Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
DELFI - 15: Pieci diži veikumi
25.novembris 2014 07:02
2014. gada 26. novembrī portāls DELFI svin 15 gadu dzimšanas dienu, un, atskatoties uz šajos gados paveikto, vēlamies parunāt ne tikai par darbu "parastās" žurnālistikas laukā, bet arī par veikumiem, kas katrs savā ziņā bija unikāli un, mūsuprāt, pozitīvā ziņā sašūpoja daļu Latvijas sabiedrības.
Šova "Ciemos" finālā triumfē Viesītes komanda  (1)
21.novembris 2014 08:00
20. novembra vakarā LTV1 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi aizraujošajam un spraigajam raidījuma Ciemos finālam. Pārākā un veiklākā ciema titulu un LMT dāvātos planšetdatorus, kā arī 7000 eiro pilsētas projekta īstenošanai sīvā trīs komandu konkurencē izcīnīja Viesītes komanda.
Līgatnes dabas taku jaunajiem iemītniekiem ar apmeklētāju palīdzību doti vārdi
20.novembris 2014 11:48
Tradicionāli visiem Līgatnes dabas taku dzīvniekiem vienmēr ir bijis savs vārds, bet trīs šī gada jaunpienācējiem kādu laiku tādi iztrūka. Pēc ilgām un vētrainām diskusijām vārdiņu konkursa žūrijas komisija vienojās, kurā no pāri pār 200 sociālajos tīklos ieteiktajiem vārdiem sauks ausaino pūcīti un kuri būs aļņu dvīņu bērniem. Tie ir Aušuks, Marģers un Mirga, pastāstīja Inta Lange, Līgatnes dabas taku vadītāja.
Kā ļaudis fano par šova 'Ciemos' dalībniekiem  (1)
13.novembris 2014 10:15
LTV1 viedspēle Ciemos rit jau septīto nedēļu, un azartiskos raidījuma dalībniekus jau iemīļojuši arī televīzijas skatītāji – katrai no komandām un spēles dalībniekiem pat ir izveidojies savs fanu, sekotāju un atbalstītāju loks, kas jūt līdzi un uzmundrina.
Labākie jaunie tūrisma produkti: Veselības augu dārzs 'Avotiņi' Limbažos
12.novembris 2014 11:52
Ja gribi būt možs un vesels, bet nezini, kā to panākt, jābrauc pie zāļziņa Jāņa Ulmja uz Limbažiem , kur piedāvā ekskursiju pa ārstniecības augu dārzu un interesantus stāstus par to pielietošanu.
DELFI-15: Īsais ceļvedis portāla lietotājiem
11.novembris 2014 06:56
Kopš 1999. gada 26. novembra daudz ūdeņu aiztecējis, tehnoloģijas strauji attīstījušās, tāpat arī portāls DELFI - ja savā pirmajā darbības gadā portāla pirmā lapa aizņēma "pusotru ekrānu" jeb vienu A4 lapu, tad šodien, laika gaitā nākot klāt milzumdaudz dažādiem tematiskajiem kanāliem, lai DELFI lasītājam parādītu kaut daļu no saviem jaunākajiem radošajiem resursiem, portāla sākumlapa ir "izstiepusies" sešu metru garumā - ja kāds vēlētos to izdrukāt, viņam vajadzētu vismaz 21 A4 formāta lapu. Turpinot DELFI-15 jubilejas rakstu sēriju, piedāvājam iepazīties ar dažām tehniskām iespējām, kas portālu ļauj izmantot daudz parocīgāk , kā arī īsu skaidrojumu par to, kas ir kas dažādajos portāla blokos un sadaļās.
Līgatnes dabas takas aicina dot vārdus šogad dzimušajiem alnēniem un pūcītei  (2)
10.novembris 2014 11:40
"Tradicionāli visiem Līgatnes dabas taku dzīvniekiem vienmēr ir bijis savs vārds. Taču šobrīd pusgadu pie mums dzīvo trīs "personības bez pases"," pastāstīja Inta Lange, Līgatnes dabas taku vadītāja.
Balso par savu 'Latvijas Gada auto 2015' simpātiju!  (10)
06.novembris 2014 17:21
Šonedēļ Ādažu apkārtnē konkursam pieteiktos 32 automobiļus vērtēs 28 žūrijas biedri. Uzdevums ir atlasīt astoņus finālistus, kuri konkursa pēdējā kārtā cīnīsies par prestižo " Latvijas Gada auto 2015" titulu, un izvēlēties papildnomināciju, kā "Mazais", "Apvidus", "Eko", "Komercauto", "Premium" u.c. uzvarētājus. Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad atsevišķa nominācija būs tautas balsojumam.
Labākie jaunie tūrisma produkti: Ceptuves 'Lāči' ekskursija 'Rotaļas ar zīmēm'  (1)
06.novembris 2014 12:15
SIA "Lāči" jaunā ekskursiju programma "Rotaļas ar zīmēm" ir viens no 10 tūrisma produktiem, kas šogad cīnās pat Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizētā konkursa  "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts"  uzvarētāja titulu. Ekskursijas dalībnieki "Lāčos" uzzina gan par latviskajām zīmēm, gan maizes cepšanu un daudz ko citu.
Izglītība Vācijā - tavu sapņu un profesionālo mērķu sasniegšanai
03.novembris 2014 09:26
Vācija ir valsts, kurai liela reklāma nav nepieciešama – tajā ir augsts dzīves līmenis, stabila ekonomiskā situācija un plašas iespējas profesionālajai izaugsmei dažādās nozarēs. Ik gadu tūkstošiem studentu un strādājošo no dažādām pasaules valstīm, kuri vēlas papildināt savas zināšanas un bagātināt iepriekš iegūto pieredzi, izvēlas tieši Vāciju kā vietu, kur piepildīt savus sapņus un sasniegt profesionālās virsotnes.
8. novembrī Rīgā - ārzemju izglītības semināru diena
03.novembris 2014 09:10
Jau 8. novembrī Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija norisināsies Mācību centra "LINKTURS" organizētā ĀRZEMJU IZGLĪTĪBAS SEMINĀRU DIENA – GLOBAL STUDY GUIDE . Izmantojiet šo lielisko iespēju uzzināt visu Jūs interesējošo informāciju par izglītības iespējām aiz Latvijas robežām!
Otro gadu pēc kārtas noteiks Latvijas gada labāko riteņbraucēju  (1)
23.oktobris 2014 14:47
No 10. līdz 30. novembrim ikviens sporta un riteņbraukšanas līdzjutējs būs aicināts balsot par 2014. gada Latvijas labāko riteņbraucēju, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.
Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu no 'Dobeles dzirnavnieka'
23.oktobris 2014 08:47
Oktobris ir Pasaules Pastas mēnesis. Šajā laika posmā ikviens tiek aicināts gan vairāk uzzināt, gan eksperimentēt ar šo it kā ikdienišķo, taču patiesībā neizzināto ēdienu.
Latviešu tautas Pugačova – dzejdaris un mūziķis Baltjancis  (31)
21.oktobris 2014 09:25
Par vienu no sociālo tīklu lietotāju iemīļotākajiem tēliem Latvijas šovbiznesā kļuvis Jānis Baltjancis (attēlā). Viņš ir gan dzejnieks, gan dziesmu vārdu autors, gan mūzikas izpildītājs, kurš savulaik pat uzvarējis Radio Lāga topā. 20 gadus bijis apmāts ar Allu Pugačovu, Baltjancis turpina priecēt fanus ar krievu dīvas pārbaudītiem līdzekļiem.
Iznāk 'Carnival Youth' debijas albums 'No Clouds Allowed' un video dziesmai 'Octopus'  (14)
20.oktobris 2014 17:48
Pirmdien, 20. oktobrī klajā nāk grupas "Carnival Youth" debijas albums "No Clouds Allowed", kurā līdzās jau maijā iznākušā EP "Never Have Enough" piecām dziesmām iekļautas vēl septiņas dziesmas, informē grupas pārstāvji.
Piedalies konkursā un laimē pastas pagatavošanas komplektu no 'Dobeles dzirnavnieka'
14.oktobris 2014 12:14
Ja tu vai tava ģimene esat pastas (makaronu) ēdienu cienītāji, tad šis konkurss būs paredzēts tieši jums! Oktobris ir Pasaules Pastas mēnesis, kurā cilvēki vairāk interesējas, uzzina un eksperimentē ar šo it kā ikdienišķo, taču patiesībā neizzināto ēdienu. Tāpēc tieši šomēnes aicinām baudīt pastas ēdienus visdažādākajos veidos – ar ierastām, kā arī līdz šim nebijušām piedevām.
Ozolnieku rudens pusmaratons notiks kopā ar 'spartatloniešiem'
10.oktobris 2014 15:41
19. oktobrī Ozolniekos notiks XII Ozolnieku rudens pusmaratons, kurā piedalīsies titulētais skrējējs no Ogres – Valdis Ņilovs, kurš ir arī Skrējēju kluba "Ozolnieki" biedrs. Viņš nesen atgriezies no Grieķijā notikušā leģendārā Spartatlona skrējiena (ap 246 km), kur latvietis, noskrienot daudzus vietējos "spartiešus" un pasaules līmeņa ultramaratonistus, ierindojās augstajā 10. vietā.
Vairumam velobraucēju ir nepietiekamas satiksmes noteikumu zināšanas  (16)
30.septembris 2014 21:46
Lielākajai daļai velobraucēju ir nepietiekamas ceļu satiksmes noteikumu zināšanas, liecina apdrošināšanas sabiedrības " BTA " apkopotie velobraucēju ceļu satiksmes noteikumu zināšanu testa rezultāti. No 4 326 velobraucējiem, kuri piedalījās testā, 76% nespēja atbildēt pareizi uz visiem testa jautājumiem ar pirmo mēģinājumu.
Ar vizītēm Kuldīgā un Valmierā turpinās skolēnu viesošanās Latvijas uzņēmumos
24.septembris 2014 12:59
Ar viesošanos Kuldīgā un Valmierā šonedēļ turpinās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotās vidusskolēnu vizītes Latvijas uzņēmumos.
Īpašā nedēļā aicina īstenot labus darbus
23.septembris 2014 10:04
Laikā no 13.līdz 19.oktobrim jau sesto reizi norisināsies akcija "Labo darbu nedēļa", ko rīko labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv".
Viktors Zemgals atsedz savu alternatīvo šķautni  (11)
22.septembris 2014 16:51
Pazīstamais mūziķis Viktors Zemgals (attēlā), kuru pierasts saistīt ar Eoliku un šlāgeri, beidzot īsteno sapni, piedāvājot alternatīvu savu versiju - mūziķis ieskaņojis leģendāru rokmūziķu dziesmu kaverversijas un radījis oriģinālgabalus roķīgā stilā.
Interneta vidē aktīvākie 11.Saeimas deputāti ir Viļums, Judins un Naudiņš  (19)
19.septembris 2014 13:46
11.Saeimas sasaukuma laikā interneta vidē aktīvākie un atsaucīgākie deputāti ir Juris Viļums (LRA/RP), Andrejs Judins (V) un Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK), liecina sabiedriskās politikas centra "Providus" sadarbībā ar "kandidatiuzdelnas.lv" izveidotais interneta vidē pašu atsaucīgāko un aktīvāko deputātu tops.
'Google' saglabā pirmo vietu Latvijā mīlētāko zīmolu topā  (9)
18.septembris 2014 19:10
Latvijas mīlētāko zīmolu saraksta pirmajā vietā ir zīmols "Google", ceturtdien paziņots aģentūras "DDB Latvija" sadarbībā ar pētījumu kompāniju "GfK Custom Research Baltic", "PHD Latvija" un žurnālu "Kapitāls" veidotā "Mīlētāko zīmolu topa" apbalvošanas ceremonijā.
Bezmaksas seminārs par augstāko izglītību Austrālijā jau 22. septembrī
17.septembris 2014 08:58
Oficiālais Griffith University pārstāvis Latvijā, Mācību centrs "Linkturs", piedāvā studentiem un vidusskolēniem informatīvu semināru, kura laikā Griffith University pārstāvis Entonijs Bredlijs ( Anthony Bradley ) iepazīstinās interesentus ar universitāti, tās piedāvātajām iespējām, iestāšanās un studiju procesu universitātē, piedāvātajām studiju programmām, kā arī sniegs daudz citas vērtīgas informācijas par šo universitāti un studijām Austrālijā kopumā. Seminārs notiks 22. septembrī plkst. 17:00 Mācību centra "Linkturs" telpās Rīgā, Tērbatas ielā 5-3 (2. stāvā).
Ar viesošanos 'Draugiem.lv' tiek atklāta skolēnu vizīšu sezona Latvijas uzņēmumos  (1)
10.septembris 2014 17:34
Ar četrām vizītēm SIA "Draugiem.lv" aizsākas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotās vidusskolēnu vizītes Latvijas uzņēmumos.
Latvijas jauniešiem ir grūtības novērtēt savas intereses un spējas  (2)
08.septembris 2014 13:47
Jaunieši Latvijā apzinās, cik svarīgi ir prast novērtēt savas zināšanas, intereses un spējas, izvēloties karjeras virzienu, taču tikai daļa no viņiem to spēj. Turklāt jaunieši ar karjeras izvēles jautājumiem nesteidzas, secināts Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkotajā aptaujā.
Ogres Dinamīts atgriežas ar jaunu hitu 'Monēta'  (16)
02.septembris 2014 11:28
Pirms gada pašmāju mūzikas biznesā sevi spilgti pieteica jauniņais Emīls Mangulis (attēlā) – kā debijas hitu viņš bija izvēlējies dziesmu Es esmu dinamīts , un tautā tolaik 14 gadus veco puisi aši nodēvēja par Ogres Dinamītu.
Valsts policija aiztur grupējumu, kas šantažējis potenciālos pedofilus  (15)
25.augusts 2014 21:55
Valsts policija aizturējusi grupējumu, kas internetā meklējuši potenciālos pedofilus un pēc tam mēģinājuši iegūt no viņiem naudu, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
Kampaņā 'Latvijas labums' rosina veicināt valsts ekonomiku un izvēlēties pašmāju produktus  (36)
25.augusts 2014 17:10
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar reklāmas aģentūru "DDB Latvia" un vairāku nozaru asociācijām šodien sākusi ilgtermiņa kampaņu "Latvijas labums", aicinot iedzīvotājus veicināt valsts ekonomiku, iegādājoties Latvijā ražotus produktus un preces.