Drošības policija

Drošības policija

Drošības policija ir viena no trijām valsts drošības iestādēm, kas veic Valsts drošības iestāžu likumā noteiktos uzdevumus. Tās pārvaldi īsteno iekšlietu ministrs. Drošības policijas galvenie uzdevumi ir organizēt pretizlūkošanas un operatīvās darbības pasākumus, valsts noslēpumu aizsardzību, valsts amatpersonu aizsardzību, kā arī citus valsts drošības jomā notiekošus pasākumus.

Redaktors iesaka
Rīgā neatļauj nevienu no 16. martā pieteiktajiem pasākumiem  (729)
06.marts 2012 16:29
Lai izvairītos no iespējamām provokācijām un sabiedriskās drošības apdraudējuma, Rīgas pilsētas izpilddirektora pienākumu izpildītājs Māris Kalve nesaskaņoja nevienu no leģionāru piemiņas dienā, 16. martā pilsētā pieteiktajiem pasākumiem, portālu "Delfi" informēja pašvaldībā.
Vasaras vidū Saeimas apsardzi pārņems VP un DP  (32)
17.februāris 2010 12:34
Sākot ar jūliju, Valsts policija (VP) un Drošības policija (DP) pārņems Saeimas, tās objektu, kā arī Saeimas priekšsēdētāja apsardzi, apstiprināja iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL).
Drošības policija: Latvija nav gatava terorisma apkarošanai  (31)
22.maijs 2004 05:02
Latvija nav pilnībā gatava terorisma apkarošanai un viens no galvenajiem uzdevumiem ir dienestu sadarbības attīstīšana, šodien Iekšlietu ministrijas darbinieku sanāksmē atzina Drošības policijas priekšnieka vietnieks Juris Leitietis.