportista pārstāvis Raimonds Zeps.
Izvarošanā apsūdzēto Bobu Hjūitu izslēdz no tenisa Slavas zāles  (1)
06.aprīlis 2016 20:33
Bijušais " Grand Slam " tenisa dubultspēļu čempions Bobs Hjūits, kurš notiesāts par seksuālu uzmākšanos nepilngadīgajiem un izvarošanu, kā pirmais vēsturē izslēgts no Ņūportas pilsētā esošās tenisa Slavas zāles .
Briedis vienojies par cīņas aizvadīšanu ar nigērieti Olanrevaju Durodolu  (6)
25.marts 2016 11:33
Latvijas bokseris Mairis Briedis vienojies par cīņas aizvadīšanu ar nigērieti Olanrevaju Durodolu, lai kļūtu par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu, tomēr pagaidām tam vēl nav savākts nepieciešamais finansējums, pastāstīja sportista pārstāvis Raimonds Zeps.
Anglijas regbisti izcīna pirmo 'Grand Slam' pēdējo 13 gadu laikā
21.marts 2016 07:59
Anglijas regbija izlase sestdien Parīzē ar 31:21 (17:12) pieveica Franciju un izcīnīja pirmo Sešu nāciju "Grand Slam" kopš sera Klaiva Vudvorda vadītās "zelta paaudzes" panākuma 2003. gadā, kam pēc dažiem mēnešiem sekoja triumfs Pasaules kausa izcīņā.
Anglijas regbisti nodrošina uzvaru Sešu nāciju turnīrā un pietuvojas 'Grand Slam'
14.marts 2016 12:19
Anglijas regbija izlase sestdien aizraujošā spēlē Tvikenemā ar 25:21 (16:0) pārspēja Velsu un jau pirms pēdējās kārtas nodrošināja uzvaru Sešu nāciju kausa izcīņā, jo vienīgā konkurente Francija Edinburgā piedzīvoja neveiksmi pret Skotiju (18:29). Savukārt Īrija Dublinā saplosīja gabalos Itāliju (58:15).
Vietas, ko dzīves laikā būtu jāredz katram ceļotājam  (2)
09.marts 2016 20:11
Pasaulē ik uz soļa skatāmi brīnišķīgi objekti, ko vērts apskatīt, un tos visus, protams, nav iespējams apkopot vienā sarakstā. Tomēr ir arī tādi, par kuru varenumu un ievērojamību neviens nestrīdas un, ko iesaka apskatīt visos ceļvežos. Tā kā klasika tāpēc arī ir klasika, ka tā ir izcila, piedāvājam sarakstu ar objektiem, ko Tūrismagids.lv iesaka dzīves laikā apskatīt.
14 mīti un fakti par cilvēkiem ar invaliditāti  (2)
07.marts 2016 14:21
Ikviens savā dzīvē sastopas ar dažādiem aplamiem pieņēmumiem jeb stereotipiem, un cilvēki ar invaliditāti nav izņēmums. "Sienas", pret kurām atduras cilvēki ar kustību traucējumiem, sākas ar apkārtējo cilvēku attieksmi, kas bieži ir pamatota maldīgā informācijā un neizpratnē par to, ko nozīmē būt cilvēkam ar invaliditāti.
Pasaules futbols jaunas dzīves priekšvakarā - FIFA vēl jauno prezidentu
26.februāris 2016 05:56
Starptautiskā Futbola federāciju asociācija ( FIFA ) piektdien vēlēs jaunu organizācijas prezidentu, kas stāsies ilggadējā FIFA vadītāja Zepa Blatera vietā.
Briedis neoficiālajā pasaules rangā pakāpies jau uz ceturto vietu  (4)
22.februāris 2016 17:35
Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis pēc svētdien gūtās karjeras deviņpadsmitās uzvaras pacēlies jau uz ceturto vietu neoficiālajā portāla "boxrec.com" pasaules rangā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem).
Foto: Triumfiem bagātā nedēļas nogale Latvijas sportā  (3)
22.februāris 2016 17:00
Aizvadītās nedēļas izskaņa Latvijas sportā bijusi ļoti veiksmīga, latviešu renes sporta veidu pārstāvjiem izcīnot divus pasaules čempionu titulus, kā arī bokserim Mairim Briedim iegūstot IBF Interkontinentālo čempiona jostu.
Foto: Briedis dažās minūtēs izrēķinās ar kārtējo pretinieku  (2)
22.februāris 2016 13:09
Latvijas bokseris Mairis Briedis svētdien savā 19. cīņā profesionālajā karjerā sakāva Deniju Venteru no DĀR.
Briedis: šis bija viens no maniem nopietnākajiem pretiniekiem  (62)
22.februāris 2016 09:13
Kaut Latvijas labākajam bokserim Mairim Briedim svētdien ļoti pārliecinoši izdevās sakaut Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) pārstāvi Deniju Venteru, jaunais Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) Interkontinentālās čempiona jostas īpašnieks joprojām uzskata, ka šis bija viens no viņa nopietnākajiem pretiniekiem līdzšinējā karjerā.
Briedis uzvar DĀR bokseri Venteru  (92)
21.februāris 2016 22:37
Latvijas bokseris Mairis Briedis svētdien bez grūtībām jau otrajā raundā pārspēja Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) bokseri Deniju Venteru, tādejādi savā īpašumā iegūstot vakanto Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) Interkontinentālo čempiona jostu smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem).
Foto: Briedis aci pret aci ar savu pretinieku Venteru  (33)
19.februāris 2016 21:16
Latvijas bokseris Mairis Briedis un viņa pretinieks svētdien gaidāmajā duelī Denijs Venters piektdien veica oficiālo svēršanās procedūru.
Krievu bokseris Drozds aicina Briedi iemācīties pieklājību  (105)
17.februāris 2016 15:00
Pasaules Boksa padomes ( WBC ) pasaules čempions smagajā svarā Grigorijs Drozds no Krievijas publiski aicinājis "sev nezināmajam" latviešu bokserim Mairim Briedim iemācīties pieklājību.
FIFA skandāls: bijušajam ģenerālsekretāram Valkē 12 gadu diskvalifikācija
12.februāris 2016 17:37
Bijušais Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas ( FIFA ) ģenerālsekretārs Žeroms Valkē saņēmis 12 gadu diskvalifikāciju.
Foto: Briedis gatavojas svarīgai cīņai 'Arēnā Rīga'  (6)
11.februāris 2016 09:48
Latvijas bokseris Mairis Briedis februāra nogalē pēc ilgāka pārtraukuma līdzjutējus atkal priecēs Latvijas galvaspilsētā, aizvadot cīņu "Arēnā Rīga".
Jaunu treneru vadībā Anglijas un Francijas regbisti sekmīgi uzsāk Sešu nāciju kausa izcīņu
08.februāris 2016 14:49
Pagājušās nedēļas nogalē sākās ikgadējā Sešu nāciju kausa izcīņa regbijā. Jauno treneru vadībā Francija Parīzē pieveica Itāliju (23:21), Anglija Edinburgā pārspēja Skotiju (15:9), bet pirmās kārtas pēdējā spēlē Dublinā Īrija nospēlēja neizšķirti ar Velsu (16:16).
Briedim šī gada plāni ir lieli, uzsver boksera menedžeris  (4)
03.februāris 2016 16:42
Latvijas bokseris Mairis Briedis sekmīga snieguma gadījumā jau pēc nākamajām divām cīņām varētu kļūt par obligāto pretendentu uz Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) pasaules čempiona jostu, trešdien preses konferencē izteicās sportista menedžeris Els Siesta.