Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
Mobilo aplikāciju bums ir beidzies, Latvijas 'startapiem' jāmeklē jauni virzieni, uzskata eksperti
29.jūlijs 2014 08:32
Latvijas jaundibināto informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumu jeb "startup" starpā pamanāma tendence meklēt jaunus darbības veidus, kas saistās ar citu uzņēmumu reālo vajadzību apmierināšanu un iesaistīšanos dažādu IT risinājumu vadītu ierīču un fizisku sistēmu ražošanā.
Koka tauriņu autori gūst atzinību Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumu konkursa finālā
28.jūlijs 2014 13:56
Vīriešu aksesuāru - koka tauriņu - autoru veidotais mācību uzņēmums "Garage Wooden Bow Ties" Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumu konkursa finālā guvis atzinību, izcīnot "Monton" mārketinga meistarības balvu, aģentūru LETA informēja biznesa izglītības biedrības "Junior Achievement-Young Enterprise Latvija" (YA-YE Latvija) mārketinga vadītāja Sintija Lase.
Lielākie Latvijas uzņēmumi virtuālo valūtu 'Bitcoin' ieviest neplāno  (6)
24.jūlijs 2014 09:41
Citi Latvijas uzņēmumi virtuālo valūtu "Bitcoin", līdzīgi kā to izdarīja lidsabiedrība " airBaltic ", ieviest neplāno. Uzņēmumu pārstāvji norāda, ka šāda sistēma ir salīdzinoši jauna, nav pilnībā droša un pēc tās nav pieprasījuma. Ja tāds rastos, vairāki uzņēmumi apsvērtu iespēju šādu kriprovalūtu ieviest, liecina uzņēmumu aptauja.
Prognozē 'miles' ekorallija rezultātus un iegūsti vērtīgas balvas  (2)
22.jūlijs 2014 18:05
Drošas Braukšanas Skola (DBS) un "Statoil Fuel & Retail Latvia" jau ceturto gadu rīko ekoralliju, kurā dalībniekiem jāveic noteikta maršruta distance ar papildus uzdevumu – patērējot iespējami mazāku daudzumu degvielas.
Magones bērna tēvs Ventis izvairās no DNS analīzēm  (94)
17.jūlijs 2014 14:31
Šova Saimnieks meklē sievu otrajā sezonā tapušā pārīša – dzejnieces Magones Burkas un guļbūvju celtnieka Venta Vītola – attiecību stāsts turpina attīstīties: kamēr Magone sociālajos portālos sūdzas par Venta nevēlēšanos veikt DNS testu, Ventis publicē attēlus no romantiskiem vakariem mākslinieces dzimtajā pusē.
Burbuļbols, spīdmintons un citi sporta veidi Ģimeņu sporta festivālā
16.jūlijs 2014 15:22
Sestdien, 19.jūlijā, plkst.11 Neretā notiks Ģimeņu sporta festivāls, informē Latvijas Tautas sporta asociācija.
Brašais Ventis Vītols publicē baisas bildes  (63)
16.jūlijs 2014 11:22
Šova Saimnieks meklē sievu otrajā sezonā iepazītais brašais guļbūvju celtnieks Ventis Vītols (attēlā) savus sekotājus sociālajos tīklos regulāri iepriecina ar dažādiem foto no ikdienas gaitām, bet šonedēļ viņš publicējis pārīti īpaši iespaidīgu kadru.
Aptauja: Ģimenisks sports Latvijā nav cieņā
08.jūlijs 2014 17:40
Ģimenes Latvijā ir gana kūtras, lai pavadītu brīvo laiku kopīgi sportojot, – vairāk nekā trešdaļa jauniešu brīvo laiku nevelta fiziskām aktivitātēm kopā ar vecākiem un pārējiem ģimenes locekļiem. Tā liecina aptauja, kas veikta Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta informatīvās kampaņas veselīga dzīvesveida un sportisko aktivitāšu veicināšanai "Kusties veselībai" ietvaros.
3x3 basketbols pie Brīvības pieminekļa: par Latvijas medaļām un ceļazīmēm uz 'EuroBasket'
07.jūlijs 2014 15:53
2. un 3.augustā Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa sešos īpašajos laukumos risināsies 3x3 basketbola svētki.
Policija pusotru gadu nevar notvert jauniešus - 'Draugiem.lv' lietotāju apkrāpējus, vēsta LTV  (49)
04.jūlijs 2014 21:58
Policijai jau pusotru gadu nav izdevies tikt galā ar Lielbritānijā dzīvojošiem jauniešiem no Latvijas, kuri no " Draugiem.lv " lietotājiem izkrāpuši naudu un bankas kontu datus, piektdien vēsta Latvijas Televīzijas ( LTV ) raidījums "Panorāma".
Latvieši brokastis uzskata par nozīmīgāko ēdienreizi un dienu sāk ar putru vai pilngraudu maizi
02.jūlijs 2014 12:58
Brokastis ir pati svarīgākā ēdienreize, tāpēc izvēlos ēst putru vai pilngraudu maizi – tā uz jautājumu "Kādas ir Tavas brokastis?" atbildējuši gandrīz 12 tūkstoši portāla Draugiem.lv lietotāju, kuri piedalījās Fazer Latvija spēlē un aptaujā Gardā dzīve .
Saimniekšova 'dabas bērns' Kaspars mainījis stilu  (38)
26.jūnijs 2014 11:48
Populārā TV3 šova Saimnieks meklē sievu pirmajā sezonā popularitāti iemantoja par dabasbērnu dēvētais Kaspars Vaikulis (attēlā kopā ar sievu), kurš lepojās ar gariem matiem un saviem neparastajiem dzīves uzskatiem.
Radīta aplikācija iereibušu draugu savaldīšanai Jāņos  (2)
18.jūnijs 2014 14:25
Lai ikviens jau laikus varētu gūt praktiskas iemaņas iereibušu Jāņubērnu atturēšanā no braukšanas, Ceļu satiksmes drošības direkcija ( CSDD ) sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību ERGO radījusi īpašu aplikāciju "Iespundē draugu!".
Noskaidroti Laura Aleksejeva zemeņu ēdienu meistarklases dalībnieki
16.jūnijs 2014 10:23
Noskaidroti 10 veiksminieki, kas jau šonedēļ varēs piedalīties īpaši gardā un aromātiskā Dansukker Zemeņu meistarklasē pie pie lieliskā šefpavāra Laura Aleksejeva restorānā 36.līnija Jūrmalā!
Baltijā internetu visvairāk lieto sievietes; populārākais interneta medijs - 'Delfi'  (3)
11.jūnijs 2014 13:43
Baltijas valstīs ir vairāk nekā 3,5 miljoni interneta lietotāju, kuru vidū aktīvākie interneta lietotāji ir sievietes, savukārt lielākais interneta lietotāju skaits nāk no valstu galvaspilsētām, vēstīts interneta izpētes uzņēmuma "Gemius" veiktajā ikgadējā pārskatā "Online Landscape: Baltics".
Piesakies gardai zemeņu meistarklasei pie šefpavāra Laura Aleksejeva!
09.jūnijs 2014 09:44
Nupat jau sākas sen gaidītais zemeņu laiks - lieli un mazi var mieloties ar saldajām ogām pēc sirds patikas! Katru gadu rodas jautājums, kā zemenes interesantāk pagatavot un ar kādiem jauniem desertiem pārsteigt ģimeni un draugus. Dansukker aicina piedalīties izlozē, kurā 10 veiksmīgākajiem būs iespēja piedalīties īpaši gardā un aromātiskā Zemeņu meistarklasē pie lieliskā šefpavāra Laura Aleksejeva restorānā 36.līnija Jūrmalā!
Internetu lieto katrs otrais bērns vecumā no sešiem līdz deviņiem gadiem, liecina pētījums  (7)
07.jūnijs 2014 10:59
Latvijā internetu lieto katrs otrais bērns vecumā no sešiem līdz deviņiem gadiem, savukārt vecuma grupā no desmit līdz 14 gadiem internetu katru dienu izmanto jau 84% pusaudžu, tā liecina pētījumu kompānijas " TNS Latvia Digital" apkopotie dati.
Video: Katrs ceturtais bērns negrib, lai viņa bildes būtu apskatāmas internetā  (5)
29.maijs 2014 14:36
Tuvojoties 1.jūnijam, Starptautiskajai bērnu tiesību aizsardzības dienai, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar Drošāka interneta centru Net-Safe Latvia piedāvā sociālās reklāmas klipu, aicinot vecākus aizdomāties par savu bērnu fotoattēliem, kas ievietoti sociālajos portālos publiskai apskatei.
'PeR' Edmunds pārsteidz ar drosmīgu tvītu  (11)
29.maijs 2014 12:55
Sociālie tīkli nereti ir vieta, kur padižoties ar saviem sasniegumiem un nopelniem ne tikai profesionālajā sfērā, bet arī privātajā dzīvē, un šim piemēram sekojis arī puišu grupas PeR dalībnieks Edmunds Rasmanis (attēlā), kurš publiski paziņojis spēcīgu atklāsmi par kādu sava ķermeņa daļu.
Bērns un nauda – cik lielu brīvību dot?
26.maijs 2014 08:30
Pavisam drīz noslēgsies mācību gads un sāksies bērnu ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks. Vasara ir laiks, kad daudzi bērni uzsāk savas pirmās darba gaitas vai uz ilgāku laiku dodas prom no mājām, piemēram, ceļojumā, uz nometni, ciemos pie vecvecākiem uz citu pilsētu vai tml. Tas nozīmē ne vien lielāku patstāvību, bet arī atbildību par savu kabatas naudu un tās izmantošanu. Vecākiem aktuāls kļūst gan kabatas naudas apmērs, gan iespēja to vajadzības gadījumā papildināt.
Modele Lingita atgriežas apritē ar smeldzīgu hitu  (19)
23.maijs 2014 14:53
Pēdējā laikā bija visai maz ziņu par savulaik šovā Okartes skatuve iepazītās dziedātājas un Playboy modeles Lingitas Linas Bopulu (attēlā) gaitām, taču šonedēļ viņa beidzot atgriezusies mūzikas apritē ar jaunu dziesmu.
Bērns un nauda – cik lielu brīvību dot?
23.maijs 2014 08:30
Pavisam drīz noslēgsies mācību gads un sāksies bērnu ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks. Vasara ir laiks, kad daudzi bērni uzsāk savas pirmās darba gaitas vai uz ilgāku laiku dodas prom no mājām, piemēram, ceļojumā, uz nometni, ciemos pie vecvecākiem uz citu pilsētu vai tml. Tas nozīmē ne vien lielāku patstāvību, bet arī atbildību par savu kabatas naudu un tās izmantošanu. Vecākiem aktuāls kļūst gan kabatas naudas apmērs, gan iespēja to vajadzības gadījumā papildināt.
Konkursā 'Izcila darba devēja DNS' triumfē 'Statoil', 'Sadales tīkls' un 'Hanzas elektronika'
21.maijs 2014 12:07
SIA "Eiropersonāls" rīkotajā darba devēja tēla konkursā "Izcila darba devēja DNS" dažādās kategorijās uzvarējuši " Statoil Fuel&Retail Business centre" ("Statoil"), AS " Sadales tīkls ", SIA "Hanzas elektronika" un SIA " Draugiem.lv ", informēja konkursa rīkotājs.
'Rally Talsi' skatītāja ceļvedis
16.maijs 2014 12:17
Šodien, 16. maijā, paredzēts "Rally Talsi" testa ātrumposms, bet sacensību oficiālā atklāšanas ceremonija un starts paredzēts sestdien, 17. maijā. 2014. gada "Rally Talsi" jeb Čempionu rallija noslēdzošie ātrumposmi un uzvarētāju apbalvošana paredzēta svētdienas pēcpusdienā.
Sestdien Rīgā notiks Restorānu diena, kad uz vienu dienu savu restorānu atvērt var jebkurš
12.maijs 2014 11:05
Sestdien, 17. maijā visā pasaulē, ieskaitot Rīgu, notiks Restorānu diena - pasaulē lielākie ēšanas svētki, kad ikviens uz vienu dienu var atvērt restorānu - dzīvoklī, dārzā, darba vietā, parkā vai uz ielas stūra. Restorānu dienas tradīcija savulaik aizsākās Helsinkos, Somijā, un nu tā notiek četrreiz gadā. Rīgā Restorānu diena notiks jau otro reizi, un tai jau ir pieteikti vairāki vienas dienas restorāni, vēsta pasākuma rīkotāju pārstāvji.
Iepazīsti Lielbritānijas University of Worcester apmeklējot bezmaksas semināru
12.maijs 2014 08:30
Oficiālais Vusteras Universitātes ( University of Worcester ) pārstāvis Latvijā, Mācību centrs "Linkturs", piedāvā studentiem un vidusskolēniem informatīvu semināru, kura laikā Vusteras Universitātes pārstāve Hloja Patisone ( Chloe Pattison ) iepazīstinās interesentus ar universitāti, tās piedāvātajām iespējām, iestāšanās un studiju procesu universitātē, piedāvātajām studiju programmām, kā arī sniegs daudz citas vērtīgas informācijas. Seminārs notiks 15. maijā plkst. 17:00 Mācību centra "Linkturs" telpās Rīgā, Tērbatas ielā 5-3 (2. stāvā).
Sabiedriskais transports Rīgā pirmdien kursēs pēc brīvdienu grafika; auto stāvvietas ir bez maksas  (4)
05.maijs 2014 10:06
Sabiedriskais transports Rīgā pirmdien kursēs pēc brīvdienu grafika, minibusi - pēc svētdienu saraksta, savukārt lielākā daļa pašvaldības SIA " Rīgas satiksme " apsaimniekoto stāvvietu būs bez maksas, aģentūru LETA informēja "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis.
Sabiedriskais transports Rīgā kursēs pēc brīvdienu grafika; par autostāvvietām jāmaksā kā darba dienā  (8)
02.maijs 2014 09:13
Sabiedriskais transports Rīgā šodien kursēs pēc brīvdienu grafika, minibusi - pēc svētdienai paredzētā saraksta, savukārt par pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" autostāvvietām šodien būs jānorēķinās kā darba dienā, informēja "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis.
Jūrmala jaunajā sezonā - jauni tūrisma maršruti un izklaides iespējas  (7)
01.maijs 2014 09:00
Sagaidot kūrorta vasaras sezonu, kas šogad tiks atklāta 17. maijā, Jūrmala papildinājusi savu piedāvājumu. Viesiem būs pieejami jauni kūrorta pakalpojumi veselības uzlabošanai un atpūtai, jauni tūrisma maršruti, kā arī plašs kultūras, sporta un izklaides pasākumu klāsts. Tā portālu "Delfi" informē pašvaldības pārstāvji.