Džekijs Čans

Džekijs Čans

Džekijs Čans ir pasaulslavens ķīniešu aktieris, kurš atpazīstamību izpelnījās, piedaloties asa sižeta filmās. Džekijam Čanam raksturīgs akrobātisks cīņas stils un dažādi iespaidīgi paņēmieni, izmantojot sadzīviskus priekšmetus. Aktieris lielākoties piedalās spriedzes filmās, kuras piesātinātas ar komiskām situācijām. Parasti viņš visus trikus izpilda bez kaskadieru palīdzības, kā dēļ filmēšanās laikā nereti gūst savainojumus. Piedalījies tādās pazīstamās filmās kā "Rush Hour", "Wheels on Meals", "Spy Next Door" un citās. Karjeras laikā saņēmis daudzus starptautiska mēroga apbalvojumus.

Populārākie raksti
Kā noveco aizgājušo laiku 'bojeviku' zvaigznes  (54)
29.jūlijs 2017 07:00
Mūsdienās šo nišu Holivudā ieņēmuši Toms Krūzs , Džeisons Stethems , Vins Dīzels un pat Mets Deimons. Taču īstiem kinomīļiem spilgtā atmiņā joprojām ir vecās labās spriedzes filmu zvaigznes no astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem gadiem – muskuļoti tēvaiņi, kuri konfliktus risināja ar brutālu spēku un dūrēm, savu intelektu nepārpūlot un par sekām nedomājot.
ФОТО: Как стареют звезды боевиков 1990-х  (16)
30.jūlijs 2017 10:18
Сегодня эту нишу в Голливуде занимают Том Круз, Джейсон Стэйтем, Вин Дизель и даже Мэтт Дэймон, но настоящие ценители жанра боевиков помнят о настоящих корифеях 80-90-х годов: мускулистых, брутальных, неубиваемых и готовых разнести все вокруг ради спасения мира или защиты добра. Delfi Izklaide вспоминает героев боевиков и показывает, как они выглядят сегодня.
'Re:Baltica': 'Panamas dokumentos' ir interesanti vārdi no Latvijas  (119)
04.aprīlis 2016 14:56
Nopludinātajos Panamas juridiskās firmas "Mossack Fonseca" dokumentos ir vārdi no Latvijas, tie ir interesanti, bet ne politiski svarīgi, sacīja Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra " Re:Baltica " vadītāja Sanita Jemberga.