Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
Pauls Bankovskis, 'Rīgas Laiks': Skatienu politika  (72)
26.maijs 2015 01:00
"Kā liecina sabiedrības aptaujas, Latvijas sabiedrība ir samērā noraidoša pret imigrācijas procesiem, taču bieži vien šādu nostāju Latvijas iedzīvotājos rada bailes no nezināmā, iesīkstējuši stereotipi un vēstures atstātie nospiedumi," skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere. "Tādēļ ar kampaņu "Savi cilvēki" mēs vēlamies lauzt šo priekšstatu, pēc iespējas mazinot bailes no nezināmā, informējot par trešo valstu pilsoņu pienesumu mūsu valstij." Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Bērziņa-Bebriša, "Savi cilvēki Latvijā ir arī ārvalstnieki", km.gov.lv, 2015. gada 11. martā
Sajūtiet pārmaiņu burvību kopā ar estētiskās kosmetoloģijas līderi – skaistuma institūtu 'Liorá'
25.maijs 2015 11:12
Jau 13 gadus Tallinas ielā 18 slejas 4 stāvu ēka. Jūs noteikti esat tai braukuši garām ne vienu vien reizi. Un vairums no Jums zina, ka tur atrodas Skaistuma institūts "Liorá". Ienākot tajā, Jūs atstājat aiz sevis pilsētas trokšņus un steigu.
Izstrādāta interaktīva spēle, mudinot sprādzēties arī auto aizmugurē sēdošos
22.maijs 2015 15:16
Izstrādāta interaktīvi izglītojoša spēle, kas virtuāli ļauj "izjust" un uzskatāmi parāda, kā avārijas situācijā nepiesprādzējies pasažieris apdraud ne tikai sevi, bet arī citus automašīnā esošos. Simulējot reālu situāciju, kad kopā ar draugiem dodaties izbraucienā ar auto, spēlē tiek parādīti scenāriji, kā var beigties brauciens, ja aizmugurē sēdošais nav piesprādzējies.
Pērn elektrotraumas guvuši 17 bērni; sāk izglītošanas kampaņu
15.maijs 2015 09:46
Aizvadītajā gadā elektrotraumas guva 81 persona, no kurām 17 bija bērni. Turpinot aizvadītajā gadā iesākto, AS " Sadales tīkls " maijā intensīvi uzsāk bērnu, jauniešu un viņu vecāku izglītošanu elektrodrošības jautājumos, atgādinot sabiedrībai: "Netuvojies, spēlē ar elektrību zaudēsi Tu!".
'Latvijas Pasts' aicina nosūtīt mammai īpašu pastkarti
30.aprīlis 2015 16:33
Tuvojoties Mātes dienai, no 5.maija "Latvijas Pasts" jau piekto gadu aicina sociālo tīklu lietotājus bez maksas nosūtīt svētku pastkarti savai mammai, vecmāmiņai, krustmāmiņai, sievai vai draudzenei.
Pašvaldības un iedzīvotāji savstarpējai saziņai visvairāk lieto tviteri, liecina pētījums
22.aprīlis 2015 20:52
Pašvaldību un iedzīvotāju savstarpējā saziņā populārākais sociālais tīkls ir " Twitter .com", rāda "Latvijas pašvaldību e-indeksa" mērījumi par 116 Latvijas pašvaldībām.
Eksperti analizēs sabiedrības stereotipus par trešo valstu pilsoņu integrāciju  (6)
16.aprīlis 2015 06:59
Šodien plkst.11 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK) notiks sabiedriskās politikas ekspertu diskusija "Izpratne par citu valstu pilsoņu integrāciju Latvijas sabiedrībā".
103 gadi kopš 'Titānika' avārijas. Traģiski pasažieru dzīvesstāsti un meklējumi  (1)
15.aprīlis 2015 11:14
Pirms 103. gadiem nogrima tā laika lielākais kuģis - " Titāniks ". Jau vairākas nedēļas Rīgā apskatāma leģendārajam tvaikonim veltīta ceļojošā izstāde " Titanic The Exhibition ". Tai gatavojoties, viens no "Titānika" artefaktu kolekcionāriem Deivids Lorenss atklāja, ka pasažieru vidū bijis arī Latvijā dzimušais Natans Goldsmits (N athan Goldsmith ).
Sāksies Latvijas 'Vikipēdijas' maratona tematisko rakstu nedēļas  (5)
10.aprīlis 2015 16:24
"Norvik Bankas" izsludinātās akcijas - Latvijas "Vikipēdijas" maratona ietvaros 13.aprīlī tiks dots starts tematiskajām rakstu nedēļām, kas ilgs līdz jūnijam.
Cik maksā jūsu nekārtība
10.aprīlis 2015 08:48
Vai esi domājis par to, ka pēc pavasara ģenerāltīrīšanas nevajadzīgās mantas varētu būt noderīgas citiem? Vēlies kādam piedāvāt kādu priekšmetu, kam citi varētu atrast pielietojumus? Vari piedāvāt kādu pakalpojumu, bet nezini kā par to informēt citus interesentus? Šādi jautājumi pieprasa atbildi par to, kur varētu tikt realizētas šādas iespējas, tieši tāpēc ir īstais laiks iepazīties ar bezmaksas sludinājumu servisu Takari.eu.
Kuldīga gatavojas palu šovam 'Lido zivis' un aicina izmēģināt virtuālu zivju ķeršanu
09.aprīlis 2015 14:26
Kuldīgā pavasaris iestājas tad, kad virs Ventas rumbas, mugurām zaigojot, sāk lidot zivis. Gadu simtiem vimbas pavasaros dodas augšup pa Ventu, savā nārsta ceļā sastopot mutuļojošo Ventas rumbu – Eiropas platāko ūdenskritumu. Gaidot šo notikumu, Kuldīga aicina izmēģināt spēkus virtuālā zivju ķeršanā datorspēlē "Lido zivis".
Pērn iekārotākais darba devējs - 'Latvenergo'; tam seko 'Lattelecom' un LMT  (12)
07.aprīlis 2015 08:01
Latvijā pagājušajā gadā iekārotākais darba devējs bija Latvijas energoapgādes kompānija " Latvenergo ", secināts personāla atlases kompānijas "WorkingDay Latvia" veiktajā pētījumā.
Ainars Vladimirovs: Aizspriedumi par aizspriedumiem  (46)
03.aprīlis 2015 00:04
Vai tas, ka viņš izredzētajai atzīstas mīlestībā citā valodā, ir nepareizi? Viņa jūtu valoda ir tikpat bagāta kā ikvienam, kurš ir iemīlējies. 13 626 no 70 343 citu valstu pilsoņiem Latvijā ieradušies ģimenes apvienošanas nolūkā. Viņi ir tādi paši kā mēs. Savi cilvēki.
'Draugiem.lv' runasvīrs atsauc dalību pretrunīgi vērtētajā kampaņā  (14)
23.marts 2015 20:56
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " runasvīrs Jānis Palkavnieks paziņojis, ka atsauc savu dalību sabiedrības integrācijas kampaņā "Savi cilvēki", kas medijos un interneta vidē izpelnījusies neviennozīmīgu vērtējumu.
Latvijā izveidota īpaša spēle, kas trenē atmiņu un prātu
23.marts 2015 11:39
Kā gan piesaistīt jauniešu uzmanību zināšanu apgūšanai? Rīgas 1. Tālmācības vidusskola (R1TV) izveidojusi unikālu prāta kustināšanas spēli "Smadzeņu trenažieris", kas jautrā un aizraujošā veidā liek prātam darboties, attīsta intelektu un veicina interesi jauniešiem apgūt vairāk. Kā stāsta Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas pārstāvis, tad šī spēle ir ideāli piemērota visiem, kas vēlas mācīties tālmācībā.
Pasaules lielākajā izstādē par 'Titāniku' Rīgā ikviens varēšot nofotografēties ikoniskajā kuģa priekšgalā  (4)
20.marts 2015 15:33
No piektdienas, 27. marta, Rīgas Sporta manēžā varēs apskatīt izstādi TITANIC The EXHIBITION.
Neglabā sveci zem pūra, bet pārdod to bezmaksas sludinājumu portālā
20.marts 2015 07:51
Vai esi domājis par to, ka pēc pavasara ģenerāltīrīšanas nevajadzīgās mantas varētu būt noderīgas citiem? Vēlies kādam piedāvāt kādu priekšmetu, kam citi varētu atrast pielietojumus? Vari piedāvāt kādu pakalpojumu, bet nezini kā par to informēt citus interesentus? Šādi jautājumi pieprasa atbildi par to, kur varētu tikt realizētas šādas iespējas, tieši tāpēc ir īstais laiks iepazīties ar bezmaksas sludinājumu servisu Takari.eu.
Video: Arī lietuvieši izveido aizspriedumu mazināšanas kampaņu  (6)
18.marts 2015 13:47
Nepilnu nedēļu pēc sociālās kampaņas "Savi cilvēki" prezentēšanas Latvijā arī Lietuvas Cilvēktiesību centrs uzsācis kampaņu aizspriedumu mazināšanai.
Foto: Ar slavenībām trešo valstu pilsoņu tēlos cenšas kliedēt aizspriedumus  (12)
13.marts 2015 15:42
Līdz jūnijam Latvijā turpināsies sociālā kampaņa "Savi cilvēki" ar kuru iecerēts veicināt sabiedrības atbalstu trešo valstu pilsoņu integrācijai, portālam "Delfi" pastāstīja Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Nacionālais integrācijas centrs" (NIC) vadītāja Dace Rasa.
'Vikipēdijas maratonā' skubina apdzīt Igauniju un Lietuvu  (2)
11.marts 2015 11:55
Trešdien, 11.martā, tika dots starts Latvijas "Vikipēdijas" maratonam, kura mērķis ir aktivizēt un paplašināt latviešu valodas lietojamību mācību procesā, izziņā, pētnieciskajā darbā, būtiski palielinot rakstu skaitu Latvijas "Vikipēdijā".
Tikai 3 dienas masāža 'Figura Line' studijās tikai 8 EUR
05.marts 2015 12:03
"Figura Line" ir masāžas studiju tīkls, kas piedāvā klientēm limfas stimulācijas (limfodrenāžas) masāžu uz īpaša aparāta-trenažiera. Procedūra iedarbojas uz visu limfātisko sistēmu, uzlabo tās tonusu, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu un imunitāti, kas nav mazsvarīgi, kad tiekam biedēti ar gripas epidēmiju. Daudzi klienti pēc masāžas kursa izjūt enerģijas pieplūdumu, mierīgāk un labāk guļ, pieaug darba efektivitāte. Taču tas nav viss, ko spēj limfas stimulācijas masāža – tā palīdz cīnīties ar lieko svaru un celulītu, padara tvirtāku ādu un samazina apkārtmērus.
Aptauja: 93% autovadītāju atzīstas atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanā  (31)
27.februāris 2015 13:29
Pārliecinošs vairums jeb 93% Latvijas autovadītāju atzīst, ka pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu, liecina SEB bankas, "Draugiem.lv", Valsts policijas un Drošas Braukšanas skolas veiktā pētījuma dati.
'VEF Rīgas skolu superlīgā' triumfē Rīgas 49.vidusskolas pārstāvētās komandas
27.februāris 2015 12:05
"VEF Rīgas skolu superlīgas" finālspēlēs ceturtdien, 26. februārī, Rīgā, "Daugavas sporta namā" sestās sezonas čempionu titulus izcīnīja Rīgas 49. vidusskolas komandas meiteņu un zēnu konkurencē, nosargājot ierpiekšējo gadu čempionu statusu.
'Ko tu lien mūsu ģimenē?' – skaudrs stāsts par radinieku strīdu un taisnības meklēšanu  (87)
18.februāris 2015 06:44
Aijas noplūdušie sensitīvie personas dati - kā nepatīkamā slimības vēsture, ar kuriem vīra radiniece dalās "pa labi un pa kreisi" - ir noveduši jauno sievieti līdz psiholoģiskam sabrukumam. "Jūtos ne tā kā savā ādā. Nāk cilvēks pretī un domāju - vai viņš zina kaut ko, vai nē," portālam "Delfi" stāsta Aija. Datu plūsmu viņa vēl nespēj apturēt, tomēr viņa ir gatava cīnīties, vēršoties gan pie Datu Valsts inspekcijas (DVI), gan iesniedzot prasību tiesā.
Skolēnus aicina iesaistīties stādu audzēšanas konkursā 'Dārznīca'
17.februāris 2015 13:32
Stādu audzētāju biedrība jau ceturto gadu pēc kārtas aicina visu Latvijas skolu 1.–6. klašu skolēnus piedalīties stādu audzēšanas konkursā " Dārznīca ". Šogad konkursa gaitā skolēniem būs iespēja izmēģināt spēkus stādu audzēšanā, izaudzējot trīs augus - ciedru priedes, piparmētras un pīlādža, un dalīties savos sasniegumos un atklājumos ar citiem konkursa dalībniekiem, izmantojot interaktīvu aplikāciju.
'Slimības laikā savu ģimeni aizvedu līdz ellei un atpakaļ' - Ivetas stāsts par pēcdzemdību depresiju  (15)
15.februāris 2015 09:59
Lielbritānijā dzīvojošā latviete Iveta Parravani ir cīņai ar pēcdzemdību depresiju veltītās biedrības "Debesmanna" idejas autore. Ivetas pirmdzimtais – dēls Oskars bija plānots un ilgi gaidīts mazulis, taču tieši sāpīgā pieredze, ar ko sieviete saskārās pēc mazuļa nākšanas pasaulē, pamudināja Ivetu palīdzēt sievietēm, kuras nonākušas līdzīgā situācijā.
Internetu studenti biežāk lieto izklaidei nevis mācībām
11.februāris 2015 16:58
Internetu studeni biežāk lieto izklaidei nevis mācībām, liecina ISIC Latvia veiktais pētījums par jauniešu iepirkšanās tendencēm un tehnoloģiju lietojumu 2014.gadā.
Rātslaukumā protestēs pret Rīgas domes lēmumiem  (19)
11.februāris 2015 12:47
Ceturtdien, 19.februārī, no plkst.11.30 līdz 12.30 notiks mītiņš pie Rīgas domes , kurā iedzīvotāji izteiks neapmierinātību ar domes pieņemtajiem lēmumiem, informēja pasākuma organizatore - biedrība "GiiBii".
Līdzjutējus aicina radīt Latvijas basketbola izlases saukli ceļā uz 'EuroBasket2015'  (10)
10.februāris 2015 15:33
Latvijas Basketbola savienība (LBS) aicina līdzjutējus palīdzēt Latvijas valstsvienībai 2015.gada Eiropas čempionāta cīņās, palīdzot izveidot tās saukli uz "EuroBasket2015".