Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
Septiņi latviešu nāves grēki: Ceļš uz elli  (18)
03.februāris 2016 12:15
Kristietībā ir definēti septiņi nāves grēki: iekāre, negausība, mantkārība, slinkums, dusmas, skaudība un lepnība. Visiem skaidrs, ka nevienu, kaut puslīdz normālu latvieti, šādas lietas nebiedē un neuztrauc, jo tādās nekrietnības mūsu tautai nepiedien. Mums ir pašiem savi, īpašie nāves grēki, par kuru īstenošanu latvietis nonāk latvieša ellē.
Foto: Kā premjere, deputāti un zinātnieki LU Absolventu klubu atklāja  (28)
31.janvāris 2016 14:20
Piektdien, 29. janvārī, Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā svinīgi tika atklāts LU Absolventu klubs (LU AK), portālu "Delfi" informēja kluba pārstāvji.
Kontu izveidot sociālajos tīklos bērni ES varēs tikai ar vecāku atļauju  (6)
28.janvāris 2016 17:53
Konta izveidošanu sociālajos tīklos Eiropas Savienībā (ES) turpmāk plāno tikai ar vecāku atļauju bērniem līdz 16 gadiem, taču dalībvalstīm būs tiesības šo vecumu samazināt līdz 13 gadiem, ceturtdien izskanēja diskusijā ES Mājā par jauno regulējumu personas datu aizsardzības jomā.
Bērna bilde sociālajos tīklos - ārpus vecāku kontroles
27.janvāris 2016 11:44
Publiskojot sava bērna bildes internetā, vecāki neiedomājas, ka bērns to nemaz nevēlas. Bet vai tad viņam kāds pajautā? Ko vecāki bērnam atbildēs, kad viņš sapratīs, ka ir bijis vecāku "mērīšanās" objekts un viegls mērķis pedofiliem?
'Google' meklētākie vārdi 2015. gadā: Algas kalkulators, Rīgas svētki, Raimonds Vējonis  (2)
25.janvāris 2016 12:44
" Google " ir nācis klajā ar kārtējo – 15. – meklēšanas gada pārskatu "Year in Search". Tas ir skats uz pērno gadu ar pasaules kolektīvajām acīm tīmeklī. "Year in Search" piedāvā svarīgāko notikumu un populārāko tendenču unikālu atspoguļojumu, ņemot vērā Latvijā veiktos meklējumus, vēsta "Google Latvia".
Jurģis Krūmiņš: Porziņģis un barikādes  (29)
23.janvāris 2016 00:04
Gada beigās, atskatoties uz janvāri, TV līdzās Valsts prezidenta veselības nedienām noteikti pieminēs arī barikāžu 25.gadadienu un, iespējams, latviešu kolektīvo sadošanos rokās, sociālajos tīklos balsojot par Kristapa Porziņģa dalību NBA zvaigžņu spēlē.
Sola remontēt gandrīz trešdaļu no sliktā stāvoklī esošajiem RNP namiem  (9)
21.janvāris 2016 21:31
Pašvaldības SIA " Rīgas namu pārvaldnieks " (RNP) pērn aplēsis, ka uzņēmuma apsaimniekošanā ir 224 nami ar sliktu tehnisko stāvokli, no kuriem 71 nama kopīpašnieki sapulcēs vienojušies par uzkrājuma veidošanu neatliekamo remontdarbu veikšanai kopumā 2,25 miljonu eiro apmērā, Rīgas domes Mājokļu un vides komitejā stāstīja RNP valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis.
Cehs.lv: Latvieši metas jaunā stulbingā – Kristaps Porzingis #NBAVote  (110)
21.janvāris 2016 00:04
Kopš neatkarības atgūšanas Viktora dzīve gājusi tikai uz augšu – vispirms Latvija ieguva savu pirmo McDonald's, bet pāris gadus vēlāk – arī Hesburger. Viens no tiem jaunajam vīrietim aizvietoja futbolu, bet otrs – skriešanu. Toties radās arvien vairāk brīvā laika, ko jestri pavadīt sēžot pie datora.
Kā iespējams iegūt slaidāku un tvirtāku augumu veselīgā veidā 4 nedēļu laikā?
15.janvāris 2016 19:26
Jauns gads – jaunas apņemšanās! Daudzām no mums – sievietēm, viena no šī gada apņemšanās ir dzīvot veselīgāk un uzlabot figūru. "Figura Line" komanda zina kā palīdzēt justies labāk, samazināt apkārtmērus, padarīt ādu tvirtāku un samazināt celulītu veselīgā un patīkamā veidā! Un jā, iespējami patiesi pārsteidzoši rezultāti jau 4 nedēļu laikā!
Kopīgošana sociālajos tīklos viegli padara lietotājus par kibernoziedznieku upuriem  (1)
14.janvāris 2016 14:00
Gandrīz trešdaļa (30%) sociālo tīklu lietotāju kopīgo ziņas, reģistrēšanos un citu personīgo informāciju ne vien ar draugiem, bet ar visiem, kas atrodas tiešsaistē, liecina "Kaspersky Lab" pētījums . Šādā veidā sociālo tīklu lietotāji plaši atver durvis kibernoziedznieku uzbrukumiem, jo cilvēki joprojām neapzinās, cik publiska var būt viņu informācija šajos kanālos.
Par savu bērnu slepkavību Baložos apsūdzētajai mātei piespriež 20 gadu cietumsodu  (151)
12.janvāris 2016 16:01
Rīgas rajona tiesa otrdien par divu savu bērnu noslepkavošanu Baložos apsūdzētajai mātei piesprieda 20 gadu cietumsodu.
Aizliegtais auglis būs vēl saldāks – vecāku viedokļi un psihoterapeites padomi par interneta lietošanu bērnam un kontroli  (1)
10.janvāris 2016 16:58
Nav jau nekāds noslēpums, ka mūsdienās bērniem pieeja dažādām tehnoloģijām un sociālajiem tīkliem ir diezgan ātra. Uztraukums par bērnu drošību, pirmajiem soļiem interneta vidē un vēlme pakontrolēt mazos ķiparus - katram vecākam ir pašsaprotama. "Tad varētu arī pastāstīt pirmos impulsus, ka internets nav rotaļlieta. Tas ir veids, kā mēs varam sazināties ar citiem cilvēkiem," stāsta ģimenes psihoterapeite Iveta Lielmane.
Jelgava aicina: ziemas pirts, zvanu muzejs un savvaļas zirgi  (1)
26.decembris 2015 13:23
Zemgales lielākā pilsēta Jelgava ir viesmīlīga pilsēta, kas grib un prot uzņemt viesus arī ziemā. Šis ir gadalaiks, kad daba atpūšas, tāpēc arī mums pašiem jārod laiks atpūsties, veltīt laiku sev un saviem tuviniekiem. Jelgavā arī ziemā var apskatīt skaistākās vietas, lai nobaudītu neparastus našķus un sasildītos ar šokolādes piparmētru tēju.
Tukuma novadā veidos informatīvo materiālu par bēgļu uzņemšanu Latvijā  (11)
24.decembris 2015 17:24
Tukuma novadā veidos informatīvo materiālu par plānoto patvēruma meklētāju uzņemšanas sistēmas izveidi Latvijā un situāciju pašvaldībā, pastāstīja Tukuma pašvaldības vadītājs Ēriks Lukmans.
Agnese Boboviča: 'Balti dūmi' personas datu aizsardzībai  (13)
22.decembris 2015 02:10
Jau pierasts, ka Vatikāns, paziņojot par jaunā pāvesta ievēlēšanu, to dara ar baltu dūmu palīdzību, savukārt, ja rezultāts ir negatīvs, tad pasaule tiek apziņota ar melniem dūmiem.
Pasaki paldies savam ārstam un laimē balvu
21.decembris 2015 13:13
"Centrālā laboratorija" pirmdien, 21. decembrī, atklājusi Ziemassvētku akciju "Pasaki paldies savam ārstam!", kuras laikā ikviens var uzrakstīt savam dakterim veltītu pateicības stāstu. Akcijas noslēgumā gan ārsti, gan pacienti, kuri būs vissirsnīgāko stāstu autori, saņems dāvanas.
Ziemassvētku vecīša piedzīvojumi
17.decembris 2015 15:25
Atkal un kā katru gadu nāks Ziemassvētku vecītis – šis tuklais, bet visai iznesīgais vīrs ar sārtiem vaigiem, kurš spēj iekāpt ne tikai pa skursteni, bet arī pa septītā stāva logu, piedalīties stafetēs un nospēlēt saksofonu. Un visi viņu gaida, un visi smaida sastopot.
'Imigranti aizspieda muti...' – sociālajos tīklos izplatās viltus ieraksts par bēgļiem Muceniekos  (85)
14.decembris 2015 11:01
"Pie pieturas Mucenieku centrā 17 gad. meitenei imigranti aizspieda muti, atņēma telefonu. Policija pat neatbrauca." Ar šādu nepatiesu "Twitter" ierakstu 13. decembra vakarā dalījās Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Iesalnieks (NA).
Uzdāvini veselīgu skaistumu! Svētku piedāvājums - tikai par 9.90 EUR
11.decembris 2015 12:10
Viens ar vien biežāk teiktajiem novēlējumiem, gan dzimšanas dienā, gan sagaidot Jauno gadu ir veselības vēlējumi. Laba veselība un lieliska pašsajūta - tās ir lietas, kas par ko pašiem jārūpējas. Tāpēc masāžas studiju tīkls "Figura Line" ir sagatavojis īpašus piedāvājumus, lai varat parūpēties par savu vai kāda sev tuva cilvēka labu pašsajūtu un skaistumu!
Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas; 61% tic, ka mazos daudzumos tas nekaitē  (82)
27.novembris 2015 22:56
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) interneta aptaujā portālā " Draugiem.lv " secinājis, ka Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas, informēja SPKC pārstāve Ilze Arāja.
Izglītojošas un aizraujošas rotaļlietas jebkura vecuma bērniem  (3)
27.novembris 2015 13:52
Kā izvēlēties dāvanu bērnam? Būsim godīgi, visbiežāk mēs salūstam un pakļaujamies savu atvašu uzstājīgajam spiedienam, nopērkot tieši to rotaļlietu, kuru viņi lūdz. Pat tad, ja skaidri zinām, cik drīz tā tiks nomētāta mantu kastē.
'Figura Line' izaicina sievietes! Procedūra pašsajūtas un apkārtmēru uzlabošanai tikai 5 EUR
27.novembris 2015 03:48
Jaunā gada apņemšanās – sākšu rūpēties par savu veselību, zaudēšu liekos centimetrus, vairāk kustēšos. Ak, cik tas ir pazīstami! Masāžas studiju tīkls “Figura Line” izaicina Tevi – negaidi jauno gadu! Sāc tagad! Un 2016.gadu sagaidīsi enerģijas pilna un svētku tērps izskatīsies vēl labāk.
Andris Ambainis, Alma Vītola, Kārlis Vērdiņš un citi - atskats uz 'Iedvesmo mācīties!' trešo dienu
26.novembris 2015 10:31
25. novembrī Iespējamās misijas akcijas " Iedvesmo mācīties! " ietvaros uz Latvijas skolām devās Latvijas Universitātes profesors Andris Ambainis, dzejnieks Kārlis Vērdiņš , ultramaratoniste Alma Vītola, " Draugiem.lv " runasvīrs Jānis Palkavnieks , aģentūras WRONG Digital radošais direktors Oskars Cirsis, prokūriste Antra Zālīte, kā arī uzņēmēji Diāna Krišjāne un Kristaps Drone, kas skolēniem vadīja īpašas mācību stundas.
'7 stāsti par mums' - Normālu ģimeņu nemēdz būt. Ir tikai mīlošas
23.novembris 2015 11:41
Publicēta īsfilmu sērijas "7 stāsti par mums" noslēdzošā, 7. sērija, kuras tēma ir diskriminācija dzimuma dēļ. Lomās Valdis Lūriņš, Ieva Pļavniece, Dace Vītola, Zane Dombrovska, Imants Pakalnietis, Inga Tropa, Juris Kalniņš un citi.
Ar Valsts prezidenta vadītu audzināšanas stundu sākas akcija 'Iedvesmo mācīties'
23.novembris 2015 09:48
Ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vadīto mācību stundu par videi veselīgu dzīvesveidu Rīgas Ostvalda vidusskolā pirmdien, 23. novembrī, sākas izglītības programmas " Iespējamā misija " rīkotā akcija " Iedvesmo mācīties! ".
'7 stāsti par mums' - saskati cilvēku, nevis stereotipu!  (2)
17.novembris 2015 10:44
Publicēta īsfilmu sērijas "7 stāsti par mums" 4. sērija, kuras tēma ir diskriminācija uz etniskās piederības pamata. Lomās Dace Volfarte, Eduards Hiršs un citi.
Avārijā cietuši grupas 'Apvedceļš' mūziķi  (31)
16.novembris 2015 10:00
Nelāgu atgadījumu nedēļas izskaņā piedzīvojuši grupas Apvedceļš mūziķi - atceļā no uzstāšanās divi no mūziķiem - solists un basģitārists - cietuši ceļu satiksmes negadījumā.
Sociālos tīklus vairāk lieto sievietes; 'Twitter' un 'YouTube' - vīrieši  (5)
15.novembris 2015 12:27
Tādus klasiskos sociālos tīklus kā " Draugiem.lv ", " Facebook .com" un "Odnoklassniki.ru" vairāk lieto sievietes, kamēr vīrieši veido lielāko daļu " Twitter .com" un " YouTube .com" auditorijas, liecina mediju aģentūras "Creative Media Services" veikts pētījums.
'Draugiem.lv' populārāks laukos, bet 'Facebook.com' - Rīgā  (14)
14.novembris 2015 17:28
Sociālais tīkls " Draugiem.lv " vispopulārākais ir lauku reģionos, kamēr " Facebook .com" - Rīgā, liecina mediju aģentūras "Creative Media Services" veiktais pētījums.