Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
'Draugiem.lv' runasvīrs atsauc dalību pretrunīgi vērtētajā kampaņā  (14)
23.marts 2015 20:56
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " runasvīrs Jānis Palkavnieks paziņojis, ka atsauc savu dalību sabiedrības integrācijas kampaņā "Savi cilvēki", kas medijos un interneta vidē izpelnījusies neviennozīmīgu vērtējumu.
Latvijā izveidota īpaša spēle, kas trenē atmiņu un prātu
23.marts 2015 11:39
Kā gan piesaistīt jauniešu uzmanību zināšanu apgūšanai? Rīgas 1. Tālmācības vidusskola (R1TV) izveidojusi unikālu prāta kustināšanas spēli "Smadzeņu trenažieris", kas jautrā un aizraujošā veidā liek prātam darboties, attīsta intelektu un veicina interesi jauniešiem apgūt vairāk. Kā stāsta Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas pārstāvis, tad šī spēle ir ideāli piemērota visiem, kas vēlas mācīties tālmācībā.
Pasaules lielākajā izstādē par 'Titāniku' Rīgā ikviens varēšot nofotografēties ikoniskajā kuģa priekšgalā  (4)
20.marts 2015 15:33
No piektdienas, 27. marta, Rīgas Sporta manēžā varēs apskatīt izstādi TITANIC The EXHIBITION.
Neglabā sveci zem pūra, bet pārdod to bezmaksas sludinājumu portālā
20.marts 2015 07:51
Vai esi domājis par to, ka pēc pavasara ģenerāltīrīšanas nevajadzīgās mantas varētu būt noderīgas citiem? Vēlies kādam piedāvāt kādu priekšmetu, kam citi varētu atrast pielietojumus? Vari piedāvāt kādu pakalpojumu, bet nezini kā par to informēt citus interesentus? Šādi jautājumi pieprasa atbildi par to, kur varētu tikt realizētas šādas iespējas, tieši tāpēc ir īstais laiks iepazīties ar bezmaksas sludinājumu servisu Takari.eu.
Video: Arī lietuvieši izveido aizspriedumu mazināšanas kampaņu  (6)
18.marts 2015 13:47
Nepilnu nedēļu pēc sociālās kampaņas "Savi cilvēki" prezentēšanas Latvijā arī Lietuvas Cilvēktiesību centrs uzsācis kampaņu aizspriedumu mazināšanai.
Foto: Ar slavenībām trešo valstu pilsoņu tēlos cenšas kliedēt aizspriedumus  (12)
13.marts 2015 15:42
Līdz jūnijam Latvijā turpināsies sociālā kampaņa "Savi cilvēki" ar kuru iecerēts veicināt sabiedrības atbalstu trešo valstu pilsoņu integrācijai, portālam "Delfi" pastāstīja Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Nacionālais integrācijas centrs" (NIC) vadītāja Dace Rasa.
'Vikipēdijas maratonā' skubina apdzīt Igauniju un Lietuvu  (2)
11.marts 2015 11:55
Trešdien, 11.martā, tika dots starts Latvijas "Vikipēdijas" maratonam, kura mērķis ir aktivizēt un paplašināt latviešu valodas lietojamību mācību procesā, izziņā, pētnieciskajā darbā, būtiski palielinot rakstu skaitu Latvijas "Vikipēdijā".
Tikai 3 dienas masāža 'Figura Line' studijās tikai 8 EUR
05.marts 2015 12:03
"Figura Line" ir masāžas studiju tīkls, kas piedāvā klientēm limfas stimulācijas (limfodrenāžas) masāžu uz īpaša aparāta-trenažiera. Procedūra iedarbojas uz visu limfātisko sistēmu, uzlabo tās tonusu, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu un imunitāti, kas nav mazsvarīgi, kad tiekam biedēti ar gripas epidēmiju. Daudzi klienti pēc masāžas kursa izjūt enerģijas pieplūdumu, mierīgāk un labāk guļ, pieaug darba efektivitāte. Taču tas nav viss, ko spēj limfas stimulācijas masāža – tā palīdz cīnīties ar lieko svaru un celulītu, padara tvirtāku ādu un samazina apkārtmērus.
Aptauja: 93% autovadītāju atzīstas atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanā  (31)
27.februāris 2015 13:29
Pārliecinošs vairums jeb 93% Latvijas autovadītāju atzīst, ka pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu, liecina SEB bankas, "Draugiem.lv", Valsts policijas un Drošas Braukšanas skolas veiktā pētījuma dati.
'VEF Rīgas skolu superlīgā' triumfē Rīgas 49.vidusskolas pārstāvētās komandas
27.februāris 2015 12:05
"VEF Rīgas skolu superlīgas" finālspēlēs ceturtdien, 26. februārī, Rīgā, "Daugavas sporta namā" sestās sezonas čempionu titulus izcīnīja Rīgas 49. vidusskolas komandas meiteņu un zēnu konkurencē, nosargājot ierpiekšējo gadu čempionu statusu.
'Ko tu lien mūsu ģimenē?' – skaudrs stāsts par radinieku strīdu un taisnības meklēšanu  (87)
18.februāris 2015 06:44
Aijas noplūdušie sensitīvie personas dati - kā nepatīkamā slimības vēsture, ar kuriem vīra radiniece dalās "pa labi un pa kreisi" - ir noveduši jauno sievieti līdz psiholoģiskam sabrukumam. "Jūtos ne tā kā savā ādā. Nāk cilvēks pretī un domāju - vai viņš zina kaut ko, vai nē," portālam "Delfi" stāsta Aija. Datu plūsmu viņa vēl nespēj apturēt, tomēr viņa ir gatava cīnīties, vēršoties gan pie Datu Valsts inspekcijas (DVI), gan iesniedzot prasību tiesā.
Skolēnus aicina iesaistīties stādu audzēšanas konkursā 'Dārznīca'
17.februāris 2015 13:32
Stādu audzētāju biedrība jau ceturto gadu pēc kārtas aicina visu Latvijas skolu 1.–6. klašu skolēnus piedalīties stādu audzēšanas konkursā " Dārznīca ". Šogad konkursa gaitā skolēniem būs iespēja izmēģināt spēkus stādu audzēšanā, izaudzējot trīs augus - ciedru priedes, piparmētras un pīlādža, un dalīties savos sasniegumos un atklājumos ar citiem konkursa dalībniekiem, izmantojot interaktīvu aplikāciju.
'Slimības laikā savu ģimeni aizvedu līdz ellei un atpakaļ' - Ivetas stāsts par pēcdzemdību depresiju  (15)
15.februāris 2015 09:59
Lielbritānijā dzīvojošā latviete Iveta Parravani ir cīņai ar pēcdzemdību depresiju veltītās biedrības "Debesmanna" idejas autore. Ivetas pirmdzimtais – dēls Oskars bija plānots un ilgi gaidīts mazulis, taču tieši sāpīgā pieredze, ar ko sieviete saskārās pēc mazuļa nākšanas pasaulē, pamudināja Ivetu palīdzēt sievietēm, kuras nonākušas līdzīgā situācijā.
Internetu studenti biežāk lieto izklaidei nevis mācībām
11.februāris 2015 16:58
Internetu studeni biežāk lieto izklaidei nevis mācībām, liecina ISIC Latvia veiktais pētījums par jauniešu iepirkšanās tendencēm un tehnoloģiju lietojumu 2014.gadā.
Rātslaukumā protestēs pret Rīgas domes lēmumiem  (19)
11.februāris 2015 12:47
Ceturtdien, 19.februārī, no plkst.11.30 līdz 12.30 notiks mītiņš pie Rīgas domes , kurā iedzīvotāji izteiks neapmierinātību ar domes pieņemtajiem lēmumiem, informēja pasākuma organizatore - biedrība "GiiBii".
Līdzjutējus aicina radīt Latvijas basketbola izlases saukli ceļā uz 'EuroBasket2015'  (10)
10.februāris 2015 15:33
Latvijas Basketbola savienība (LBS) aicina līdzjutējus palīdzēt Latvijas valstsvienībai 2015.gada Eiropas čempionāta cīņās, palīdzot izveidot tās saukli uz "EuroBasket2015".
Meitenes biežāk nekā zēni pakļaujas sekstingam  (68)
10.februāris 2015 07:29
Kailfoto nosūtīšana ar mobilo tālruni ir kļuvusi tik izplatīta nodarbe, ka tai pasaulē pat ir piešķirts īpašs apzīmējums – sekstings. Arī Latvijā tas ir gana izplatīts. Izrādās, ka mūsu valstī katrs desmitais nepilngadīgais jaunietis ir nosūtījis savu kailfoto kādam. Turklāt meitenes to ir darījušas ievērojami biežāk – 73%, bet zēni 27%.
Attaisnots krimināllietā par naidīga raksta pret ebrejiem pārpublicēšanu apsūdzētais Inkins  (15)
09.februāris 2015 21:06
Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa šodien attaisnojusi biedrības "Latvietis" aktīvistu Leonardu Inkinu, kurš bija apsūdzēts krimināllietā par naidīga raksta pret ebrejiem pārpublicēšanu.
Divus gadus meklētais sociālo tīklu krāpnieks atzīstas nodarītajā; sola atgriezt naudu  (6)
09.februāris 2015 20:31
Atklājies, ka vairāk nekā divus gadus policijas meklētā persona, kas portālā "draugiem.lv" izvērsusi plašas krāpšanas shēmas, ir 20 gadus vecs jaunietis no Mazsalacas , kurš jau vairāk nekā divus gadus dzīvo Lielbritānijas pilsētā Birmingemā, ziņo LTV raidījums "Aizliegtais paņēmiens".
ES prezidentūras pasākuma laikā Rīgā ierobežos satiksmi  (12)
28.janvāris 2015 03:12
Eiropas Savienības (ES) iekšlietu un tieslietu ministru neformālās sanāksmes laikā Rīgā vietām ierobežos satiksmi, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
Iegūsti slaidāku un tvirtāku augumu ar masāžas palīdzību – sāc tagad
27.janvāris 2015 16:29
Jauns gads – jaunas apņemšanās! Daudzām no mums – sievietēm, viena no šī gada apņemšanās ir uzlabot figūru. "Figura Line" komanda zina veselīgu veidu kā palīdzēt samazināt apkārtmērus, padarīt ādu tvirtāku un samazināt celulītu veselīgā un patīkamā veidā!
Iegūsti slaidāku un tvirtāku augumu ar masāžas palīdzību – sāc tagad
26.janvāris 2015 10:55
Jauns gads – jaunas apņemšanās! Daudzām no mums – sievietēm, viena no šī gada apņemšanās ir uzlabot figūru. "Figura Line" komanda zina veselīgu veidu, kā samazināt apkārtmērus, padarīt ādu tvirtāku un samazināt celulītu veselīgā un patīkamā veidā!
'Aldaris' LBL Zvaigžņu spēle notiks Ventspilī  (1)
22.janvāris 2015 18:03
"Aldaris" Latvijas Basketbola līga sadarbībā ar Ventspils domi un basketbola klubu "Ventspils" 23.reizi rīko LBL Zvaigžņu spēli, kurā LBL komanda sacentīsies ar Leģionāru izlasi. Zvaigžņu spēle notiks sestdien, 21.februārī Ventspils Olimpiskajā centrā, informēja LBS.
Publiski saplūkušies brašais Ventis un Magone  (116)
19.janvāris 2015 16:18
Kaislības nerimst šova Saimnieks meklē sievu spilgtāko dalībnieku Venta Vītola un Magones Burkas (attēlā) attiecībās, un aizvadītās nedēļas izskaņā abi savas dzīves nebūšanas nolēma risināt publiski.
Foto: Jauns asfaltbetons – jaunas bedres, novēro aculiecinieks  (35)
08.janvāris 2015 10:33
"Izbraucot no Jelgavas pilsētas uz Elejas pusi, varam novērot jaunradušās bedres asfaltbetonā, kurš uzklāts vien pirms diviem mēnešiem," raksta Guntis.
Latvijas slavenības – anonīmo 'rējēju' upuri  (59)
07.janvāris 2015 10:22
Trešdien, 7. janvārī, tiks prezentēts Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes Komunikācijas studiju katedras kopīgi ar LU Matemātikas un informātikas institūta Mākslīgā intelekta laboratorijas pētniekiem izstrādātais interneta agresivitātes indekss – unikāls rīks internetā publicēto komentāru sistemātiskai izpētei.
Kaitbordista meklējumiem skumjas beigas, Gulbenē izglābšanās par mata tiesu, Rīgā autobraucēju murgs
06.janvāris 2015 17:28
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu otrdienas aktuālajos notikumos Latvijā un pasaulē.
Aculiecinieks: Liepājas Zolitūde. Vai Ojāram Pinsteram bija jāmirst?
05.janvāris 2015 13:45
"Katra viena pieļauta vienaldzība un kļūda, iespējams, nebija nāvējoša šim cilvēkam. Taču visas kopā tās ir letālas. Vēl viena maza Zolitūde. Šoreiz Ojārs Pinsters," šos vārdus saka Maija Kalniņa, viena no tiem, kas četras dienas meklēja un beigās – 12.decembrī – arī atrada mirušu pirms sešām dienām pazudušo Ojāru Pinsteru – skolotāju, lauksaimnieku un augļkopi, aktīvu tautfrontieti, kā par viņu teica brāļadēls Kristaps Pinsters.
Prezidentūra liks paskatīties uz sevi no malas
30.decembris 2014 08:56
Daugavpils bāra "Artilērijas pagrabi" īpašnieks Andrejs Faibuševičs intervē politoloģi Žanetu Ozoliņu.