Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
Izdevīgi Ziemassvētku piedāvājumi tievinošajai masāžai
18.decembris 2014 11:54
Decembris ir svētku laiks, kad apdāvinām viens otru. Arī masāžas studiju tīkla "Figura Line" komanda vēlas iepriecināt citus, tādēļ ir sagatavojusi īpašus piedāvājumus.
Prezidentūra liks paskatīties uz sevi no malas
18.decembris 2014 08:43
Daugavpils bāra "Artilērijas pagrabi" īpašnieks Andrejs Faibuševičs intervē politoloģi Žanetu Ozoliņu.
Latvija ir Eiropas digitālā lielvalsts
11.decembris 2014 08:46
Par Eiropas Savienības Padomes prezidentūras nozīmi Latvijā sarunājas ceptuves "Lāči" saimnieks Normunds Skauģis un ES vēstniece Ilze Juhansone.
Cilvēktiesību dienā sabiedrībā pazīstami vīrieši aicina: 'Esi par sievieti – #EsiVecis!'  (79)
10.decembris 2014 10:29
10.decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā cilvēktiesību diena. Resursu centrs sievietēm "MARTA", atzīmējot šo datumu, nolēma akcentēt sieviešu tiesības uz vienlīdzīgu un līdzvērtīgu attieksmi, tādēļ aicināja sabiedrībā pazīstamus vīriešus paust savu redzējumu par attieksmi pret sievieti Latvijā, piedaloties kampaņā "Esi vecis", informē tās organizatori.
'Coyote Fly' noticis šovs īpaši smalkai publikai  (67)
09.decembris 2014 14:22
Aizvadītās nedēļas izskaņā vērienīgs pasākums norisinājies klubā Coyote Fly , kur īpaši izmeklētas publikas aplausu un ovāciju pavadībā izskanējis starptautiskais koncertšovs Hennessy Artistry , kas Rīgā norisinājās jau ceturto gadu.
Ir izvērtētas 12 labākās idejas – konkursa 'Ideju kauss' finālistes  (4)
05.decembris 2014 16:40
Noslēgusies inovatīvo biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2014" biznesa ideju izvērtēšana: no 75 iesūtītajiem biznesa plāniem konkursa finālā ir iekļuvušas 12 labākās biznesa idejas. Konkursa finālisti 2.decembrī prezentēja savas idejas konkursa žūrijai un uzvarētāji tiks paziņoti noslēguma ceremonijā 11.decembrī, ko varēs vērot arī tiešraidē (plašāka informācija - www.idejukauss.lv ). Kopumā "Ideju kausam" tika iesniegtas 314 idejas, no kurām 132 tika izvirzītas konkursa otrajā kārtā.
Noskaidroti 'Lego' Adventes kalendāra konkursa uzvarētāji
28.novembris 2014 12:09
Īsi pirms Adventes sākuma portāls "Cālis.lv" savus lasītājus aicināja pastāstīt par savu bērnu vēlmēm, ko viņi sapņo atrast Ziemassvētku vecīša dāvanu maisā šogad. Nedēļas laikā esam saņēmuši teju sešdesmit dažādus stāstus - aizkustinoši smeldzīgus, mīlīgi smieklīgus un bērnišķīgi atklātus - labākos no tiem, kā jau solījām, apkoposim rakstā, ko portālā publicēsim nākamnedēļ.
DELFI - 15: Pieci diži veikumi
25.novembris 2014 07:02
2014. gada 26. novembrī portāls DELFI svin 15 gadu dzimšanas dienu, un, atskatoties uz šajos gados paveikto, vēlamies parunāt ne tikai par darbu "parastās" žurnālistikas laukā, bet arī par veikumiem, kas katrs savā ziņā bija unikāli un, mūsuprāt, pozitīvā ziņā sašūpoja daļu Latvijas sabiedrības.
Šova "Ciemos" finālā triumfē Viesītes komanda  (1)
21.novembris 2014 08:00
20. novembra vakarā LTV1 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi aizraujošajam un spraigajam raidījuma Ciemos finālam. Pārākā un veiklākā ciema titulu un LMT dāvātos planšetdatorus, kā arī 7000 eiro pilsētas projekta īstenošanai sīvā trīs komandu konkurencē izcīnīja Viesītes komanda.
Līgatnes dabas taku jaunajiem iemītniekiem ar apmeklētāju palīdzību doti vārdi
20.novembris 2014 11:48
Tradicionāli visiem Līgatnes dabas taku dzīvniekiem vienmēr ir bijis savs vārds, bet trīs šī gada jaunpienācējiem kādu laiku tādi iztrūka. Pēc ilgām un vētrainām diskusijām vārdiņu konkursa žūrijas komisija vienojās, kurā no pāri pār 200 sociālajos tīklos ieteiktajiem vārdiem sauks ausaino pūcīti un kuri būs aļņu dvīņu bērniem. Tie ir Aušuks, Marģers un Mirga, pastāstīja Inta Lange, Līgatnes dabas taku vadītāja.
Kā ļaudis fano par šova 'Ciemos' dalībniekiem  (1)
13.novembris 2014 10:15
LTV1 viedspēle Ciemos rit jau septīto nedēļu, un azartiskos raidījuma dalībniekus jau iemīļojuši arī televīzijas skatītāji – katrai no komandām un spēles dalībniekiem pat ir izveidojies savs fanu, sekotāju un atbalstītāju loks, kas jūt līdzi un uzmundrina.
Labākie jaunie tūrisma produkti: Veselības augu dārzs 'Avotiņi' Limbažos
12.novembris 2014 11:52
Ja gribi būt možs un vesels, bet nezini, kā to panākt, jābrauc pie zāļziņa Jāņa Ulmja uz Limbažiem , kur piedāvā ekskursiju pa ārstniecības augu dārzu un interesantus stāstus par to pielietošanu.
DELFI-15: Īsais ceļvedis portāla lietotājiem
11.novembris 2014 06:56
Kopš 1999. gada 26. novembra daudz ūdeņu aiztecējis, tehnoloģijas strauji attīstījušās, tāpat arī portāls DELFI - ja savā pirmajā darbības gadā portāla pirmā lapa aizņēma "pusotru ekrānu" jeb vienu A4 lapu, tad šodien, laika gaitā nākot klāt milzumdaudz dažādiem tematiskajiem kanāliem, lai DELFI lasītājam parādītu kaut daļu no saviem jaunākajiem radošajiem resursiem, portāla sākumlapa ir "izstiepusies" sešu metru garumā - ja kāds vēlētos to izdrukāt, viņam vajadzētu vismaz 21 A4 formāta lapu. Turpinot DELFI-15 jubilejas rakstu sēriju, piedāvājam iepazīties ar dažām tehniskām iespējām, kas portālu ļauj izmantot daudz parocīgāk , kā arī īsu skaidrojumu par to, kas ir kas dažādajos portāla blokos un sadaļās.
Līgatnes dabas takas aicina dot vārdus šogad dzimušajiem alnēniem un pūcītei  (2)
10.novembris 2014 11:40
"Tradicionāli visiem Līgatnes dabas taku dzīvniekiem vienmēr ir bijis savs vārds. Taču šobrīd pusgadu pie mums dzīvo trīs "personības bez pases"," pastāstīja Inta Lange, Līgatnes dabas taku vadītāja.
Balso par savu 'Latvijas Gada auto 2015' simpātiju!  (10)
06.novembris 2014 17:21
Šonedēļ Ādažu apkārtnē konkursam pieteiktos 32 automobiļus vērtēs 28 žūrijas biedri. Uzdevums ir atlasīt astoņus finālistus, kuri konkursa pēdējā kārtā cīnīsies par prestižo " Latvijas Gada auto 2015" titulu, un izvēlēties papildnomināciju, kā "Mazais", "Apvidus", "Eko", "Komercauto", "Premium" u.c. uzvarētājus. Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad atsevišķa nominācija būs tautas balsojumam.
Labākie jaunie tūrisma produkti: Ceptuves 'Lāči' ekskursija 'Rotaļas ar zīmēm'  (1)
06.novembris 2014 12:15
SIA "Lāči" jaunā ekskursiju programma "Rotaļas ar zīmēm" ir viens no 10 tūrisma produktiem, kas šogad cīnās pat Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizētā konkursa  "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts"  uzvarētāja titulu. Ekskursijas dalībnieki "Lāčos" uzzina gan par latviskajām zīmēm, gan maizes cepšanu un daudz ko citu.
Izglītība Vācijā - tavu sapņu un profesionālo mērķu sasniegšanai
03.novembris 2014 09:26
Vācija ir valsts, kurai liela reklāma nav nepieciešama – tajā ir augsts dzīves līmenis, stabila ekonomiskā situācija un plašas iespējas profesionālajai izaugsmei dažādās nozarēs. Ik gadu tūkstošiem studentu un strādājošo no dažādām pasaules valstīm, kuri vēlas papildināt savas zināšanas un bagātināt iepriekš iegūto pieredzi, izvēlas tieši Vāciju kā vietu, kur piepildīt savus sapņus un sasniegt profesionālās virsotnes.
8. novembrī Rīgā - ārzemju izglītības semināru diena
03.novembris 2014 09:10
Jau 8. novembrī Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija norisināsies Mācību centra "LINKTURS" organizētā ĀRZEMJU IZGLĪTĪBAS SEMINĀRU DIENA – GLOBAL STUDY GUIDE . Izmantojiet šo lielisko iespēju uzzināt visu Jūs interesējošo informāciju par izglītības iespējām aiz Latvijas robežām!
Otro gadu pēc kārtas noteiks Latvijas gada labāko riteņbraucēju  (1)
23.oktobris 2014 14:47
No 10. līdz 30. novembrim ikviens sporta un riteņbraukšanas līdzjutējs būs aicināts balsot par 2014. gada Latvijas labāko riteņbraucēju, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.
Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu no 'Dobeles dzirnavnieka'
23.oktobris 2014 08:47
Oktobris ir Pasaules Pastas mēnesis. Šajā laika posmā ikviens tiek aicināts gan vairāk uzzināt, gan eksperimentēt ar šo it kā ikdienišķo, taču patiesībā neizzināto ēdienu.
Latviešu tautas Pugačova – dzejdaris un mūziķis Baltjancis  (32)
21.oktobris 2014 09:25
Par vienu no sociālo tīklu lietotāju iemīļotākajiem tēliem Latvijas šovbiznesā kļuvis Jānis Baltjancis (attēlā). Viņš ir gan dzejnieks, gan dziesmu vārdu autors, gan mūzikas izpildītājs, kurš savulaik pat uzvarējis Radio Lāga topā. 20 gadus bijis apmāts ar Allu Pugačovu, Baltjancis turpina priecēt fanus ar krievu dīvas pārbaudītiem līdzekļiem.
Iznāk 'Carnival Youth' debijas albums 'No Clouds Allowed' un video dziesmai 'Octopus'  (14)
20.oktobris 2014 17:48
Pirmdien, 20. oktobrī klajā nāk grupas "Carnival Youth" debijas albums "No Clouds Allowed", kurā līdzās jau maijā iznākušā EP "Never Have Enough" piecām dziesmām iekļautas vēl septiņas dziesmas, informē grupas pārstāvji.
Piedalies konkursā un laimē pastas pagatavošanas komplektu no 'Dobeles dzirnavnieka'
14.oktobris 2014 12:14
Ja tu vai tava ģimene esat pastas (makaronu) ēdienu cienītāji, tad šis konkurss būs paredzēts tieši jums! Oktobris ir Pasaules Pastas mēnesis, kurā cilvēki vairāk interesējas, uzzina un eksperimentē ar šo it kā ikdienišķo, taču patiesībā neizzināto ēdienu. Tāpēc tieši šomēnes aicinām baudīt pastas ēdienus visdažādākajos veidos – ar ierastām, kā arī līdz šim nebijušām piedevām.
Ozolnieku rudens pusmaratons notiks kopā ar 'spartatloniešiem'
10.oktobris 2014 15:41
19. oktobrī Ozolniekos notiks XII Ozolnieku rudens pusmaratons, kurā piedalīsies titulētais skrējējs no Ogres – Valdis Ņilovs, kurš ir arī Skrējēju kluba "Ozolnieki" biedrs. Viņš nesen atgriezies no Grieķijā notikušā leģendārā Spartatlona skrējiena (ap 246 km), kur latvietis, noskrienot daudzus vietējos "spartiešus" un pasaules līmeņa ultramaratonistus, ierindojās augstajā 10. vietā.
Vairumam velobraucēju ir nepietiekamas satiksmes noteikumu zināšanas  (16)
30.septembris 2014 21:46
Lielākajai daļai velobraucēju ir nepietiekamas ceļu satiksmes noteikumu zināšanas, liecina apdrošināšanas sabiedrības " BTA " apkopotie velobraucēju ceļu satiksmes noteikumu zināšanu testa rezultāti. No 4 326 velobraucējiem, kuri piedalījās testā, 76% nespēja atbildēt pareizi uz visiem testa jautājumiem ar pirmo mēģinājumu.
Ar vizītēm Kuldīgā un Valmierā turpinās skolēnu viesošanās Latvijas uzņēmumos
24.septembris 2014 12:59
Ar viesošanos Kuldīgā un Valmierā šonedēļ turpinās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotās vidusskolēnu vizītes Latvijas uzņēmumos.
Īpašā nedēļā aicina īstenot labus darbus
23.septembris 2014 10:04
Laikā no 13.līdz 19.oktobrim jau sesto reizi norisināsies akcija "Labo darbu nedēļa", ko rīko labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv".
Viktors Zemgals atsedz savu alternatīvo šķautni  (11)
22.septembris 2014 16:51
Pazīstamais mūziķis Viktors Zemgals (attēlā), kuru pierasts saistīt ar Eoliku un šlāgeri, beidzot īsteno sapni, piedāvājot alternatīvu savu versiju - mūziķis ieskaņojis leģendāru rokmūziķu dziesmu kaverversijas un radījis oriģinālgabalus roķīgā stilā.
Interneta vidē aktīvākie 11.Saeimas deputāti ir Viļums, Judins un Naudiņš  (19)
19.septembris 2014 13:46
11.Saeimas sasaukuma laikā interneta vidē aktīvākie un atsaucīgākie deputāti ir Juris Viļums (LRA/RP), Andrejs Judins (V) un Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK), liecina sabiedriskās politikas centra "Providus" sadarbībā ar "kandidatiuzdelnas.lv" izveidotais interneta vidē pašu atsaucīgāko un aktīvāko deputātu tops.