Džonijs Kešs

Populārākie raksti
Noskaties! 10 lieliski mūzikas videoklipi, ko radījuši slaveni kinorežisori  (1)
15.septembris 2017 06:56
Mūzikas videoklipu veidošana daudziem šodien slaveniem kinorežisoriem savulaik bijis lauciņš rokas iemēģināšanai, ļaujot noslīpēt radošo rokrakstu un ieviest dažnedažādus gan tehnoloģiskus, gan konceptuālus jauninājumus, tādējādi nodrošinot ceļu pretī slavas saulītei.
Bez viņa nebūtu rokenrola. Piecas Čaka Berija dziesmu kaverversijas
25.marts 2017 06:04
Viens no retajiem mūziķiem, kuri ietekmējuši pasaules vēsturi, ir nesen mūžībā aizgājušais ģitārists un dziesmu tekstu autors Čaks Berijs. Kā uzsvēruši vairāki vadoši mūzikas žurnālisti, bez viņa citāda būtu ne tikai mūsdienu populārā mūzika, bet arī mūsdienu sabiedrība, jo rokenrols, kā izveidi lielā mērā veicināja Berijs, spēcīgi ietekmēja 50. un 60. gadu kontrkultūru un cilvēktiesību kustības.
No Kanādas līdz Kostarikai. 1. daļa - Nešvila  (4)
26.janvāris 2015 20:19
Mani sauc Viktorija Zeņkova, un esmu kaislīga ceļotāja. Mani piedzīvojumi sākas ar apmaiņas programmām ārzemēs līdz stopēšanai cauri Eiropai un darba pieredzes gūšanai Austrijā, Grieķijā un Taizemē. Pašlaik dodos vienā no dzīves lielākajiem ceļojumiem, un vēlos, lai arī mani mīļie tautieši dzird par skaistajām un interesantajām vietām, kuras apmeklēsim. Es un mana mīlestība Tomass dodamies vienā no lielākajiem ceļojumiem mūsu dzīvē. Sākām piedzīvojumu Kanādā, Toronto, un beigsim Kostarikā, Klusā okeāna piekrastē. Mūsu ceļojuma mērķis ir iepazīt atšķirīgas kultūras un tradīcijas, ēdienu un mūzikas ritmus, kā arī izzināt vēsturi, kas radīja pamatu tam, ko redzam šodien.