Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
Par 'draugiem.lv' lietotāju datu nelikumīgu iegūšanu aiztur trīs nepilngadīgos  (3)
23.maijs 2016 16:36
Valsts policija (VP) aizturējusi trīs 1999. gadā dzimušus jauniešus, kuri veikuši nelikumīgas darbības ar interneta vietnes "draugiem.lv" lietotāju datiem. Kratīšanas laikā policija izņēma datu nesējus, kuros bija vairāk nekā tūkstotis ar virtuālajām identitātēm, informē VP.
Piedalies Māmiņdienas kolāžas veidošanā un saņem ievērojamas atlaides masāžai
04.maijs 2016 12:00
Šajā svētdienā svinēsim vienu no sirsnīgākajiem svētkiem -Māmiņdienu. Tāpēc masāžas studiju tīkls "Figura Line" ir sagatavojis kādu patīkam pārsteigumu visām māmiņām (arī vecmāmiņām un krustmāmiņām).
Foto: Vecrīgā sāk svinēt Baltā galdauta svētkus  (9)
02.maijs 2016 14:37
Pirmdien Vecrīgā Latvijas Institūts (LI) aizsācis Baltā galdauta svētku svinēšanu.
'Vasara sākas Litenē' - lielais vasaras sezonas atklāšanas festivāls 21.maijā
29.aprīlis 2016 08:54
Jau tūlīt, tūlīt sāksies vasara, jau pavisam drīz! Vasaru mēs atklāsim Litenē kā lielākais pasākums Austrumvidzemē! Ar Gulbenes novada domes un Litenes pagasta pašvaldības atbalstu tapa lielisks pasākums.
Es esmu Ušakovs un viss, par ko man nav slinkums būt  (4)
27.aprīlis 2016 15:55
Pēdējās dienās visi dusmojas uz Rīgas mēru, jo kārtējo reizi Nils Ušakovs rafinēti ir izrāvis spalvu no latvieša deguna. Kašķis sākās, jo mērs publicēja karikatūru, kuras vēstījums it kā norādīja, ka Latvija pati ir vainīga pie okupācijas, tā vismaz tas tika interpretēts. Ušakova sieva, kura audzināta latviskā garā, steidzās aizsākt kampaņu vīra atbalstam 'Es Esmu Ušakovs'. Dienu vēlāk pats Ušakovs aizsāka identisku kampaņu, aicinot cilvēkus būt Kaptelovam un Barteckim. 'Skats.lv' piedāvā vēl dažus variantus, par ko tu vari būt, lai tā palīdzētu nelaimē nonākušajiem.
Kuldīga izveidojusi pilsētas spēli, kur ar virtuālu vilcieniņu vizināt pasažierus
23.aprīlis 2016 07:55
Pavasaris Kuldīgā iestājas tad, kad virs Ventas rumbas, mugurām zaigojot, sāk lidot zivis, bet pa pilsētas ielām sāk braukāt tūristu vilcieniņš Ludis jeb Goldingen Train . Gatavojoties tūrisma sezonai, Kuldīga piedāvā jaunu spēli "Ludis", kurā ikviens ar vilcieniņu var doties virtuālā braucienā pa pilsētas ielām, palīdzot Ludim izvizināt pēc iespējas vairāk pasažieru, pastāstīja Kristīne Duļbinska, pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.
Ar mobilās aplikācijas palīdzību aicina talciniekus ziņot par videi kaitīgiem atkritumiem  (1)
23.aprīlis 2016 07:46
Talcinieku ērtībām ir izveidota mobilā aplikācija "Vides SOS", kurā var ziņot par atrastajiem bīstamajiem atkritumiem, kurus nevajadzētu atstāt bez ievērības, informē aplikācijas izveidotāji.
Piektdienas rītā vietām arī snieg, Alūksnē balta zeme  (5)
22.aprīlis 2016 04:02
Piektdien nokrišņu zonas turpinās šķērsot Latviju, līdz ar to debesis skaidrosies tikai brīžiem un daudzviet pa laikam līs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtā informācija.
Gaidot valsts simtgadi, 4. maijā aicina svinēt Baltā galdauta svētkus  (12)
21.aprīlis 2016 13:58
Atsaucoties Latvijas simtgades biroja aicinājumam, Latvijas Institūts (LI) aicina ikvienu iedzīvotāju un Latvijai piederīgo visā pasaulē 4. maijā – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā – kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus.
Bērniem un jauniešiem atgādina par elektrodrošību
18.aprīlis 2016 14:24
Jau ceturto gadu AS "Sadales tīkls" pastiprināti vērš sabiedrības uzmanību elektrodrošības jautājumiem un, lai arī šogad pirms vasaras brīvdienām atgādinātu bērniem un jauniešiem par elektrības bīstamību, 15.aprīlī AS "Sadales tīkls" uzsāka ikgadējo elektrodrošības kampaņu, atgādinot - "Ar elektrību neriskē, izdzīvo!". Kampaņas ietvaros izveidota īpaša mājas lapa arelektribuneriske.lv , kurā interaktīvā veidā bērni un jaunieši var atkārtot zināšanas elektrodrošībā un, līdz 30.maijam piedaloties konkursā, iegūt balvas.
Jogas skolotāja sava tvirtā ķermeņa iegūšanai izmanto zirgu
18.aprīlis 2016 13:29
27 gadus vecā amerikāniete Angela Nuneza ar jogu sāka nodarboties studiju gados un šobrīd viņai ir teju 10 gadu pieredze šajā sfērā. Otra dzīves mīlestība jaunajai sievietei ir zirgi. Un tas ir tikai pašsaprotami, ka kādu dienu viņa sev uzdeva jautājumu - kas notiktu, ja šīs divas aizraušanās apvienotu.
Datu publicēšana internetā grauj laulības un karjeras
17.aprīlis 2016 13:22
Ļaudis joprojām neapdomīgi kopīgo privāto informāciju internetā riskantās situācijās, liecina "Kaspersky Lab" pētījums . 28% nejauši publicē konfidenciālus datus, bet 16% labprāt atklāj savus noslēpumus, lai gan internetā kopīgotā informācija viņiem var draudēt ar attiecību izjukšanu vai darba zaudēšanu.
Pie jaunatklātā krūšu pašpārbaudes punkta veidojas rindas
11.aprīlis 2016 16:44
8. aprīlī modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" atklātajā Krūšu pašpārbaudes punktā pirmajās tā darbības dienās pat veidojās rindas – sieviešu interese par bezmaksas iespēju apgūt krūšu pašpārbaudes metodi tiešām ir liela, un tā ir laba ziņa, jo, tieši pateicoties regulārai krūšu pašpārbaudei, visbiežāk laikus tiek atklāts krūts vēzis , portālam Rutks.lv pastāstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Āboltiņa.
Populārākās lietas, ko tu darīji interneta kafejnīcā 2002. gadā  (13)
08.aprīlis 2016 13:40
Ja vēl var atrast cilvēkus, kuri apgalvo, ka padomju laikos bija labāk, tad tādu, kuri teiktu, ka interneta kafejnīcas bija foršākas par planšetēm vai viedtālruņiem, nav. Tomēr šie kultūras centri bija ļoti svarīgi un vajadzīgi ceļā uz pilnvērtīgu dzīvi internetā, tāpēc pieminot šos mežonīgos DSL laikus, atminēsimies par lietām, kas bija pašas pieprasītākās šajās iestādēs.
Dainis Cipulis: Kādreiz biju eiroskeptiķis  (100)
07.aprīlis 2016 00:10
Rakstīt mani pamudināja izdaudzinātā Ungārijas premjerministra V. Orbana runa, kurā tiek atmaskota "Briseles" politika, kas naidīga nacionālām valstīm. Arī Latvijā ir ne mazums V.Orbana fanu, kuri gatavi savā karogā ierakstīt viņa teikto, par cīņu pret Briseles varmācīgo režīmu, latviešu mentalitātei tik svešajām liberālisma vērtībām un tā tālāk un tā joprojām.
Lielā izceļošana. 'Domuzīmes' diskusija par migrāciju  (7)
04.aprīlis 2016 13:01
Kāpēc tik daudzi cilvēki joprojām no Latvijas pārceļas uz dzīvi citās valstīs? Vai tikai finansiālu iemeslu dēļ, vai arī emigrācijai ir dziļāki cēloņi? Par to diskutē Aldis Austres, Gunta Ancāne, Zaiga Krišjāne, Evelīna Ozola, Aija Lulle, sarunu vada Eduards Ozoliņš. Diskusijas pirmpublicējums lasāms literatūras žurnāla "Domuzīme" piektajā numurā.
'Blatu būšana' pie Līgatnes dzīvniekiem: vienas pastaigas saruna ar Velgu Vītolu  (4)
31.marts 2016 06:14
"Es pasaukšu, viņi atnāks!" pastaigas laikā Līgatnes dabas takās man saka daudzu dzīvnieku "mamma" Velga Vītola. 1. aprīlī aprit 35 gadi, kopš viņa par mājām sauc Līgatnes dabas takas. Kopēja savām rokām izauklējusi vairākus desmitus dzīvo būtņu, no kurām daudzas joprojām dzīvo dabas takās. Kurš gan nezina slaveno lāceni Ilzīti, kura uzaugusi līdzās Velgas pašas bērniem? Taču Velgas gādībā un sirdī nonāk katrs dzīvnieciņš, kam viņa veltījusi rūpes un uzmanību. "Tā ir mana dzīve," viņa apliecina.
No brēcieniem tumsā līdz vienam saldajam ķirsim – 5 romantiski iepazīšanās stāsti
30.marts 2016 15:20
Pavasaris ir laiks, kad mostas ne tikai daba un mūsu apņēmība biežāk izkustēties, bet arī kaut kur dziļi sirdī snauduļojošā romantika. Pirmie saules stari, valgās zemes smarža un pakrūtē mutuļojošā vēlme mīlēt un iemīlēties. Baudot romantisko noskaņojumu, sadarbībā ar portālu Precos.lv piedāvājam piecus iepazīšanās stāstus, skaistus savā dažādībā un tādus, kas atgādina – īsta mīlestība piemeklē negaidot!
Vai puķu kastes uz balkona un palodzes jāsaskaņo ar pašvaldību?  (3)
30.marts 2016 06:44
Pavisam drīz ziedēs un zaļos piemājas dārza dobes, taču košo ziedu pirmo plaukumu vairums izvēlas atrādīt arī uz balkoniem un palodzēm. Vai dzīvojamo māju iedzīvotāji var brīvi apzaļumot savas palodzes un balkonus vai tomēr šajā sakarā ir strikti noteikumi, kas jāievēro?
Baznīcas vietā senlatviešu tradīcijas: Evijas un Viestura dievturu kāzas  (14)
29.marts 2016 22:46
Baznīca, balta kleita, plīvurs – šīs mūsdienās tradicionālās un tik ierastās nianses pavisam noteikti neietilpa Viestura (24) un Evijas (21) kāzu dienas veidolā. Abi jaunieši "jā" vārdu viens otram teica saskaņā ar senlatviešu tradīcijām, kurās ietilpst tautastērpi, līdzināšana un virkne citu izdarību, kuras apvij gadu gadiem piekopta ticība. Izrādās, ka mūsdienās noorganizēt gandrīz autentiskas dievturu vedības nav no vieglākajiem uzdevumiem, taču tas ir izdarāms, un to paveica arī Viesturs un Evija.
Katrs trešais ar auto brauc vienatnē, liecina aptauja  (4)
24.marts 2016 13:27
Lai arī liela daļa Latvijas iedzīvotāju ikdienā automašīnu izmanto kopā ar savu ģimeni (36%), teju tikpat daudzi brauc vienatnē, noskaidrots " Statoil Fuel & Retail Latvia" veiktajā aptaujā.
Laiks veselīgam skaistumam! Tikai 3 dienas masāža par īpašu cenu 8 EUR
05.marts 2016 10:00
Gaisā sāk justies pavasaris, bet kalendārs nepielūdzami rāda, ka līdz pludmales sezonai atlikušas mazāk kā 90 dienas. Laiks parūpēties par savu pašsajūtu, uzlabot ādas stāvokli un samazināt ķermeņa aprises!
Kā Ivo Fomina dzīve varēja izvērsties, ja viņš būtu uzvarējis Eirovīzijā  (5)
04.marts 2016 13:07
2004. gadā Ivo Fomins kopā ar savu cīņu biedru Tomasu Kleinu devās iekarot Eirovīziju, tiesa gan, neveiksmīgi. Toreiz viņš izpildīja to dziesmu, kurai tu zini visus vārdus, tikai brīžos, kad tā skan radio 'Skonto'. Eiropa tam nebija gatava, bet nekas, pati vainīga. 'Skats.lv' piedāvā paspekulēt ar to, kā šodienas jubilāra Ivo Fomina karjera būtu izvērtusies, ja viņš būtu izcīnījis uzvaru 2004. gada Eirovīzijā.
Māksliniece Ieva Drāzniece: sievietes dabā ir tendence dot, taču jāiemācās arī palūgt
23.februāris 2016 10:10
Mīlestība , ko dot, ego, ko apslāpēt, pacietība, ko iemācīties, sieviete, kuru sevī nekad nepazaudēt. Tās ir mākslinieces un rotu zīmola Loop dibinātājas Ievas Drāznieces šī brīža laimes formulas. Mūsu sarunā viņa atklāj gan to, kā jūtas bērns, kurš radošumu sevī iezīdis jau ar mātes pienu, gan to, kā iemācīties sevi mazliet pieradināt. Tā, lai dzīvot izdotos baudpilnāk.
Pārtrauks izdot 'National Geographic' žurnālu latviešu valodā  (12)
22.februāris 2016 15:47
Februāra beigās iznāks pēdējais žurnāla " National Geographic " izdevums latviešu valodā, informēja izdevēji.
Prokuratūrai nodod bērnu pornogrāfijas 'kolekcionāra' lietu; septiņu gadu laikā cietuši 1000 jaunieši  (15)
19.februāris 2016 15:15
Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) darbinieki šonedēļ lūguši prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par bērnu pornogrāfijas kolekcionēšanu, portālu "Delfi" informēja Valsts policijā.
Cik nodokļos Latvijai, Igaunijai un Lietuvai samaksā starptautiskie interneta tehnoloģiju milži  (18)
17.februāris 2016 10:33
Arvien vairāk Latvijas, Igaunijas un Lietuvas uzņēmumu izmanto iespēju reklamēties tādās starptautiskās sociālo tīklu platformās kā " Facebook ", "Linkedin" un " Google ". Līdz šim nevienam no vietējiem tirgus spēlētājiem nebija ne jausmas par to, cik liela ir šo vietņu daļa Baltijas reklāmas tirgū. Tagad jauns nodokļu administrēšanas režīms ļauj uzzināt šo kompāniju pienesumu pašmāju budžetam, bet nekliedē neziņu par reklamēšanās apjomu.