Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
Latvijā sākas Gastronomijas festivāls
26.augusts 2015 11:06
Laba ziņa gardēžiem visā Latvijā - trešdien, 26. augustā, sākas Gastronomijas festivāls, kas jau ceturto gadu ieskandina starptautisko pārtikas izstādi „Riga Food”. Vairāk nekā desmit dienu garumā ar jauniem ēdieniem un speciāliem piedāvājumiem gardēžus gaidīs teju 60 restorānos, kafejnīcās, bāros, konditorejās, beķerejās un picērijās, portālam "Tasty.lv" vēsta festivāla rīkotāji.
Prognozē ekorallija 'miles' rezultātus un iegūsti vērtīgas balvas  (1)
24.jūlijs 2015 17:24
Ikviens interesents ir aicināts iesaistīties un prognozēt ekorallija "miles" dalībnieku rezultātus līdz 29. jūlijam. Precīzāko atbilžu autori dāvanā saņems drošas un ekonomiskas braukšanas kursu no DBS Autoskolas. "Miles" ekorallija uzvarētāji tiks paziņoti 30. jūlijā, rezultātus un uzvarētāju vārdus publicējot portālā "Delfi", kā arī sazinoties ar katru personīgi.
Sociālajos tīklos mammas apkaro krāpniekus; saraksts gana garš  (4)
14.jūlijs 2015 09:58
Pēdējos gados populāra iepirkšanās un preču apmaiņas vieta ir sociālie tīkli, kuros speciāli šim mērķim izveidotās slēgtās grupās iespējams pārdot, nopirkt, atdāvināt dažādas mantas. Ideja laba, ja vien nebūtu pietiekami daudz negatīvo piemēru jeb reālu krāpšanas gadījumu. Nu jau kādu laiku gan " Facebook ", gan " Draugiem.lv " viena aktīva divu bērnu mamma izveidojusi slēgto grupu, kurā ikviens var dalīties ar informāciju par piedzīvoto slikto pieredzi. "Krāpnieku saraksts tirgotājiem" – tā sauc slēgto grupu "Facebook", gandrīz analogs nosaukums grupai ir arī "Draugiem.lv" – "Krāpnieku saraksts māmiņām tirgotājām".
Iepazīsti Lielbritānijas Coventry University apmeklējot bezmaksas semināru
06.jūlijs 2015 08:48
Oficiālais Coventry University pārstāvis Latvijā, Mācību centrs LINKTURS, piedāvā studentiem un vidusskolēniem informatīvu semināru, kura laikā universitātes pārstāvis Claudiu Iordache iepazīstinās interesentus ar universitāti, tās piedāvātajām iespējām, iestāšanās un studiju procesu universitātē, piedāvātajām studiju programmām, kā arī sniegs daudz citas vērtīgas informācijas. Seminārs notiks 8. jūlijā plkst. 16:30 Mācību centra LINKTURS telpās Rīgā, Tērbatas ielā 5-3 (2. stāvā).
Eksperts: Latvijas sabiedrība joprojām nav spējīga diskutēt par vēsturi  (37)
29.jūnijs 2015 22:49
Latvijas sabiedrība, tostarp latviešu un krievu valodā runājošie joprojām nav spējīgi diskutēt par vēsturi, pirmdien diskusijā "Mazākumtautību līdzdalība Latvijā: cerīgi vai bezcerīgi?" sacīja kulturologs Deniss Hanovs.
Vēl vienu nedēļu iespējams piedalīties 'Delfi Vasaras spēlē'  (3)
29.jūnijs 2015 14:10
Vēl tikai vienu nedēļu ir iespējams piedalīties "Delfi Vasaras spēlē" un laimēt vērtīgas balvas - biļetes uz vasaras mūzikas festivāliem un gardo "SuperViva" saldējumu.
Inga Akmentiņa - Smildziņa: Ģimenes un darba dzīves līdzsvars nav neiespējamā misija  (43)
15.jūnijs 2015 00:02
Strādājošiem vecākiem bieži diennaktī pietrūkst tieši 24 stundu, lai paspētu visu - būt labai mammai un profesionālai darbiniecei, būt tēvam ar veiksmīgu karjeru un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un bērniem.
Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes talismans ticis pie vārda Voldiņš  (2)
12.jūnijs 2015 12:29
No 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde. Sportistus sasniegumiem iedvesmos un uzmundrinās divi Olimpiādes talismani – vērsēns Voldiņš un sikspārnēns Valters. Talismans vērsēns Olimpiādes dalībniekus atbalstīs disciplīnās, kas norisināsies Valmierā, bet sikspārnēns Valters – Cēsīs.
Atlaides, izdevīgi piedāvājumi, lekcijas un prezentācijas masāžas studijās 'Figura Line'
10.jūnijs 2015 12:00
No 10. jūnija līdz 17. jūnijam masāžas studiju tīkls rīko "Figura Line Atvērto durvju nedēļu". Šī pasākuma ietvaros katrā no 28 studijām visā Latvijā 3 dienu garumā ikviens interesents tiek aicināts izmantot studiju sagatavotos piedāvājumus un piedalīties dažādās aktivitātēs.
Atlaides, izdevīgi piedāvājumi, lekcijas un prezentācijas masāžas studijās 'Figura Line'
08.jūnijs 2015 11:59
No 10. jūnija līdz 17. jūnijam masāžas studiju tīkls rīko "Figura Line Atvērto durvju nedēļu". Šī pasākuma ietvaros katrā no 28 studijām visā Latvijā 3 dienu garumā ikviens interesents tiek aicināts izmantot studiju sagatavotos piedāvājumus un piedalīties dažādās aktivitātēs.
Kā prezidenta kandidāti uzvedas sociālajos tīklos?  (3)
03.jūnijs 2015 15:11
Laikā, kad daudzi cilvēki savu ikdienu vairs nespēj iedomāties bez regulāras ielūkošanās un dzīvošanās sociālajos tīklos, arī politiķi komunikācijā ar sabiedrību nereti izvēlas tieši šo saziņas veidu. Cik virtuāli aktīvi ir Valsts prezidenta amata kandidāti?
Psihoterapeite Indra Majore - Dūšele: 'Klausoties klientos, esmu šokēta - cik daudz cilvēks spēj izturēt'  (5)
30.maijs 2015 13:22
Sabiedrībā ne reizi vien ir izskanējis apgalvojums, ka Latvija, neraugoties uz ekonomisko situāciju, patiesībā ir jaunajiem uzņēmējiem draudzīga valsts, piedāvājot dažādas iespējas, kā uzņemoties iniciatīvu un nodrošinoties ar izdomu un gribasspēku, uzsākt savu biznesu, reiz dzimušu ideju veiksmīgi pārvēršot realitātē.
Pauls Bankovskis, 'Rīgas Laiks': Skatienu politika  (72)
26.maijs 2015 01:00
"Kā liecina sabiedrības aptaujas, Latvijas sabiedrība ir samērā noraidoša pret imigrācijas procesiem, taču bieži vien šādu nostāju Latvijas iedzīvotājos rada bailes no nezināmā, iesīkstējuši stereotipi un vēstures atstātie nospiedumi," skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere. "Tādēļ ar kampaņu "Savi cilvēki" mēs vēlamies lauzt šo priekšstatu, pēc iespējas mazinot bailes no nezināmā, informējot par trešo valstu pilsoņu pienesumu mūsu valstij." Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Bērziņa-Bebriša, "Savi cilvēki Latvijā ir arī ārvalstnieki", km.gov.lv, 2015. gada 11. martā
Sajūtiet pārmaiņu burvību kopā ar estētiskās kosmetoloģijas līderi – skaistuma institūtu 'Liorá'
25.maijs 2015 11:12
Jau 13 gadus Tallinas ielā 18 slejas 4 stāvu ēka. Jūs noteikti esat tai braukuši garām ne vienu vien reizi. Un vairums no Jums zina, ka tur atrodas Skaistuma institūts "Liorá". Ienākot tajā, Jūs atstājat aiz sevis pilsētas trokšņus un steigu.
Izstrādāta interaktīva spēle, mudinot sprādzēties arī auto aizmugurē sēdošos
22.maijs 2015 15:16
Izstrādāta interaktīvi izglītojoša spēle, kas virtuāli ļauj "izjust" un uzskatāmi parāda, kā avārijas situācijā nepiesprādzējies pasažieris apdraud ne tikai sevi, bet arī citus automašīnā esošos. Simulējot reālu situāciju, kad kopā ar draugiem dodaties izbraucienā ar auto, spēlē tiek parādīti scenāriji, kā var beigties brauciens, ja aizmugurē sēdošais nav piesprādzējies.
Pērn elektrotraumas guvuši 17 bērni; sāk izglītošanas kampaņu
15.maijs 2015 09:46
Aizvadītajā gadā elektrotraumas guva 81 persona, no kurām 17 bija bērni. Turpinot aizvadītajā gadā iesākto, AS " Sadales tīkls " maijā intensīvi uzsāk bērnu, jauniešu un viņu vecāku izglītošanu elektrodrošības jautājumos, atgādinot sabiedrībai: "Netuvojies, spēlē ar elektrību zaudēsi Tu!".
'Latvijas Pasts' aicina nosūtīt mammai īpašu pastkarti
30.aprīlis 2015 16:33
Tuvojoties Mātes dienai, no 5.maija "Latvijas Pasts" jau piekto gadu aicina sociālo tīklu lietotājus bez maksas nosūtīt svētku pastkarti savai mammai, vecmāmiņai, krustmāmiņai, sievai vai draudzenei.
Pašvaldības un iedzīvotāji savstarpējai saziņai visvairāk lieto tviteri, liecina pētījums
22.aprīlis 2015 20:52
Pašvaldību un iedzīvotāju savstarpējā saziņā populārākais sociālais tīkls ir " Twitter .com", rāda "Latvijas pašvaldību e-indeksa" mērījumi par 116 Latvijas pašvaldībām.
Eksperti analizēs sabiedrības stereotipus par trešo valstu pilsoņu integrāciju  (6)
16.aprīlis 2015 06:59
Šodien plkst.11 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK) notiks sabiedriskās politikas ekspertu diskusija "Izpratne par citu valstu pilsoņu integrāciju Latvijas sabiedrībā".
103 gadi kopš 'Titānika' avārijas. Traģiski pasažieru dzīvesstāsti un meklējumi  (1)
15.aprīlis 2015 11:14
Pirms 103. gadiem nogrima tā laika lielākais kuģis - " Titāniks ". Jau vairākas nedēļas Rīgā apskatāma leģendārajam tvaikonim veltīta ceļojošā izstāde " Titanic The Exhibition ". Tai gatavojoties, viens no "Titānika" artefaktu kolekcionāriem Deivids Lorenss atklāja, ka pasažieru vidū bijis arī Latvijā dzimušais Natans Goldsmits (N athan Goldsmith ).
Sāksies Latvijas 'Vikipēdijas' maratona tematisko rakstu nedēļas  (5)
10.aprīlis 2015 16:24
"Norvik Bankas" izsludinātās akcijas - Latvijas "Vikipēdijas" maratona ietvaros 13.aprīlī tiks dots starts tematiskajām rakstu nedēļām, kas ilgs līdz jūnijam.
Cik maksā jūsu nekārtība
10.aprīlis 2015 08:48
Vai esi domājis par to, ka pēc pavasara ģenerāltīrīšanas nevajadzīgās mantas varētu būt noderīgas citiem? Vēlies kādam piedāvāt kādu priekšmetu, kam citi varētu atrast pielietojumus? Vari piedāvāt kādu pakalpojumu, bet nezini kā par to informēt citus interesentus? Šādi jautājumi pieprasa atbildi par to, kur varētu tikt realizētas šādas iespējas, tieši tāpēc ir īstais laiks iepazīties ar bezmaksas sludinājumu servisu Takari.eu.
Kuldīga gatavojas palu šovam 'Lido zivis' un aicina izmēģināt virtuālu zivju ķeršanu
09.aprīlis 2015 14:26
Kuldīgā pavasaris iestājas tad, kad virs Ventas rumbas, mugurām zaigojot, sāk lidot zivis. Gadu simtiem vimbas pavasaros dodas augšup pa Ventu, savā nārsta ceļā sastopot mutuļojošo Ventas rumbu – Eiropas platāko ūdenskritumu. Gaidot šo notikumu, Kuldīga aicina izmēģināt spēkus virtuālā zivju ķeršanā datorspēlē "Lido zivis".
Pērn iekārotākais darba devējs - 'Latvenergo'; tam seko 'Lattelecom' un LMT  (12)
07.aprīlis 2015 08:01
Latvijā pagājušajā gadā iekārotākais darba devējs bija Latvijas energoapgādes kompānija " Latvenergo ", secināts personāla atlases kompānijas "WorkingDay Latvia" veiktajā pētījumā.
Ainars Vladimirovs: Aizspriedumi par aizspriedumiem  (46)
03.aprīlis 2015 00:04
Vai tas, ka viņš izredzētajai atzīstas mīlestībā citā valodā, ir nepareizi? Viņa jūtu valoda ir tikpat bagāta kā ikvienam, kurš ir iemīlējies. 13 626 no 70 343 citu valstu pilsoņiem Latvijā ieradušies ģimenes apvienošanas nolūkā. Viņi ir tādi paši kā mēs. Savi cilvēki.
'Draugiem.lv' runasvīrs atsauc dalību pretrunīgi vērtētajā kampaņā  (14)
23.marts 2015 20:56
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " runasvīrs Jānis Palkavnieks paziņojis, ka atsauc savu dalību sabiedrības integrācijas kampaņā "Savi cilvēki", kas medijos un interneta vidē izpelnījusies neviennozīmīgu vērtējumu.
Latvijā izveidota īpaša spēle, kas trenē atmiņu un prātu
23.marts 2015 11:39
Kā gan piesaistīt jauniešu uzmanību zināšanu apgūšanai? Rīgas 1. Tālmācības vidusskola (R1TV) izveidojusi unikālu prāta kustināšanas spēli "Smadzeņu trenažieris", kas jautrā un aizraujošā veidā liek prātam darboties, attīsta intelektu un veicina interesi jauniešiem apgūt vairāk. Kā stāsta Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas pārstāvis, tad šī spēle ir ideāli piemērota visiem, kas vēlas mācīties tālmācībā.
Pasaules lielākajā izstādē par 'Titāniku' Rīgā ikviens varēšot nofotografēties ikoniskajā kuģa priekšgalā  (4)
20.marts 2015 15:33
No piektdienas, 27. marta, Rīgas Sporta manēžā varēs apskatīt izstādi TITANIC The EXHIBITION.
Neglabā sveci zem pūra, bet pārdod to bezmaksas sludinājumu portālā
20.marts 2015 07:51
Vai esi domājis par to, ka pēc pavasara ģenerāltīrīšanas nevajadzīgās mantas varētu būt noderīgas citiem? Vēlies kādam piedāvāt kādu priekšmetu, kam citi varētu atrast pielietojumus? Vari piedāvāt kādu pakalpojumu, bet nezini kā par to informēt citus interesentus? Šādi jautājumi pieprasa atbildi par to, kur varētu tikt realizētas šādas iespējas, tieši tāpēc ir īstais laiks iepazīties ar bezmaksas sludinājumu servisu Takari.eu.