Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Populārākie raksti
9 способов найти деньги для запуска своего бизнеса  (25)
24.augusts 2013 08:54
У вас горят глаза, имеется бизнес-план и команда для его реализации. Осталось только найти деньги для начала собственного бизнеса. Где же их взять? Советы для начинающих бизнесменов приводятся в сентябрьском номере журнала Kapitāls.
Meitenes biežāk nekā zēni pakļaujas sekstingam  (68)
10.februāris 2015 07:29
Kailfoto nosūtīšana ar mobilo tālruni ir kļuvusi tik izplatīta nodarbe, ka tai pasaulē pat ir piešķirts īpašs apzīmējums – sekstings. Arī Latvijā tas ir gana izplatīts. Izrādās, ka mūsu valstī katrs desmitais nepilngadīgais jaunietis ir nosūtījis savu kailfoto kādam. Turklāt meitenes to ir darījušas ievērojami biežāk – 73%, bet zēni 27%.
'Ko tu lien mūsu ģimenē?' – skaudrs stāsts par radinieku strīdu un taisnības meklēšanu  (87)
18.februāris 2015 06:44
Aijas noplūdušie sensitīvie personas dati - kā nepatīkamā slimības vēsture, ar kuriem vīra radiniece dalās "pa labi un pa kreisi" - ir noveduši jauno sievieti līdz psiholoģiskam sabrukumam. "Jūtos ne tā kā savā ādā. Nāk cilvēks pretī un domāju - vai viņš zina kaut ko, vai nē," portālam "Delfi" stāsta Aija. Datu plūsmu viņa vēl nespēj apturēt, tomēr viņa ir gatava cīnīties, vēršoties gan pie Datu Valsts inspekcijas (DVI), gan iesniedzot prasību tiesā.
Saites