Darba inspekcija

Populārākie raksti
'McDonald's' zaudē strīdā ar Darba inspekciju  (33)
29.maijs 2015 17:02
Administratīvā apgabaltiesa piektdien noraidījusi ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja "McDonald's" pārstāvniecības Latvijā "Premier Restaurants Latvia" pieteikumu par Valsts darba inspekcijas (VDI) lēmuma atcelšanu par administratīvo aktu, ar kuru uzņēmums atzīts par atbildīgu saistībā ar darbinieces gūtu traumu darbavietā.
Par pārmērīgu sadarbību ar Sesku no 'Saskaņas' rindām izslēdz divus politiķus  (23)
02.augusts 2016 10:18
Partija " Saskaņa " nedēļas nogalē no savām rindām ir izslēgusi divus savus pārstāvjus Liepājas domē - vicemēru Juriju Hadaroviču un deputātu Romanu Miloslavski, kuriem pārmet "priekšvēlēšanu programmas un valdes lēmumu nepildīšanu", pastāstīja "Saskaņa" Kurzemes reģiona koordinators un Liepājas nodaļas valdes loceklis Valērijs Agešins .
Laukos tūrismu apdraud negodīga konkurence un arvien pieaugoša birokrātija  (3)
11.decembris 2017 22:34
Visos reģionos sezona šogad ir bijusi stabila tūristu skaita ziņā. Vēsā un lietainā vasara nav mazinājusi tūristu skaitu. Ir vērojama tendence, ka no aprites iziet tie tūrisma uzņēmumi, kuri nenotur pietiekami augstu kvalitātes latiņu, neseko klientu prasībām un vajadzībām. Turpretī kvalitatīvs piedāvājums joprojām ir pieprasīts – gan naktsmītņu, gan ēdināšanas, gan apskates saimniecību, gan citu pakalpojumu kontekstā.