Draugiem.lv

Draugiem.lv

Draugiem.lv ir Latvijas sociālais tīkls, kurš atvērts 2004. gadā. Tā ir viena no apmeklētākajām Latvijas tīmekļa vietnēm, kurā reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz divus miljonus. Portāls ir pieejams vairākās valodās.

Redaktors iesaka
'Draugiem.lv' veidos savu televīziju  (10)
04.oktobris 2011 20:04
Populārais Latvijas sociālais tīkls "draugiem.lv" veido savu televīziju, apstiprināja "draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
'Draugiem.lv' īpašnieka apgrozījums pērn – 4,248 miljoni latu; peļņa pieaug teju divas reizes  (15)
16.augusts 2011 13:18
Sociālā tīkla " Draugiem.lv " īpašnieks "Draugiem" pagājušajā gadā strādāja ar 4,248 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 389,1 tūkstotim latu, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotā informācija.
Eksperts: 'Draugiem.lv' ir Latvijas sociālo tīklu bastions  (5)
22.jūlijs 2011 14:17
" Draugiem.lv " ir Latvijas sociālo tīklu bastions, uzskata sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis, kurš vada sociālo mediju aģentūru "Inspired Digital".
Saites
LieneCandy pēc dzemdībām jau atguvusi formu  (24)
18.augusts 2014 13:58
Populārā pašmāju skatuves māksliniece LieneCandy jeb Liene Greifāne (attēlā) augusta sākumā kļuva par māmiņu savam otrajam dēliņam Kristoferam, bet jau nedēļu pēc dzemdībām dziedātāja palepojusies ar gluži ideālu figūru.
Žirinovskis ālējas, netīkamais veloceliņš, cīniņš ar 'draugiem.lv' un Rīgas svētki tuvojas  (1)
13.augusts 2014 17:16
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu trešdienas aktuālajos notikumos Latvijā un pasaulē.
Uzņēmums 'Infy.me' apsūdz 'draugiem.lv' par idejas piesavināšanos  (44)
13.augusts 2014 15:13
Latvijas vizītkaršu aplikāciju izstrādātājs – start-up uzņēmums "Infy.me" - apsūdz Latvijas sociālo tīklu flagmani "draugiem.lv" par idejas piesavināšanos, integrējot jaunās kompānijas izstrādātu produktu savā portālā.
Video: Latvijas lielākās krūtis māca krāsoties  (28)
11.augusts 2014 14:21
Šovasar popularitāti Latvijā iemantoja modele Viktorija Vailda (attēlā), kuras izskats reti kuru spēj atstāt vienaldzīgu – ar plastikas operāciju palīdzību sieviete tikusi pie tik kuplām formām, ka, iespējams, uzskatāma par lielāko krūšu īpašnieci Latvijā.
Uzsāk vērienīgāko Latvijas emigrantu un diasporas aptauju  (11)
11.augusts 2014 09:30
Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta (LU FSI) pētnieki sadarbībā ar LU Ekonomikas un vadības fakultātes pētniekiem sāk īstenot vērienīgāko ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu un Latvijas valstspiederīgo aptauju.
Latvijas Radio piedāvās savus raidījumus arī 'podcast' formātā  (9)
09.augusts 2014 12:29
Sākot ar augustu, Latvijas Radio (LR) veidotos raidījumus klausītājiem piedāvās arī "podcast" formātā, informēja LR preses sekretāre Laura Elizabete Vanaga.
'The Washington Post' iesaka Latvijā veidotu programmu darbalaika efektivizēšanai  (6)
09.augusts 2014 11:46
Latvijā izveidotais darbalaika izlietošanas analīzes rīks "DeskTime" ļaus ne tikai darba devējiem noskaidrot, cik darbinieki lietderīgi pavada laiku pie uzņēmuma datora, bet arī pašiem darbiniekiem pavērot, cik laika patērēts darbam, bet cik - izklaidei, vēsta laikraksts "The Washington Post".
Aicina pastāstīt katram savu Baltijas ceļa stāstu  (15)
08.augusts 2014 14:55
UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar partneriem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā līdz šī gada beigām apkopo iedzīvotāju atmiņas par Baltijas ceļa laiku un dalību tajā. Sagaidot Baltijas ceļa 25. gadadienu, projekta "Baltijas ceļa stāsti" ietvaros šīs atmiņas tiks apkopotas interneta platformā www.thebalticway.eu, kā arī iekļautas Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājumos, bet 25 no šiem stāstiem – izdoti īpašā publikācijā.
Veselīga dzīvesveida cienītājiem 'Atlētika' dāvina 180 000 EUR
07.augusts 2014 08:30
Rūpējoties par veselīga dzīvesveida popularizēšanu un tā priekšrocību izzināšanu, fitnesa klubu tīkls "Atlētika" piedāvā nebijušu iespēju – ikvienam interesentam iegūt savā īpašumā "Atlētikas" dāvanu kuponus, kuru vērtība kopumā sastāda 180 000 EUR. Konkurss norisinās sociālajā tīklā "Draugiem.lv" un tā noteikumi ir pavisam vienkārši – dalībniekiem ir jāatbild uz aktuāliem un aizraujošiem jautājumiem par visu, kas saistās ar fitnesu, veselīgu dzīves veidu un fitnesa klubu tīklu "Atlētika" - jo vairāk pareizo atbilžu ir sniegts, jo lielāka ir dāvanu kupona vērtība.
Foto: Pieci seksīgākie Latvijas dibeni pozē pludmalē  (124)
05.augusts 2014 10:56
Finiša taisnē iegājis Liepājas pludmales bāra Red Sun Buffet rīkotais konkurss Latvijas Seksīgākais dibens 2014 − žūrijas komisija pēc ilgām pārdomām no vairāk nekā 20 pretendentēm izvēlējusies piecas finālistes, kuras jau piedalījušās pārsteidzošā fotosesijā Liepājas pludmalē.
Izskatot iedzīvotāju sūdzības, apstiprinās pieci vardarbības gadījumi bērnudārzos  (9)
03.augusts 2014 14:58
Pamatojoties uz iedzīvotāju sūdzībām, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) šogad veikusi pārbaudes 29 pirmsskolas izglītības iestādēs, konstatējot piecus vardarbības gadījumus, kā arī citus pārkāpumus.
Liepājā sācies pilsētas sakoptāko namu konkurss
01.augusts 2014 15:56
Liepājā sācies ikgadējais konkurss Liepāja pucējas , kurā tiks noskaidroti pilsētas sakoptākie nami, portālam Māja&Dārzs vēsta Liepājas būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls. Dalībiekus konkursam var pieteikt līdz 20.augustam.
Latvijas čempionāta 3x3 basketbolā spēles portāla 'Delfi' video tiešraidē
30.jūlijs 2014 14:01
Gaidāmajā nedēļas nogalē norisināsies trešais Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā, un centrālā laukuma spēles varēs vērot video tiešraidē portālā "Delfi".
Magone Burka publicē foto ar mazuli pie krūts  (88)
30.jūlijs 2014 12:43
Šovā Saimnieks meklē sievu iepazītā Kalētu puses saimniece Magone Burka jūnija sākumā kļuva par māmiņu savam otrajam dēlam, un vismaz pagaidām ģimene bauda vasaru Latvijā.
Mobilo aplikāciju bums ir beidzies, Latvijas 'startapiem' jāmeklē jauni virzieni, uzskata eksperti
29.jūlijs 2014 08:32
Latvijas jaundibināto informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumu jeb "startup" starpā pamanāma tendence meklēt jaunus darbības veidus, kas saistās ar citu uzņēmumu reālo vajadzību apmierināšanu un iesaistīšanos dažādu IT risinājumu vadītu ierīču un fizisku sistēmu ražošanā.
Koka tauriņu autori gūst atzinību Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumu konkursa finālā
28.jūlijs 2014 13:56
Vīriešu aksesuāru - koka tauriņu - autoru veidotais mācību uzņēmums "Garage Wooden Bow Ties" Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumu konkursa finālā guvis atzinību, izcīnot "Monton" mārketinga meistarības balvu, aģentūru LETA informēja biznesa izglītības biedrības "Junior Achievement-Young Enterprise Latvija" (YA-YE Latvija) mārketinga vadītāja Sintija Lase.
Lielākie Latvijas uzņēmumi virtuālo valūtu 'Bitcoin' ieviest neplāno  (6)
24.jūlijs 2014 09:41
Citi Latvijas uzņēmumi virtuālo valūtu "Bitcoin", līdzīgi kā to izdarīja lidsabiedrība " airBaltic ", ieviest neplāno. Uzņēmumu pārstāvji norāda, ka šāda sistēma ir salīdzinoši jauna, nav pilnībā droša un pēc tās nav pieprasījuma. Ja tāds rastos, vairāki uzņēmumi apsvērtu iespēju šādu kriprovalūtu ieviest, liecina uzņēmumu aptauja.
Prognozē 'miles' ekorallija rezultātus un iegūsti vērtīgas balvas  (2)
22.jūlijs 2014 18:05
Drošas Braukšanas Skola (DBS) un "Statoil Fuel & Retail Latvia" jau ceturto gadu rīko ekoralliju, kurā dalībniekiem jāveic noteikta maršruta distance ar papildus uzdevumu – patērējot iespējami mazāku daudzumu degvielas.
Magones bērna tēvs Ventis izvairās no DNS analīzēm  (95)
17.jūlijs 2014 14:31
Šova Saimnieks meklē sievu otrajā sezonā tapušā pārīša – dzejnieces Magones Burkas un guļbūvju celtnieka Venta Vītola – attiecību stāsts turpina attīstīties: kamēr Magone sociālajos portālos sūdzas par Venta nevēlēšanos veikt DNS testu, Ventis publicē attēlus no romantiskiem vakariem mākslinieces dzimtajā pusē.
Burbuļbols, spīdmintons un citi sporta veidi Ģimeņu sporta festivālā
16.jūlijs 2014 15:22
Sestdien, 19.jūlijā, plkst.11 Neretā notiks Ģimeņu sporta festivāls, informē Latvijas Tautas sporta asociācija.
Brašais Ventis Vītols publicē baisas bildes  (63)
16.jūlijs 2014 11:22
Šova Saimnieks meklē sievu otrajā sezonā iepazītais brašais guļbūvju celtnieks Ventis Vītols (attēlā) savus sekotājus sociālajos tīklos regulāri iepriecina ar dažādiem foto no ikdienas gaitām, bet šonedēļ viņš publicējis pārīti īpaši iespaidīgu kadru.
Aptauja: Ģimenisks sports Latvijā nav cieņā
08.jūlijs 2014 17:40
Ģimenes Latvijā ir gana kūtras, lai pavadītu brīvo laiku kopīgi sportojot, – vairāk nekā trešdaļa jauniešu brīvo laiku nevelta fiziskām aktivitātēm kopā ar vecākiem un pārējiem ģimenes locekļiem. Tā liecina aptauja, kas veikta Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta informatīvās kampaņas veselīga dzīvesveida un sportisko aktivitāšu veicināšanai "Kusties veselībai" ietvaros.
3x3 basketbols pie Brīvības pieminekļa: par Latvijas medaļām un ceļazīmēm uz 'EuroBasket'
07.jūlijs 2014 15:53
2. un 3.augustā Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa sešos īpašajos laukumos risināsies 3x3 basketbola svētki.
Policija pusotru gadu nevar notvert jauniešus - 'Draugiem.lv' lietotāju apkrāpējus, vēsta LTV  (49)
04.jūlijs 2014 21:58
Policijai jau pusotru gadu nav izdevies tikt galā ar Lielbritānijā dzīvojošiem jauniešiem no Latvijas, kuri no " Draugiem.lv " lietotājiem izkrāpuši naudu un bankas kontu datus, piektdien vēsta Latvijas Televīzijas ( LTV ) raidījums "Panorāma".
Latvieši brokastis uzskata par nozīmīgāko ēdienreizi un dienu sāk ar putru vai pilngraudu maizi
02.jūlijs 2014 12:58
Brokastis ir pati svarīgākā ēdienreize, tāpēc izvēlos ēst putru vai pilngraudu maizi – tā uz jautājumu "Kādas ir Tavas brokastis?" atbildējuši gandrīz 12 tūkstoši portāla Draugiem.lv lietotāju, kuri piedalījās Fazer Latvija spēlē un aptaujā Gardā dzīve .
Saimniekšova 'dabas bērns' Kaspars mainījis stilu  (38)
26.jūnijs 2014 11:48
Populārā TV3 šova Saimnieks meklē sievu pirmajā sezonā popularitāti iemantoja par dabasbērnu dēvētais Kaspars Vaikulis (attēlā kopā ar sievu), kurš lepojās ar gariem matiem un saviem neparastajiem dzīves uzskatiem.
Radīta aplikācija iereibušu draugu savaldīšanai Jāņos  (2)
18.jūnijs 2014 14:25
Lai ikviens jau laikus varētu gūt praktiskas iemaņas iereibušu Jāņubērnu atturēšanā no braukšanas, Ceļu satiksmes drošības direkcija ( CSDD ) sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību ERGO radījusi īpašu aplikāciju "Iespundē draugu!".
Noskaidroti Laura Aleksejeva zemeņu ēdienu meistarklases dalībnieki
16.jūnijs 2014 10:23
Noskaidroti 10 veiksminieki, kas jau šonedēļ varēs piedalīties īpaši gardā un aromātiskā Dansukker Zemeņu meistarklasē pie pie lieliskā šefpavāra Laura Aleksejeva restorānā 36.līnija Jūrmalā!
Baltijā internetu visvairāk lieto sievietes; populārākais interneta medijs - 'Delfi'  (3)
11.jūnijs 2014 13:43
Baltijas valstīs ir vairāk nekā 3,5 miljoni interneta lietotāju, kuru vidū aktīvākie interneta lietotāji ir sievietes, savukārt lielākais interneta lietotāju skaits nāk no valstu galvaspilsētām, vēstīts interneta izpētes uzņēmuma "Gemius" veiktajā ikgadējā pārskatā "Online Landscape: Baltics".