Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
Andris Ambainis, Alma Vītola, Kārlis Vērdiņš un citi - atskats uz 'Iedvesmo mācīties!' trešo dienu
26.novembris 2015 10:31
25. novembrī Iespējamās misijas akcijas " Iedvesmo mācīties! " ietvaros uz Latvijas skolām devās Latvijas Universitātes profesors Andris Ambainis, dzejnieks Kārlis Vērdiņš , ultramaratoniste Alma Vītola, " Draugiem.lv " runasvīrs Jānis Palkavnieks , aģentūras WRONG Digital radošais direktors Oskars Cirsis, prokūriste Antra Zālīte, kā arī uzņēmēji Diāna Krišjāne un Kristaps Drone, kas skolēniem vadīja īpašas mācību stundas.
'7 stāsti par mums' - Normālu ģimeņu nemēdz būt. Ir tikai mīlošas
23.novembris 2015 11:41
Publicēta īsfilmu sērijas "7 stāsti par mums" noslēdzošā, 7. sērija, kuras tēma ir diskriminācija dzimuma dēļ. Lomās Valdis Lūriņš, Ieva Pļavniece, Dace Vītola, Zane Dombrovska, Imants Pakalnietis, Inga Tropa, Juris Kalniņš un citi.
Ar Valsts prezidenta vadītu audzināšanas stundu sākas akcija 'Iedvesmo mācīties'
23.novembris 2015 09:48
Ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vadīto mācību stundu par videi veselīgu dzīvesveidu Rīgas Ostvalda vidusskolā pirmdien, 23. novembrī, sākas izglītības programmas " Iespējamā misija " rīkotā akcija " Iedvesmo mācīties! ".
'7 stāsti par mums' - saskati cilvēku, nevis stereotipu!  (2)
17.novembris 2015 10:44
Publicēta īsfilmu sērijas "7 stāsti par mums" 4. sērija, kuras tēma ir diskriminācija uz etniskās piederības pamata. Lomās Dace Volfarte, Eduards Hiršs un citi.
Avārijā cietuši grupas 'Apvedceļš' mūziķi  (31)
16.novembris 2015 10:00
Nelāgu atgadījumu nedēļas izskaņā piedzīvojuši grupas Apvedceļš mūziķi - atceļā no uzstāšanās divi no mūziķiem - solists un basģitārists - cietuši ceļu satiksmes negadījumā.
Sociālos tīklus vairāk lieto sievietes; 'Twitter' un 'YouTube' - vīrieši  (5)
15.novembris 2015 12:27
Tādus klasiskos sociālos tīklus kā " Draugiem.lv ", " Facebook .com" un "Odnoklassniki.ru" vairāk lieto sievietes, kamēr vīrieši veido lielāko daļu " Twitter .com" un " YouTube .com" auditorijas, liecina mediju aģentūras "Creative Media Services" veikts pētījums.
'Draugiem.lv' populārāks laukos, bet 'Facebook.com' - Rīgā  (14)
14.novembris 2015 17:28
Sociālais tīkls " Draugiem.lv " vispopulārākais ir lauku reģionos, kamēr " Facebook .com" - Rīgā, liecina mediju aģentūras "Creative Media Services" veiktais pētījums.
Foto: Ūsu mēnesis ir sācies – valdzinošākie ūsu un bārdas īpašnieki Latvijā un ārzemēs  (1)
02.novembris 2015 13:29
Ir pienācis rudens vīrišķīgākais mēnesis – "movembris", kura ietvaros visā pasaulē uzsver vīriešu veselības, jo īpaši prostatas veselības problēmas, kā arī tās ārstēšanas iespējas. Latvijas Urologu asociācija arī šogad aicina sabiedrību iesaistīties "Ūsu mēneša" kampaņas aktivitātēs, savukārt vīriešus – doties pārbaudīt savu veselību pie speciālistiem.
Studijas ārzemēs: no profesionālās orientācijas testa līdz uzņemšanas vēstulei
02.novembris 2015 08:44
Mācību centrs "Linkturs" jau 19-to gadu iet roku rokā ar tiem skolēniem un studentiem, kuri ir izvēlējušies turpināt savas studijas ārzemēs. Pateicoties ilggadējai pieredzei šajā jomā, esam izkopuši savu pakalpojumu klāstu tā, lai students, kurš vēlas turpināt studijas ārzemēs, saņemtu visu aktuālāko informāciju un atbalstu.
Zīda šķiedrām pildīta sega un spilvens – izcila miega kvalitātes garants
30.oktobris 2015 08:39
Pārejas laiks noticis ne tikai pulksteņu laikrāžos, bet arī mūsu miega kultūrā – tajā pavadām mazliet vairāk laika. Kvalitatīvu un mierpilnu naktsmieru gūsti, kad nav nepieciešams naktī celties un te noņemt segu, te – likt atkal virsū. Būtiskākais faktors patīkamam miegam ir segas izvēle – lai tā būtu atbilstoša tieši Tev, tai būtu izcila termoregulācija un tā neizraisītu alerģiskas reakcijas. SilkSecret šādas segas ir – augstākās kvalitātes Mulberry zīda šķiedrām pildītas. Segas, kuras raksturo kvalitāte, elegance un izsmalcinātība.
Elektroapgādes traucējumi Rīgā novērsti  (1)
27.oktobris 2015 19:27
Operatīvā izbraukumu brigāde šovakar atjaunojusi Rīgas centrā traucēto elektroapgādi, informēja AS "Sadales tīkls".
Būsim iecietīgi pret bēgļiem no 'draugiem.lv'  (90)
16.oktobris 2015 18:00
Video blogera Lāga Zeļļa jeb Mārtiņa Pavasara stāsts par iecietību pret nelaimē nonākušajiem "draugiem.lv" lietotājiem un bēgļiem no Tuvajiem Austrumiem. Kas viņiem kopīgs? Noskaidro!
'de facto': Ķuzis 50. dzimšanas dienu atzīmējis Gulami viesnīcā  (126)
04.oktobris 2015 22:00
Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis savu 50. dzimšanas dienu atzīmējis vairākās krimināllietās aizdomās turamā uzņēmēja Gulama Gulami viesnīcā, taču pilnībā noliedz, ka būtu kaut kādā veidā vilcinājis kriminālprocesu, kas vērsti pret Gulami, izmeklēšanu svētdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".
Mīlētākie, ietekmīgākie un drosmīgākie: Paziņo Latvijas zīmolu topa laureātus (Tiešraide noslēgusies)  (13)
23.septembris 2015 06:50
Trešdien, 23. septembrī, plkst. 15 koncertzālē "Palladium" norisinājās "DDB Consulting", "GFK Custom Research Baltic", "PHD Latvia" un "Kapitāls" kopīgi veidotā Mīlētāko zīmolu topa apbalvošanas ceremonija. To tiešraidē varēja vērot portālā "Delfi".
Dzejniece Magone Burka publicē ģimenisku foto  (57)
22.septembris 2015 13:41
Lielbritānijā dzīvojošās latviešu dzejnieces Magones Burkas dzīve pēc izraušanās no guļbūvju celtnieka Venta Vītola tirānijas beidzot sāk nokārtoties. Savu profila bildi Draugiem.lv Magone nomainījusi pret ģimenisku attēlu.
Paziņos Latvijā mīlētākos, ietekmīgākos un drosmīgākos zīmolus; atklās Latvijas vaimanu topu  (1)
16.septembris 2015 16:35
23. septembrī plkst. 15.00 koncertzālē "Palladium" norisināsies "DDB Consulting", "GFK Custom Research Baltic", "PHD Latvia" un "Kapitāls" kopīgi veidotā Mīlētāko zīmolu topa apbalvošanas ceremonija. Šogad tiks paziņoti ne tikai 2015. gada patērētāju iecienītākie, ietekmīgākie un drosmīgākie zīmoli, bet tiks prezentēts arī Latvijas vaimanu tops.
Nāciju satrauc saimniekšova seniora meklēšanās internetā  (49)
16.septembris 2015 10:18
Pēc šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas pirmā randiņa sērijas lielu ažiotāžu izraisījušas dāmas, kuras kandidē uz vecākā saimnieka Alfrida Lipovska (attēlā priekšplānā) sirdi. Skatītāji novērtējuši vecākā dalībnieka līgavas kā visskaistākās no kandidātēm un ķērušies pie padziļinātas Alfrida izpētes, lai noskaidrotu, vai viņš tik jaukas dāmas ir pelnījis.
Dubultos gaidāma Ziedoņa grāmatas 'Mūžības temperaments' atklāšana un fonda 'Viegli' albuma gaidīšanas svētki
16.septembris 2015 09:34
Jūrmalā, Mākslas stacijā "Dubulti", 23. septembrī tiks atklāts Imanta Ziedoņa eseju krājums "Mūžības temperaments. Studijas par Raini" jaunais, papildinātais izdevums. Grāmatas fragmentus lasīs Ausma Ziedone-Kantāne, lasījumus muzikāli papildinās fragmenti no Imanta Kalniņa operas "Spēlēju, dancoju" fonda "Viegli" mūziķu izpildījumā.
Radīta interaktīva spēle jauniešiem, lai palīdzētu izvēlēties nākotnes profesiju  (1)
14.septembris 2015 16:19
Karjeras nedēļai tuvojoties, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sociālajā tīklā " Draugiem.lv " ir izveidojusi interaktīvu spēli "Atver profesiju durvis". Sākot ar 14. septembri, tā jauniešus iepazīstina ar profesiju daudzveidību, izceļot specifiskās zināšanas, prasmes un personības īpašības, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi darbotos dažādās profesijās.
Izmanto izdevīgos piedāvājumus un dodies pēc veselīga skaistuma uz 'Figura Line'
10.septembris 2015 17:38
Ak, kurai gan no mums gan negribētos izskatīties tā, kā izskatās sievietes uz žurnāla vākiem – smaidīgas, starojošas un pašpārliecinātas. Diemžēl spogulis nereti rāda pavisam citu ainu - nogurušu sievieti ar nespodru sejas ādu un apdzisušu smaidu. Nenoliedzami - sabalansēts un veselīgs uzturs ir viens no stūrakmeņiem mūsu veselībai un skaistumam. Par to ir atrodama plaša informācija. Taču salīdzinoši maz tiek runāts par limfātiskās sistēmas normālas darbības saistību ar slaidāka un skaistāka auguma iegūšanu, kā arī veselības un pašsajūtas uzlabošanu.
Izmanto izdevīgos piedāvājumus un dodies pēc veselīga skaistuma uz 'Figura Line'
10.septembris 2015 17:37
Ak, kurai gan no mums gan negribētos izskatīties tā, kā izskatās sievietes uz žurnāla vākiem – smaidīgas, starojošas un pašpārliecinātas. Diemžēl spogulis nereti rāda pavisam citu ainu - nogurušu sievieti ar nespodru sejas ādu un apdzisušu smaidu. Nenoliedzami - sabalansēts un veselīgs uzturs ir viens no stūrakmeņiem mūsu veselībai un skaistumam. Par to ir atrodama plaša informācija. Taču salīdzinoši maz tiek runāts par limfātiskās sistēmas normālas darbības saistību ar slaidāka un skaistāka auguma iegūšanu, kā arī veselības un pašsajūtas uzlabošanu.
Tiesa attaisno krimināllietā par naidīga raksta pret ebrejiem pārpublicēšanu apsūdzēto Inkinu  (10)
03.septembris 2015 18:51
Arī Rīgas apgabaltiesa ceturtdien attaisnoja krimināllietā par naidīga raksta pret ebrejiem pārpublicēšanu apsūdzēto biedrības "Latvietis" aktīvistu Leonardu Inkinu.
Aizturētais bērnu pornogrāfijas 'kolekcionārs' bijis 'Rīgas satiksmes' darbinieks  (77)
02.septembris 2015 10:43
Maijā par iespējamu bērnu pornogrāfijas iegūšanu un izmantošanu aizturētais vīrietis bijis Rīgas pašvaldības uzņēmuma " Rīgas satiksmes " darbinieks un, iespējams, strādājis par trolejbusa vadītāju, liecina portāla "Delfi" rīcībā esošā informācija.
Dažas dienas DELFI redakcijas dzīvē - reportāžas no Atēnām Eiropai izšķirošā brīdī
01.septembris 2015 11:46
Šis ir viens no stāstiem, kas iezīmē to, ko DELFI redakcijas ļaudis dara ikdienā, lai mūsu lasītāji būtu labāk un saprotamāk informētie cilvēki Latvijā. Būt vispopulārākajam un ietekmīgam ziņu medijam nozīmē daudz strādāt - iespējams, pat vairāk, nekā pieņemts uzskatīt par pareizu. Te - stāsts par sparīgu darbu 2015. gada jūlija sākumā.
Latvijā sākas Gastronomijas festivāls
26.augusts 2015 11:06
Laba ziņa gardēžiem visā Latvijā - trešdien, 26. augustā, sākas Gastronomijas festivāls, kas jau ceturto gadu ieskandina starptautisko pārtikas izstādi „Riga Food”. Vairāk nekā desmit dienu garumā ar jauniem ēdieniem un speciāliem piedāvājumiem gardēžus gaidīs teju 60 restorānos, kafejnīcās, bāros, konditorejās, beķerejās un picērijās, portālam "Tasty.lv" vēsta festivāla rīkotāji.
Prognozē ekorallija 'miles' rezultātus un iegūsti vērtīgas balvas  (1)
24.jūlijs 2015 17:24
Ikviens interesents ir aicināts iesaistīties un prognozēt ekorallija "miles" dalībnieku rezultātus līdz 29. jūlijam. Precīzāko atbilžu autori dāvanā saņems drošas un ekonomiskas braukšanas kursu no DBS Autoskolas. "Miles" ekorallija uzvarētāji tiks paziņoti 30. jūlijā, rezultātus un uzvarētāju vārdus publicējot portālā "Delfi", kā arī sazinoties ar katru personīgi.
Sociālajos tīklos mammas apkaro krāpniekus; saraksts gana garš  (4)
14.jūlijs 2015 09:58
Pēdējos gados populāra iepirkšanās un preču apmaiņas vieta ir sociālie tīkli, kuros speciāli šim mērķim izveidotās slēgtās grupās iespējams pārdot, nopirkt, atdāvināt dažādas mantas. Ideja laba, ja vien nebūtu pietiekami daudz negatīvo piemēru jeb reālu krāpšanas gadījumu. Nu jau kādu laiku gan " Facebook ", gan " Draugiem.lv " viena aktīva divu bērnu mamma izveidojusi slēgto grupu, kurā ikviens var dalīties ar informāciju par piedzīvoto slikto pieredzi. "Krāpnieku saraksts tirgotājiem" – tā sauc slēgto grupu "Facebook", gandrīz analogs nosaukums grupai ir arī "Draugiem.lv" – "Krāpnieku saraksts māmiņām tirgotājām".
Iepazīsti Lielbritānijas Coventry University apmeklējot bezmaksas semināru
06.jūlijs 2015 08:48
Oficiālais Coventry University pārstāvis Latvijā, Mācību centrs LINKTURS, piedāvā studentiem un vidusskolēniem informatīvu semināru, kura laikā universitātes pārstāvis Claudiu Iordache iepazīstinās interesentus ar universitāti, tās piedāvātajām iespējām, iestāšanās un studiju procesu universitātē, piedāvātajām studiju programmām, kā arī sniegs daudz citas vērtīgas informācijas. Seminārs notiks 8. jūlijā plkst. 16:30 Mācību centra LINKTURS telpās Rīgā, Tērbatas ielā 5-3 (2. stāvā).
Eksperts: Latvijas sabiedrība joprojām nav spējīga diskutēt par vēsturi  (37)
29.jūnijs 2015 22:49
Latvijas sabiedrība, tostarp latviešu un krievu valodā runājošie joprojām nav spējīgi diskutēt par vēsturi, pirmdien diskusijā "Mazākumtautību līdzdalība Latvijā: cerīgi vai bezcerīgi?" sacīja kulturologs Deniss Hanovs.