Dārza lampas

Populārākie raksti
Astoņas oriģinālas dārza lampiņas omulīgiem vasaras vakariem
25.jūnijs 2014 15:23
Pat visvienkāršākajā dārza stūrītī vari ienest mājīgumu un gaismu, izmantojot dārza lampiņas. Tavā ziņā, vai darināsi tās pats, vai iegādāsies veikalā. Pieskaņo lampiņu krāsu un lielumu vēlamajai noskaņai un vari būt pārliecināts, ka tavs pagalms iegūs otru elpu un, iestājoties krēslai, pavērsies romantisks un neparasts skats. Kar lampiņas koku zaros, liec uz lielākiem akmeņiem vai terases stūros - vienvārdsakot, visur, kur vēlies piešķirt mazliet krāsainības.
Arī ziemā dārzs var būt skaists - elementi, idejas un ieteikumi dārzkopim iesācējam
05.februāris 2015 19:28
Ziema ir gadalaiks, kad vislabāk var ieraudzīt dārza uzbūvi, tā "skeletu". Labi izveidots dārzs labi izskatās arī ziemā. Teiksiet, kas gan var būt baudāms dārzā ziemā, ja puķes noziedējušas, koki kaili un visu klāj sniegs. Taču arī ziemā dārzam ir savs šarms, sava unikāla pieklusināta krāsu palete.
Zvaigžņotā debess ar gaismiņu virtenēm. Skaistas idejas dārza un pagalma apgaismošanai vasarā
30.jūnijs 2015 15:01
Vasaras sezona nav iedomājama bez dārza ballītēm, vakariņām pie dārza galda vai pat kāda kinoseansa pašu pagalmā, tāpēc tam visam lieti noder kāds romantisks apgaismojums, kas kalpo ne tikai teritorijas apgaismošanai, bet arī nedaudz sapņainas noskaņas iegūšanai. Iedvesmojies no portālā houzz.com atrastajām idejām un ievies arī savā valstībā zvaigžņoto debesi.